Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza a Poruszanie Przedmiotem Energią


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

X-Emil-X.
  • Postów: 16
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pytanie do osób którym telekineza już wychodzi - wiem że telekineza to poruszanie przedmiotami siła woli a myśleliście kiedyś o stworzeniu energetycznego sznura czy czegoś by także poruszać przedmiotami ??? słyszałem też że tworząc psi-balle i odpowiednio je nakierowując można popchnąc przedmiot - Jeśli jestem niezrozumiały czy piszę coś bez sensu proszę o napisanie co robię źle ( 13 lat )
  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poczytaj ten temat http://www.paranorma...a/page__st__120
Wyjaśniłem tamże telekineza to ściema.
  • 0



#3 Gość_pokerek

Gość_pokerek.
  • Tematów: 0

Napisano

X-Emil-X - możesz tworzyć dowolne konstrukty i dowolnie je linkować, ogranicza Cie jedynie wyobraźnia i doświadczenie. Jeżeli tego typu połączenie przedmiotu za pomocą energii w postaci łańcucha będzie skuteczne - bardzo dobrze. Eksperymentuj. To na tym polegają wszelkie doświadczenia, jakie możesz zebrać. Rzucanie psiballi też jest możliwe, próbuj sam. Przede wszystkim radzę na początku popracować nad odpowiednimi tarczami.
  • 0

#4

Geniusz.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ψ PSI na swoim blogu zamieścił wiele tekstów na temat telekinezy: HellmakerBlog . ;)

Użytkownik Geniusz edytował ten post 01.01.2012 - 13:17

  • 0

#5

Łukasz G.....N.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ten kto to umie wierzy :D ten kto nie umie się nie sieszy ;( ja tam do końca nie wierze ale korzdy to wie KTO ZOBACZY TO UWIERZY :good:
  • -3

#6

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jak dla mnie telekineza nie nie istnieje, więc nie da się tego nauczyć, nie wierzę, że można poruszać przedmiotami siłą woli, już prędzej uwierzyłbym w używanie mocy jak w star warsach niż telekinezę
  • -2



#7

Szubi.
  • Postów: 34
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

The Truth Is Out There w Star Wars też była telekineza z tego co pamiętam.Ja jednak nie wierzę w telekineze zwykła bzdura ale nie zabraniam wam mieć innego zdania.
  • 0

#8 Gość_Captain Jack

Gość_Captain Jack.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale proszę Państwa, temat nie traktuje o wierze, czy niewierze w jakieś zjawisko. Bardzo proszę nie spamować.
  • 1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych