Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnicza liczba 23


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jacson.
  • Postów: 19
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie,
czy ktoś wie coś o liczbie 23 ?
ewentualnie 32 itp (223, 233, 332 itd) :?:
to jakaś ważna liczba w NWO/NewAge - czy wiecie co oznacza ?
jeśli wiecie cokolwiek - np. co oznacza w Biblii albo w okultyzmie czy jakichś spiskach - to proszę o wszelkie informacje ;)

może to być numer 23 albo 2 i 3 czy 32, godzina 23:23, 23:32, 02:03, 03:02, ulica jakaś tam 23, 23 dzień miesiąca, itd itp...

jeśli znacie jakieś materiały na ten temat to proszę o wskazanie ;)

jeśli macie jakieś szczególne doświadczenia z tą liczbą możecie opisać...

pozdr.

Użytkownik Jacson edytował ten post 29.05.2011 - 17:59

  • 0

#2

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2993
  • Tematów: 2564
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

czy ktoś wie coś o liczbie 23 ?

Zwykła numerologia:

  • 2/3 = 0.666...
  • 23 -- zdaje się była obsesją Nasha (matematyka cierpiącego na schizofrenię).
  • 23 -- wiąże się z WTC (2+0+0+1+9+11).
  • 23 -- z tym numerem grał Jordan :)
  • 23 -- tyle par chromosomów ma człowiek.
I pewnie jeszcze milion innych przykładów, bez związku z czymkolwiek.


  • 0



#3

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

WIBRACJA DNIA 23
Jednostki o tej wibracji są bardzo inteligentne, wszechstronnie uzdolnione, mają wszelkie dane, aby odnosić sukcesy w każdej dziedzinie życia. Wybijają się zarówno na polu intelektualnym, artystycznym, jak i zawodowym. Osoby te są pewne siebie, posiadają przy tym bystry, przenikliwy i analityczny umysł. Zawsze potrafią szybko i trafnie ocenić sytuację czy ludzi, z którymi mają do czynienia. Urodzeni w tym dniu są na ogół sympatyczni, pełni uroku i wewnętrznego ciepła. Czasem jednak dochodzi do głosu nadmierna podejrzliwość, a pod wpływem najmniejszej nawet zaczepk! czy prowokacji także żywy i wybuchowy temperament...


23 – to liczba faworyzowana przez dyskordian i nowoczesnych magów chaosu. Jest atrybutem Eris – bogini chaosu i zamieszania. Pojawia się zawsze tam, gdzie drży w posadach porządek świata oraz upadają stare przekonania. 23 ma na świecie swoich fanów, którzy wpadają w zachwyt nad wszystkim, co jest 23. w kolejności. Niektórzy zaś twierdzą, że godz. 23.23 to najbardziej magiczna i jednocześnie najbardziej szalona pora dnia, kiedy wszystko może się zdarzyć, a magiczne rytuały przynoszą absolutnie zaskakujące efekty...


Podobne tematy na forum

Liczba 23

Liczba 23

Początek znanego filmu, a w nim parę faktów :D

http://www.youtube.com/watch?v=5hIujXw1wBA
  • 0



#4

Jacson.
  • Postów: 19
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

jeśli ktoś ma nadzwyczajne doświadczenia związane z tą liczbą to na pewno nie weźmie jej za zwykłą ;)

jak ktoś czytał Iluminatii Roberta Wilsona to może mieć małe pojęcie o tych sprawach, a tymczasem mnie spotkały doświadczenia o wiele przerastające te opisane u Wilsona. Niestety dowiedziałem się tylko, ze to ma jakiś związek z Bohevian Grove...


o dzięki D.B. Cooper :)
jak macie coś jeszcze to piszcie ;)

Hm widzę, że ludzie wyśmiewają się z tego, twierdzą że to zwykły przypadek, ale tymczasem np. mnie 23 czerwca spotkał jeden z największych cudów w życiu związany aż za bardzo z numerem 23, który też wtedy wylosowałem. Niestety ponadnaturalne szczeście związane z tą liczbą (nie będę opisywał jakie to dziwy mnie spotkały zwiazane z tą liczbą bo ludzie za bardzo "logiczni" nic by z tego nie zrozumieli i znowu wzięli to za zwykłe przypadki i dziwne zbiegi okoliczności - baaaardzo dziwne...), która potem towarzyszyła mi na każdym kroku, przemieniło się w ponadnaturalny koszmar mojego życia. Muszę znaleźć sposób wrócenia do tamtego wcześniejszego szczęścia, jeśli kto kolwiek wie - jak ? to byłbym wdzięczny za pomoc :)

Użytkownik Jacson edytował ten post 29.05.2011 - 19:00

  • 0

#5

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Up
Widzisz nic sensownego nie napisales. Ciezko cokolwiek zrozumiec. Opisz moze swoja przypadlosc dokladniej. Czasami nawet opinia najwiekszych sceptykow moze sie przydac i moze niesc pomoc.
Poza tym, to co masz Dzien Swistaka ?
  • 0

#6

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To forum uchodzi za skupisko szaleńców, więc możesz spokojnie przedstawić nam swój przypadek. Postaramy się podejść do niego w miarę fachowo.
  • 0



#7

Jacson.
  • Postów: 19
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Już wiem co z tą liczbą.
Liczba 23 jest symbolem Eris - greckiej bogini chaosu, niezgody i nieporządku ;/
To przez tego przeklętego demona miałem te kłopoty.
Kurcze a w dodatku zaczęło się w instytucie filologii klasycznej - czyli pogańska Grecja ;/
a tak się cieszyłem że dostałem się na studia na UJ ;/

666 & 23

http://www.youtube.com/watch?v=hLcBLwGH0rw

Eris (gr. Ἔρις)
  • -1

#8

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jestem urodzona 23 -go , cyfra raczej się nie przewija w moim życiu (no może kilka razy była 23 na liście w szkole), a le teraz dzięki temu tematowi mogę czuć się wyjątkowa (tak jak i każdy inny urodzony 23) ;)


Aaa i jestem urodzona o 17.15, a przecia 17+15=32 - czyli odwrotnie 23, muszę się skontaktować z dyskordianami, znajdą w końcu swoją boginke.

Jestem ucieleśnieniem Eris - i powiem Ci jedno - jakbyś lepiej napisał mature to dostałbyś się na UJ, tudzież jakbyć wybrał mniej oblegany kierunek - 23 nie ma nic z tym wspólnego.

Użytkownik livin edytował ten post 31.05.2011 - 14:25

  • 0



#9

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

23 to jest tyle:

.......................

I ani kropkę więcej. Liczba 23 oznacza, że czegoś jest tyle, ile tych kropek... Jak ilość tych kropek można znaczyć cokolwiek innego?

Użytkownik Luke edytował ten post 31.05.2011 - 16:40

  • 0

#10

Anioł Jasności.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok podoba mi się ten wątek. Ja widzę to tak:

13 - pechowa

1, 3, 4, 5, 10, 12, 40 - liczby biblijne

7 - liczba głównych grzechów, uznawana za szczesliwa liczbe, liczba doskonała u masonow

777, 7777, 77777, 777777, 7777777 - numer do demona hazardu

23 - liczba iluminatów i masonow, chromosomy u człowieka,

12, 24, 60, 28, 30, 31, 365, 366, 4, 7, 100 - czas na Ziemi

911, 999, 112 - numery alarmowe

7-11 Beyonce

1441- numer aniołów czyli te dwie piątki, ale odwrócone symetrycznie (zjawisko balansu), bardzo szczesliwa liczba

1444- j.w. zjawisko zachwiania, braku równowagi, chaos

123 start - odliczanie lub od tyłu 321 fire

44 - skrócony numer anielski jak również popularna broń, oraz numer kierunkowy do Brexitu i Królowej

49 - jeszcze jeden numer anielski

47 - broń i środki odurzające, oraz swastyka

01 - liczby systemu dwójkowego - binarnego - komputerowego, gdzie 10111=23, a 24=11000, 235=11101011, 666=1010011010, 1441=10110100001

4=d

3=c
2=b
1=a, czyli anno domini=14, a before Christ = 23 i stoi obok każdej daty

2/3 = 0.666

666 – 23 = 643 = 6+4+3 = nieszczęsliwa 13

666 + 23 = 689 = 6+8+9 = okultystyczna 23

69- liczba stosowana przez kochankow

 

Powiem tak jeśli wnikniecie w ten temat mocno to złapiecie się za głowę... Dla osób o słabym zdrowiu i nerwach stanowczo odradzam!!!


14 - okazuje sie moze byc równiez istotna, gdyż 14, 28, 56, 112 - i mamy numer alarmowy - a co zrobilismy pomnozylismy przez 2 - 3 razy, 14 to numer odpowiadajacy AD w alfabecie, jak rowniez poczatek numeru aniołów


  • 0

#11

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Liczbami można sobie żonglować jak się chce. Dlatego chętnie się ich używa do udowadniania różnych teorii.


  • 1



#12

Anioł Jasności.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

10 dziesięć przykazań i 40 - 40 dni biblijnych, 4 czterech Ewangelistów, 12 liczba Apostołów
3 - Trójca Święta, 5 - pięć ran Chrystusa, 1 - Bóg w Chrześcijaństwie, 2 - para, 4 - dwie pary,  potęgi 3, 9, 27, 81, 243, 729 2, 4, 16, 64, 128, 256, 512, 1024
 

  • 0

#13

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

 

23 -  chromosomy u człowieka,

 

 

Powiem tak jeśli wnikniecie w ten temat mocno to złapiecie się za głowę... Dla osób o słabym zdrowiu i nerwach stanowczo odradzam!!!


 

 

 

22 - pary chromosomów i jeden tz płciowy,   

inaczej - komórki ciała człowieka mają 46 chromosomów – jest to liczba podwójna. W komórkach płciowych (jajach i plemnikach) są 23 chromosomy, czyli po jednym z każdej pary, aby po zapłodnieniu mogła z nich powstać 46-chromosomowa zygota dająca początek nowemu organizmowi człowieka.


  • 0



#14

Mag21.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Tarocie 23 karta to As pałek i ma 2 znaczenia:
1.początek sukcesu lub nowego etapu w zyciu.nowe pomysly.
2.utrata energii,nagła choroba irytacja i zly początek
Teraz w zależności od położenia karty wprost lub do góry nogami czytamy karte
W Tarocie 23 karta to As pałek i ma 2 znaczenia:
1.początek sukcesu lub nowego etapu w zyciu.nowe pomysly.
2.utrata energii,nagła choroba irytacja i zly początek
Teraz w zależności od położenia karty wprost lub do góry nogami czytamy karte
  • 0

#15

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

wiesz ile jest świętych relikwii w Pentagonie? tak zgadłeś dokładnie 23


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych