Skocz do zawartości


Zdjęcie

PSI Wheel


  • Please log in to reply
88 replies to this topic

#1

...:::OpenMind:::....
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam drogich forumowiczów! Od pewnego czasu interesuje się parapsychologią i głęboko wierze że coś takiego istnieje i dużo ludzi o tym wie ale nie chce dzielić się wiedzą. Wczoraj dowiedizałem się o psi wheel. Temat od razu podchwciłem gdyż od dłuższego czasu mam wrażenie że gdybym tylko skupił się bardzo bardzo mocno oczyszczając swój umysł ze wszystkich zbędnych myśli, byl bym w stanie kreować zjeawiska paranormalne na własnych oczach. Więc do psi wheela podszedłem z bardzo dużą wiarą i przekonaniem żę musi się udać.

Udało się raptem po 3-4 godzinach. Wczoraj wieczorem kręciłem kołkiem nawet ze sporej odległości bez używania rąk(po wcześniejszym złapaniu "kontaktu" z odległości mniejszej). Nagrałem filmik jak to robię.

Oczywiście obecność kamery trohce mnei rozpraszała i wychodziło gorzej ale efekt nadal widać. Uwierzcie mi że próbowałem w warunkach kompletnej ciszy powietrznej żeby wyeliminować pomyłkę. Zresztą tego ruchu nie da się naśladować powietrzem, on jest zbyt spokojny i harmonijny-odrazu czuć w nim świadomość.

Zauważyłem że łatwiej obracać większym kołkiem. Poptem to bez znaczenia ale na początek radze zrobić z kwadratu o boku koło 11cm.



Film absolutnie nie ejst żadną ściemą. Zachęcam każdego do spróbowania swoich sił bowiem jest to świetny trening dla umysłu. Spróbuję nagrać dzisiaj lepszy film tylko muszę jeszcze trochę poćwiczyć.

Trzeba osiągnąć stan absolutnego relaktsu i ciszy myślowej a potem poczuć NIEWYMUSZONA przez ego intencje żeby poruszyć wiatraczkiem. Naprawde nie jest to trudne i już przy pierwszych próbach widać połączenie ale ejst ono na tyle małe że ciężko siebie sameog przekonać ze to prawda.

Sposoby na relaks każdy ma swoje ja sobie pomogłem odpowiednim specyfikiem-efekt na + zauważalny. Trzeba miec dużo energii życiowej żeby ładnie wychodziło. Efekty naprawde super!

Jeśli temat sie rozwinie to napisze moją teorie(nie tylko), bo skoro poruszanie przedmiotem za pomocą myśli jest rzeczywistością i można to bez problemu stwierdzić to znaczy ze właściwie możemy być pewni że inne "paranormalne" teorie są 100% prawdą.
Wiara to pierwszy krok żeby się tych rzeczy nauczyć więc teraz mamy ułatwione zadanie i czas na ejgo wykonanie.

Ale to jest temat na inną dyskusję narazie chce wsyzstkich przekonać dowodem postawionym na tacy.
Jak niedowiarki uwierzą to pójdziemy dalej z tematem, bo wielu ludzi uważa że jesteśmy w wielkim niebezpieczeństwie jako ludzkość i tylko metafizyka którą świadomie mozemy tworzyć jest w stanie uratowac nas i Ziemie.
Ja też w to wierze i dzięki temu uprawiam telekineze nie będąc przy tym anie wyjątkowym ani super inteligentnym więc to powinno otworzyć wam oczy!

Ludzkość straciła pradawną sztukę bynajmniej nie przez przypadek. Nasza w tym głowa żeby wszystko naprawić. Przeważyć tą negatywną, mdłą energię która próbuje nas zatruć. Nie tylko ty ja czujesz wszyscy tak mają. To ejst zabawa w "podaj dalej" (klucz).

Przepraszam was za przydługi post i z niecierpliwością czekam na odpowiedzi!
  • 2

#2

fructus.
  • Postów: 74
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nagraj film jak robisz to samo, tylko ta folia jest pod szklanką albo czymś podobnym, żeby wyeliminować ruchy powietrza i wtedy eksperyment będzie bardziej rzetelny. Zauważ, że jak ręce dajesz blisko folii, to wtedy ona zaczyna się kręcić. Powietrze ogrzane ciepłem rąk wędruje do góry poruszając ją.
  • 0

#3

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

póki sam nie zrobie to nie uwierze :) bo narazie równie dobrze moge sobie powiedzieć "o dmuchal na folie"

Użytkownik BrainsCollector edytował ten post 04.03.2011 - 15:03

  • 0



#4

...:::OpenMind:::....
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem że tak o wygląda i sam się zastawiałem czy nie ciepło z rąk bo przecież folia świetnie je odbija ale ręce moge trzymać godzinę i kółko ani drgnie a wystarczy że poczuje to uczucie towarzyszące wykonywaniu tej cyznności i odrazu zacyzna się ruszać a po chwili kręcić. Najlepiej spróbujcie sami. To jest świetny wstęp do zrozumienia natury świata. Tego ze jest magiczny i możemy robić rzeczy o których nikt nam nie powiedział wprost. Sam jestem trochę w szoku bo mimo że spodziewałem się jak to naprawdę wygląda to nie sądziłęm ze dostane tak namacalny dowód. Powiem wam że siedze od czasu jak dzisiaj wstałem i kręce tym kółkiem cały czas. To jest w tej chwili dla mnie oczywiste i naturalne jak podnoszenie zapalniczki np. Właśnie, to jest dobra metoda ćwiczenia. Musimy "rozumować" że zakręcenie tym kókiem jest dla nas tak latwe, naturalne i oczywiste jak podniesienie zapalniczki z biurka. Najpierw budujemy sobie mapę(odczucie myślenia o tym) ruchu podnoszenia zapalniczki, ze jest to dla nas na wyciągnięcie ręki wystarczy wprowadzić w życie, ale nie wykonujemy ruchu tylko zapamiętujemy to uczucie "możliwości" i próbujemy je zastosować razem z intencją poruszenia kółkiem. Cały czas dbając żeby intencja nie zakrzyczała naturalnego odczucia. Żeby nie pojawił się efekt "tak bardzo mi zależy że aż nie mogę tego zrobić"

A pytaliście o poruszanie pod szkłem. Niestety nie jestem w stnie tego zrobić ale zaraz skupie na tym mój trening i mam nadzieje żę do wieczora mi się uda.

Czmu tak jest? Ja sobie tłumacze to tym że energia którą wysyłamy ma jak chyba każda inna postać fal. (może nawet tzw fale torsyjne). Skoro możemy oddziaływać tą energią na przedmioty to one moga odziaływać na nią -w ten sposób miska/szklanka robi dla nich zaporę tak jak metal na pole magnetyczne i potrzebujemy się nauczyć jak rpzenikać a jestem pewny ze sie da, kwestia treningu. Najpierw uczymy się ruszać autem z miejsca dopiero potem jeździmy na mieście a potem na tor wyścigowy. /Trening czyni mistrza. Brzmi bardzo sęsownie nie? :)

Napewno możecie liczyć na kolejny filmik tylko naprawde trudno to robic przy kamerze. Jesli ktoś gra jakaś muzyke to można to porównać do uczucia kiedy gramy jakiś zajebisty kawałek który przed chwilą wymyśliliśmy chcemy nagrać i w momencie jak odpalimy kamere to już zaczyna nam gorzej iść, gubimy rytm, nie trafiamy czysto w dźwięki, magia pryska. To ejst takie oczywiste że aż mam banana jak to pisze:)
  • 1

#5

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Robi wrażenie. Przed chwilą zrobiłem też coś takiego i przychodzi mi do głowy tylko jedno racjonalne wytłumaczenie to ruchy powietrza. W moim przypadku specjalnie zasłoniłem twarz bluzą żeby nie dmuchać na folie. Ale zawsze w pokoju jest chociaż minimalny ruch powietrza. Także można to tłumaczyć tak, że kiedy trzymamy ręce obok, powietrze odbija się od rąk i robi się zawirowanie... Tylko jest jedno ale... W pokoju cały czas był taki sam ruch powietrza ale kiedy skupiłem się to zaczeło się to kręcić mniej więcej obrót na 2 sec...
  • 0



#6

fructus.
  • Postów: 74
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powtórzę. Przykryjcie czymś tą folię, to czar pryśnie. Przyznam się, że kiedyś też robiłem to samo doświadczenie.
Po odizolowaniu tej parasolki nagle moje moce znikały :roll:

@Mind, czekam na nagranie kręcącej się folii pod przykryciem. Właściwie to było by fajnie gdyby ci się to udało.
  • 1

#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja nie czekam na nagranie kręcącej się folii pod przykryciem, bo takich filmów jest na youtube dość dużo. Kolejny filmik z tym samym nie przekona mnie do tego zjawiska.
To co się dziej z wiatrakiem jest spowodowane ruchem powietrza. Kiedy otaczasz go rękami i próbujesz go zakręcić myślami, to zaczynasz wykonywać delikatne ruchy i burzysz atmosferę wokół niego i zaczyna się kręcić. Można też go naelektryzować np. pocierając o bluzę, wtedy będzie się łatwiej kręcić.
  • 0



#8 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiem wszystko, może jak zapoznasz się z wiedzą dr. Johna Hagelina, to może mając świadomość, że wszystko jest JEDNYM, dojdziesz do wniosku, że zabawa energią jest możliwa a kiedyś w wyniku naszej mentalnej ewolucji będzie jeszcze bardziej widoczna.

Użytkownik Muhad edytował ten post 04.03.2011 - 17:06

  • 1

#9

fructus.
  • Postów: 74
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja nie czekam na nagranie kręcącej się folii pod przykryciem, bo takich filmów jest na youtube dość dużo.


Dla mnie ten film byłby stokroć bardziej wiarygodny niż jakiś tam znaleziony na youtubie dlatego, że autor tematu ujawnił poniekąd nam swoje intencje. No chyba, że sobie pomyśli coś w stylu: "Hmmm, skoro ruszanie folii nie wychodzi mi kiedy jest zakryta, to zrobię fejka!". Co mam nadzieję, nie będzie miało miejsca, ale trzeba też takie coś zawsze brać pod uwagę.

Gdyby ktoś tu założył temat i od razu wrzucił taki filmik na którym robi cuda na kiju to nie był by on zbyt wiarygodny.
  • 0

#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ruszanie wiatrakiem z folii pod słoikiem da się zrobić tak jak to wcześniej napisałem, czyli naelektryzować folię i potem wokół słoika obracać np. długopis.

dojdziesz do wniosku, że zabawa energią jest możliwa a kiedyś w wyniku naszej mentalnej ewolucji będzie jeszcze bardziej widoczna.


Ja wiem że teraz jest moda żeby wszystko tłumaczyć jakąś świadomą energią i prawem przyciągania. Ale to są często naciągane teorie które są prosto przedstawiane w filmikach typu "sekret" itp. gdzie bierze się kilka osób tzw. ekspertów przeprowadza się wywiady a potem kilka okrojonych fragmentów trafia do filmiku.
Jak do tej pory to wszyscy kręcą wiatraczkiem, próby poruszenia czymkolwiek innym co choć trochę opiera się przypadkowym ruchom powietrza kończą się klapą. A mówienie że takie umiejętności się w przyszłości rozwiną jest tylko pragnieniem nie popartym na żadnych przesłankach. Aha i ta zabawa z energią jest tylko zabawą z własnym umysłem np. uczucie ciepła w dłoniach.

Użytkownik wiem wszystko edytował ten post 04.03.2011 - 18:10

  • 1



#11

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niestety ale tutaj jakby wrzucić film który nagrano dosłownie przed minutami i byłoby na nim wyraźnie widać jak np. Ktoś skacze z bloku i w połowie drogi zawisa w powietrzu... I tak by nikt nie uwierzył a nawet wyśmialiby i okrzykneli fejk...

Użytkownik BrainsCollector edytował ten post 04.03.2011 - 18:05

  • 0



#12

...:::OpenMind:::....
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie panowie zupełnie nie moją intencją jest wprowadzanie zamieszania i niewiedzy, to jest "broń zła" . Próbuje dojść prawdy a świat magi jest bardzo kuszący i daje znaki swojego istnienia. Nie można udawać że nic nie ma na rzeczy.

Ja akurat mam pewność że to działa bo sam to robię i widzę oczywisty związek-połączenie mojej intencji i stanu ducha z kręcącym się wiatraczkiem. Czym bardziej udaje mi się uchwycić to subtelne uczucie tym wiatraczek kręci sie szybciej. Po za tym jak wyjaśnić z 10-15 łagodnych i statecznych obrotów pod rząd z rękami nie przystawionymi wokół i z twarzą ok 1m od urządzenia?

Jak na razie nie jestem wstanie poruszać wiatraczkiem pod szklanką. Minimalnie może się poruszył ale myśle że to kwestia czasu i wytrenowania nie przerwanej wiązki energi(myśli) nie zakłóconej nie potrzebnymi wątkami.

Dajcie szanse pomysłowi, spróbujcie poćwiczyć. Wieczorem lubzaraz po obudzeniu gdy jeszcze mamy mocno abstrakcyjny umysł.
Dużo mądrych ludzi robi różne prezentacje o NWO o globalnej świadomości o zjawiskach paranolmarnych. Jeśli im wierzymy to moje doświadczenie wkleja się idealnie w sytuacje.
  • 1

#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pomyśl jeszcze raz: skoro poruszanie przedmiotami jest możliwe, to dlaczego ludzie tacy jak ty potrafią poruszać tylko wiatrakiem na igle?
  • -1



#14 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak idziesz na siłownie, to od razu podnosisz 180kg na klatę? Przedwczesne spinanie mięśni przed kumplami może być komiczne.
  • 0

#15

...:::OpenMind:::....
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie tak to rozumiem. Nie wiem co jestem w stanie osiągnąć ale czuje że teraz mam bradoz mały pasek many. Chwile sie pobawie i już zaczynam tracić koncentrację i czuje zmęczenie w umyśle. musze odpocząć, dać sobie z 30min i moge dalej się bawić.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych