Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakiej drużynie kibicujesz ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#1

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak jak w temacie ;), coś mało tutaj sportowych tematów więc pora rozruszać troszkę to forum ;).

Co do autora tematu to Stal Sanocka aż po grób!

Tylko jedna ogólna uwaga do tematu - to jest jak najbardziej zrozumiałe ze niektóre kluby niektórym kibicom kojarzą się źle - ale trzymamy poziom ! :]



#2

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmmm. Ciężko to nazwać kibicowaniem, kiedyś byłem bardziej zagorzałym fanem piłki nożnej. Ale obecnie sympatyzuję z Gryfem Słupsk (co oczywiste, bo to lokalna drużyna), Lechii Gdańsk, Wisła Kraków no i co by tu nie mówić, mam sentyment do Realu Madryt z tego względu, iż na dobrą sprawę przez nich zacząłem się w ogóle interesować piłką nożną. Fakt faktem, że polityka klubu nastawiona na komercję niezbyt jest godna pochwały.

#3

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na forum mało tematów o sporcie bo to forum o zjawiskach paranormalnych.



#4

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nikomu, bo chcę spokojnie po Krakowie chodzić :D



#5

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Romczyn - rozumiem o co chodzi :D, Krakowscy kibicy uchodzą w końcu za jednych z najniebezpieczniejszych w Europie.

Niemrawy - tak jak kazdy chyba, uciekanie z podwórka na ważny mecz "naszej" drużyny :D, ja tak miałem właśnie z Borussia Dortmund ;).

Templariusz - ale to Hydepark i możemy tutaj poruszać inne tematy niż paranormalne, a wydaje mi się że ludzie tutaj interesują się nie tylko zjawiskami paranormalnymi ;).

A ja aż się musiałem pochwalić :]

http://www.youtube.com/watch?v=jp0OcPThtgw



#6

SzymoneR.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja się nie interesuję za bardzo piłką nożną, ale Gryf Słupsk, bo lokalna drużyna :D
Btw.: Niemrawy jesteś ze Słupska?

#7

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Biało - niebieskie to nasze barwy królewskie. Wigry Suwałki . Jeśli mówić o piłce nożnej.
Co do siatkówki: Ślepsk Suwałki.
Unihokej: Orły Suwałki



#8 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja przestałem lubić piłkę nożną ze względu na ideologię jaką się przypisuje temu sportowi. Piłka nożna jest takim odkurzaczem sportu i ogry oraz prymitywy ten właśnie sport obierają sobie jako przedmiot swojego wyznania. Dzięki temu inne dyscypliny są wolne od ludzi rzucającymi po meczu płytami chodnikowymi. Nie kibicuję żadnej drużynie ale jeśli miałbym wybrać jedną to raczej byłby to Kolejorz bo czuję jakąś sympatię do Poznania.

#9

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

SzymoneR dokładnie to z Siemianic. Ale to prawie jak Słupsk :) Widzę, że nie jestem osamotniony na forum.

#10

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie muszę się ukrywać z tym, że wasze Legie, Wisły i wszelkiej maści kilkuligowce, nie mogą się równać z moją biało-niebieską miłością :) Która ośmieszyła Wisłę, odpadającą z baraży Ligii Mistrzów i Legię, przechodząc kwalifikacje, grupę i przegrywając z Udinese Calcio.

KKS Lech, Kolejorz ! Za Lechem przemierzamy cały świat.

http://funny-life.wr...k_-_lech_poznan

jeśli miałbym wybrać jedną to raczej byłby to Kolejorz bo czuję jakąś sympatię do Poznania.


Może dlatego, że mamy najwierniejszych i najnormalniejszych kibiców... w odróżnieniu od warszawskiej hołoty.



#11

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piłka nożna jest takim odkurzaczem sportu i ogry oraz prymitywy ten właśnie sport obierają sobie jako przedmiot swojego wyznania. Dzięki temu inne dyscypliny są wolne od ludzi rzucającymi po meczu płytami chodnikowymi.


To że w Polsce sie tak dzieje, nie oznacza że się tak dzieje na całym świecie. Wystarczy spojrzec tak naprawde na zachód od nas, tam piłka nożna jest wolna od tego typu ludzi. Polska liga od ładnych paru lat stacza się na samo dno, żaden klub z polski nie jest brany na serio przez zachodnie kluby, Wisła przegrywa z mistrzem Estonii w kwalifikacjach do lm a reszta klubów dorównuje im poziomu. Nie można też zapomniec o PZPN, który jest tylko i wyłącznie ,,przechowalnią swoich".

Ja osobiście lubie oglądac ligę hiszpańską a w szczególnosci FC Barcelone ;).

#12

Toldo.
  • Postów: 147
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem kibicem Lech Poznań Najlepszego klubu na swiecie



http://spiewnikkibic...nan-chorwackie/

#13 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Z jednej strony, to nie rozumiem jak można interesować się piłką nożną, z drugiej strony, sam się nią interesuje.

Ja osobiście lubie oglądac ligę hiszpańską a w szczególnosci FC Barcelone ;).



Korhil, ale wiesz, że to Arsenal wygrywa w tym roku? :mrgreen:

Użytkownik Bayakus edytował ten post 24.03.2010 - 14:00


#14

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Shinji77, czyli my się bardzo nie lubimy :P



#15

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W zasadzie to nigdy nie kibicowałem konkretnym drużynom. Wyjątkiem były polskie zespoły w europejskich pucharach oraz kluby, w których grali Polacy. Obecnie w ogóle się tym nie interesuje. W całej tej kwestii nie rozumiem tylko agresywnego postępowania tzw. "kibiców" w stosunku do sympatyków przeciwnych drużyn. Na przykład pobicie za noszenie szalika Legii w Krakowie lub regularne bitwy pseudokibiców. Takie zachowanie swym prymitywizmem dorównuje najprymitywniejszym dzikusom, którzy to wyrzynali się wzajemnie maczetami z byle powodu. Głównie to mnie zniechęca przed pójściem na stadion.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych