Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co nieco o wewnętrznym słońcu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#16

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

chruszczow, nie żartuj. Cała ta teoria jest jednym wielkim słabym punktem. ;-)
Jedyne co robi to "wyjaśnia" kilka juz dawno wyjaśnionych rzeczy, generując przy okazji setki podstawowych pytań. Najważniejsze to chyba: Czy nauka ma jeszcze jakiekolwiek znaczenie? :surprised:
  • 0



#17 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie napisałem że to jedyny słaby punkt tylko że najsłabszy :)

oczywiście p tej wyprawie która ma być wszystko ucichnie jak zwykle...
  • 0

#18

Eoz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wybaczcie, ze odkopuje stary temat, ale jest to jedno z zagadnien, ktore mnie niezwykle fascynuja.
Mianowicie dziwi mnie jedna rzecz. Na tym forum jest ogrom ludzi, ktorzy mniej lub bardziej wierza w niecodzienne rzeczy a w tym temacie przemkneliscie obok bardzo prostej sprawy...
Kazdy z was proboje materializowac wszystko, jakby najwazniejsze bylo to, co mozemy zobaczyc i dotknac...
Nikt nie wpadl na pomysl, iz slonce jest tylko skupieniem energii, ktora bez problemu mogla byc wytworzona dawno temu przez istoty nieporownywalnie bardziej zaawansowane od nas :)
W takim wypadku na nic zdaja sie konwersacje na temat tego calego przyciagania, ciepla, reakcji itp...
Co wy na to ?

Aha... witam :D bo to moj pierwszy post :P
  • 0

#19

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Eoz--> Dywagacja bez większego znaczenia. Teoria hollow earth zakłada, że planety w większości są puste i mają w środku źródło energii. Jeśli miałoby być za każdym razem robione przez jakąś cywilizację, to przyznasz, że brzmi to mało przekonywująco... Szczególnie, że ta cywilizacja musiałaby rozwinąć się na normalnej planecie, bo ich słoneczka nie miałby kto rozpalić..
  • 0

#20

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eoz, slyszales kiedys o Brzytwie Ockhama?
zainteresuj sie tym zanim znowy wymyslisz taka teorie...
  • 0

#21

Eoz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teoria hollow earth zakłada...


Teoria zaklada, iz nic wbrew prawom fizyki nie ma prawa istniec.
Poza tym nikt nie powiedzial, iz KAZDA planeta jest wewnetrznie pusta, a jezeli jest, to znajduje sie w niej to tzw. slonce.

Eoz, slyszales kiedys o Brzytwie Ockhama?
zainteresuj sie tym zanim znowy wymyslisz taka teorie...


Przyznam sie, ze nie slyszalem.
Ale teraz powiedz kazdemu na tym forum, aby ta zasade stosowal. Bez sensu, prawda ? ;)
  • 0

#22

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poza tym nikt nie powiedzial, iz KAZDA planeta jest wewnetrznie pusta, a jezeli jest, to znajduje sie w niej to tzw. slonce.


To już też było wyjaśniane. Zakładając, że powstała tak Ziemia według tych samych zasad musiały powstawać podobne planety, bo chyba nie wierzysz, że całą zawartość ufole wydrążyły.
  • 0

#23

Eoz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To już też było wyjaśniane. Zakładając, że powstała tak Ziemia według tych samych zasad musiały powstawać podobne planety, bo chyba nie wierzysz, że całą zawartość ufole wydrążyły.


Oczywiscie, ze nie :) Musieliby sie sporo napracowac na te wszystkie planety :D
Co nie zmienia faktu, iz na dobra sprawe zadnej teorii nie mozna wykluczyc, dopoki sie tego nie sprawdzi :)
  • 0

#24

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyznam sie, ze nie slyszalem.  
Ale teraz powiedz kazdemu na tym forum, aby ta zasade stosowal. Bez sensu, prawda ? ;)

Oj, to ma wielki sens, to moje wielkie marzenie, zeby wszyscy na tym forum brzytwe znali i stosowali ;-)

na dobra sprawe zadnej teorii nie mozna wykluczyc

to ja sie przelamie i Twoja teorie wykluczam! jednak mozna...
albo mozemy sie umowic tak, ze Twojej teorii nie wykluczamy ale za to przyjmujemy moja (ze srodek ziemii zostal wydrazony przez stado hefalumpow pod rzadami kubusia puchatka) jako prawdopodobna. stoi?
  • 0

#25

Eoz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to ja sie przelamie i Twoja teorie wykluczam! jednak mozna...
albo mozemy sie umowic tak, ze Twojej teorii nie wykluczamy ale za to przyjmujemy moja (ze srodek ziemii zostal wydrazony przez stado hefalumpow pod rzadami kubusia puchatka) jako prawdopodobna. stoi?


Nie wykluczajac mojej teorii wcale nie musimy przyjmowac Twojej :)
Nie mozesz postawic sprawy na ostrzu noza (brzytwy ? :D ) - wykluczam teorie i koniec. Aby wykluczyc teorie musialbys miec niepodwazalne dowody na to, iz jest ona bledna.
  • 0

#26

Labamba.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja akurat o tym pomyślałem ale wydaje mi się to mało prawdopodobne bo wg mnie takie słońce nie miałoby szansy istnienia :) a wogóle to jak kosmici mieliby wydrążyć ziemie ?
  • 0

#27

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aby wykluczyc teorie musialbys miec niepodwazalne dowody na to, iz jest ona bledna.


Tak mozna o wszystkim mowic, Ty tez wyklucz moja teorie, ze w glebi ziemi jezdza dinozaury na motocyklach, ktore zywią sie lawą. Tak samo nie udowodnisz mi ze tak nie jest.
  • 0

#28

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co nie zmienia faktu, iz na dobra sprawe zadnej teorii nie mozna wykluczyc,


Tę akurat trzeba obalić bo to zwykła bzdura i nawet ja ( wiedza fizyczna na pozimie 2 klasy LO ) bez problemu potrafię zmieszać to z błotem.
  • 0

#29

Eoz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aby wykluczyc teorie musialbys miec niepodwazalne dowody na to, iz jest ona bledna.


Tak mozna o wszystkim mowic, Ty tez wyklucz moja teorie, ze w glebi ziemi jezdza dinozaury na motocyklach, ktore zywią sie lawą. Tak samo nie udowodnisz mi ze tak nie jest.


Hm... To mialo byc zaprzecznie moich slow ? :P

Tę akurat trzeba obalić bo to zwykła bzdura i nawet ja ( wiedza fizyczna na pozimie 2 klasy LO ) bez problemu potrafię zmieszać to z błotem.


Pewnie, ze mozesz :) Tylko jak mowie - udowodnij, ze Twoja teoria jest lepsza :) (juz nie chodzi mi o moj przyklad, zeby nie bylo, ze uwazam sie za tworce i wielkiego mysliciela - poprostu dalem pomysl :) )
  • 0

#30

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A udowodnij ze Twoja teoria jest lepsza od mojej :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych