Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemniczy obiekt sfilmowany w Kings Dominion


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tajemniczy obiekt w kształcie pierścienia,unoszący się w chmurach został sfilmowany w wesołym miasteczku Kings Dominion,w miasteczku Doswell, Virginia (USA).
Jeżeli nie jest to kolejna "podróba" wykonana w jakimś dobrym programie to mamy do czynienia z nowym,ciekawym kształtem NOL-a.


  • 0



#2

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawy filmik nie powiem, zaraz pewnie ktoś powie, że za dobrze widać UFO, że za mało trzęsie by było to realne wideo... Wydaje się ze jest to Dysk który nie do końca wie jak się maskować xD
Co najciekawsze, to UFO sie nie rusza. Tylko tak wisi i wisi....
  • 0

#3

supaant.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak się składa, że kiedyś trafiłam na filmik z udziałem takiego pierścienia...
hmmm zaraz poszukam.
ale ciekawe czym to jest o ile jest prawdziwe? ^^,

mam, o dziwo sporo można znaleźć filmików...
ale jeden ktory przypadł mi do gustu to ten

jesli jest fake'em to szkoda ale i tak go lubie =p

@lordofdragonss
a no nie ruszą się, wiszą, ale w jakim celu ?


może jakas nowa rasa ufoków przybyła na ziemię i sie afiszują ^^,
  • 0

#4

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli nie jest to kolejna "podróba" wykonana w jakimś dobrym programie to mamy do czynienia z nowym,ciekawym kształtem NOL-a.


Nie taki znów nowy ten kształt "pierścienia"
data umieszczenia - 1/08/2008

20/12/2008 (dość ciekawe, ujęcie w nocy)

25/04/2008 (choć filmik przedstawia dużo starszą kwestię)

25/04/2008


+ten powyżej autora
  • 0

#5

domenicus.
  • Postów: 404
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tajemniczy obiekt w kształcie pierścienia,unoszący się w chmurach został sfilmowany w wesołym miasteczku Kings


Witam

I bardzo serdecznie dziękuję Panu i następnym użytkownikom, którzy pokazali świetne filmy - te filmy są autentyczne - i w wesołym miasteczku i South Sweden - o nim zaraz.

Czy już mieliśmy takie przypadki? Ależ oczywiście, opisuję je w swojej książce - a przypadek ten można znaleźć na google (kliknąć Grafika) i wpisać: ufo fort belvoir - tam w latach 50 tych żołnierz zrobił identyczne zdjęcie ufo wraz z po-klatkami, które pokazują formowanie wokół ufo chmury parowej.

Co więc widzimy na tych zdjęciach?

Otóż ufo działa w trybie magnetycznym, jak wszyscy wiemy. Wiemy też, że UFOnauci potrafią manipulować pogodą (tworząc huragany i tornada) - ale także ukrywać się w chmurach wytworzonych tuż nad obudową zewnętrzną ufo.

Komory oscylacyjne, to super-potężne magnesy, tak potężne, że są w stanie przechwycić światło, zamieniając je na obiekty podobne do trwałych, przypominających czarne belki.

Kiedy UFOnauci chcą otoczyć się chmurą, wprowadzają ufo w specyficzny rodzaj pulsowania pola magnetycznego, które obiega naokoło wehikuł. Aby jednak drgania magnetyczne miały odpowiednią siłę i spowodowały wytrącenie się wilgoci i pary wokół powłoki, konieczne jest przesterowanie komór oscylacyjnych na znaczny wydatek - tak znaczny, że wirujące pole przechwytuje światło - tworząc czarne belki. Właśnie to jest ów czarny ring dookoła statku.

Film z South Sweden. Świetny film pokazuje nie tylko tworzenie przez duży wehikuł (sądzę, że jest to wehikuł typu co najmniej K5, a może nawet K6 ) - ale co ciekawe, pokazuje przelot UFOnauty wyposażonego w magnetyczny napęd osobisty z jednego ufo do niewidzialnego drugiego ufo (mniejszego typu). Charakterystyczną cechą lecącego ufonauty w większości przypadków, w tym również są rozstawione nogi ("na pajacyka). Rozstawione nogi tworzą siły napędowe - zaś ręce wiszą po bokach.

Świetne filmy, naprawdę świetne!

Pozdrawiam, dominik

edit AlienGrey
I niech mi się tylko ktoś spróbuje naśmiewać z tego postu!

  • 0

#6

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cała sprawa okazała się na tyle ciekawa,że zainteresowała się nią sama stacja CNN

A teraz korzystając z okazji coś z naszego,europejskiego podwórka.
Trzy filmy nakręcone w Amsterdamie przez różnych obserwatorów,z trzech różnych miejsc ukazujące ten sam dziwny,wirujący obiekt.




http://www.niburu.nl...articleID=21124
  • 1



#7

C4Dick.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niesamowite - ten trójkątny kształt był widoczny nie raz na fotkach rzekomo uchwyconych ufo ...
Ten cały błysk wygląda trochę na robotę w After Effects, ale całość wygląda rewelacyjnie.
W tym ostatnim wygląda jakby wyparował.
Jeżeli całość jest robotą komputerową - to musiał to robić profesjonalista.
Ciekawe jaka by była jakość filmiku od kamerzysty, który stał przypadkiem całkiem obok ;)
Pozdrawiam
  • 0

#8

shiny_toy_gun.
  • Postów: 165
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

tak się składa, że kiedyś trafiłam na filmik z udziałem takiego pierścienia...
hmmm zaraz poszukam.
ale ciekawe czym to jest o ile jest prawdziwe? ^^,

mam, o dziwo sporo można znaleźć filmików...
ale jeden ktory przypadł mi do gustu to ten

jesli jest fake'em to szkoda ale i tak go lubie =p

@lordofdragonss
a no nie ruszą się, wiszą, ale w jakim celu ?


może jakas nowa rasa ufoków przybyła na ziemię i sie afiszują ^^,


Co do wczesniejszych filmow to moga byc balony lub inne duperele unoszace sie w powietrzu

co do twojego filmu to wydaje mi sie ze to efekt dodany za pomoca programu do efektow w filmie

cala sprawa przypomina mi watek o obiekcie 'probe'
bylo gdzies na forum
  • 0

#9

uduchoviony.
  • Postów: 128
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do pierwszego filmu:

LOL, przecież to jest zwykły okrąg z dymu i został on wytworzony przez sztuczny wulkan w tymże wesołym miasteczku, sam autor zamieścił razem z filmem taką informację. Jednak wystarczyło że ktoś zduplikował film na youtube i nadał mu tytuł "Mysterious sighting" i już połowa forum zachwyca się UFO :rotfl:

Oryginalny film na youtube: (przeczytać opis)

Inne "UFO" tego typu:




  • 0

#10

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Amerykańska nanotechnologia, czyż nie?
  • 0



#11 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

To sie po pierwsze nie rusza, po drugie filmowane przez szybe, a po trzecie to fake... bo kąt ustawienia ,ksztalt i polozenie wskazuje ,że ów tajemniczy obiekt jest na szybie.
  • 0

#12

polx.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Komory oscylacyjne, to super-potężne magnesy, tak potężne, że są w stanie przechwycić światło, zamieniając je na obiekty podobne do trwałych, przypominających czarne belki.



Panie Dominiku nie zgodzę się z panem i zastanawiam się czy pana wypowiedz traktować poważnie.
Chyba, że wyjaśni pan dokladniej co rozumie przez pojęcie "przechwycić światło".
Jak wiadomo światło nie ulega ugięciu, w ŻADNYM polu (jest to fakt, który potwierdzi każdy fizyk), więc aby zatrzymać światło aby nie dotarło do obserwatora należałoby ugąć ośrodek w ktrórym sie porusza. Takie przypadki obserwuje się w rejonie występowania czarnych dziur, gdzie grawitacja jest tak potężna, że przestrzeń trójwymiarowa ulega odkształceniu w czwarty wymiar, co dla zewnętrznego obserwatora jest odbierane jako ugęcie światla, lecz to nie światło się ugina, a ośrodek. Jednak taki przypadek jest niemożliwy do wytworzenia w pobliżu naszej planety, gdyż zostałaby ona wciągnieta przez taką czarną dziurę. (czarne dziury wchłaniaja słońca o masie wielokrotnie większej od naszego, a co dopiero planetę typu Ziemia).
Wprawdzie ufologia wspomina coś o rasie z krańców galaktyki, której boja się inne rasy EBE i nie mogą sie nawet zbliżyć w te rejony kosmosu i właśnie podobno ta rasa potrafi uginać światlo, jednak wątpliwe jest aby to właśnie Oni nas odwiedzali...

Zgodzę się, że filmiki są jak najbardziej autentyczne, jednak nie można wykluczyć, ze jest to nie zbadane jeszcze przez naukę ciekawe zjawisko optyczne bądź meteorologiczne. A moze jest to projekcja z ziemi za pomocą jakiś eksperymantalnych laserów czy swiateł. Zapewne mozliwości interpretacji jest całe mnóstwo, ale na pewno nie jest to balon meteorologiczny :) (wiem bo mam z nimi do czynienia na codzień)

Polx
  • 0

#13

domenicus.
  • Postów: 404
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zgodzę się, że filmiki są jak najbardziej autentyczne, jednak nie można wykluczyć, ze jest to nie zbadane jeszcze przez naukę ciekawe zjawisko optyczne bądź meteorologiczne. A moze jest to projekcja z ziemi za pomocą jakiś eksperymantalnych laserów czy swiateł. Zapewne mozliwości interpretacji jest całe mnóstwo, ale na pewno nie jest to balon meteorologiczny :) (wiem bo mam z nimi do czynienia na codzień)

Polx


Witam,

Zjawiska optyczne i meteorologiczne NIE są super-idealnie okrągłe, NIE mają kształtów odpowiadających magnokraftowi. Poza tym sposób ich powstawania i charakter nie pozostawiają wątpliwości. Cóż, oczywiście, nie wszyscy skłaniają się ku ufo/magn. ale na dzisiaj nikt nie wymyślił bardziej prawdopodobnego napędu odpowiadającemu obserwowanemu ufo.

Pozdrawiam
  • 0

#14

polx.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zjawiska optyczne i meteorologiczne NIE są super-idealnie okrągłe.


I znowu sie nie zgodzę.
Np zjawisko Halo jest idealnie okrągłe.
Co do kształtów odpowiadających magnokraftowi to na razie nie znamy takich zjawisk.
Moze istnieją.
Co do określania tego UFO jako statku obcej rasy to najpierw trzeba wykluczyć wszystkie inne możliwości,
bo innaczej staniemy sie entuzjastami UFO i zaczniemy patrzeć bezkrytycznie na wszystkie doniesienia co spowoduje, ze łatwo mozemy sie nabrac na różnego typu oszustwa.

Mnie osobiscie do UFO przekonał przypadek kilkukrotnych obserwacji UFO w Belgii w latach 1989/90 gdzie okolo 13 tys ludzi złożyło doniesienie o obserwacji, ponadto F-16 nagrały poscig za UFO, a rząd zdecydował, że nie utajni tych danych, tylko przekaze je do badań naukowcom. Myslę, że obecnie jest to więc nalepiej udokumentowany przypadek obserwacji UFO. Wiecej można znaleźć w necie pod hasłem czarne trójkaty nad Belgią
lub tu:
czarne trójkaty

pozdrawiam.
  • 0

#15

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Henderson wszystko wyjaśnił, jestem przekonany, że to był dym!
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych