Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO nad Albuquerque


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawa obserwacja niezidentyfikowanego obiektu miała miejsce 20 maja o północy w mieście Albuquerque,stan Nowy Meksyk, USA.
Tak na prawdę oglądanie filmu ma sens do 2 min 50 sek,później obiekt znika z pola widzenia autorowi filmu.
Co prawda od 1972 rozgrywane są we wrześniu w okolicach miasta coroczne międzynarodowe zawody balonowe pod nazwą Albuquerque International Balloon Fiesta ale obiekt z filmu raczej nie jest balonem a do września jeszcze daleko.



Źródło: http://www.examiner....-caught-on-film

I jeszcze dwa interesujące filmy,które o ile nie są fałszerstwem przedstawiają lecącego humanoida,tak przynajmniej na pierwszy rzut oka to wygląda.

Kanada 2008



Niemcy 2009


  • 0



#2

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pierwszy film wygląda autentycznie, nic dodać nic ująć. drugi film... hmmm sam nie wiem co o tym myśleć. wszystko wygląda najbardziej naturalnie dopóki obiekt nie pojawia się na bliskiej odległości. z bliska wygląda to na prawdę na fake animację, ale jak tylko się oddala film znowu nabiera realizmu. możliwe że to hoax.

trzeci film również wygląda autentycznie, nie licząc kilku owadów błędnie zinterpretowanych jako ufo. nt tajemniczy obiekt w centrum wydarzeń nie wygląda mi na animacje.
  • 0

#3

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

trzeci to normalny helikopter
  • 0

#4

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na tym drugim filmie, gdy obiekt się zbliża to przypomina mi to jakby głowę garfielda uśmiechniętą, z wielkimi oczami, a wam nie?

Pozdrawiam
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych