Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ziemia jest pusta w środku


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
305 odpowiedzi w tym temacie

#16

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem z Ziemią jest tak jak mówią naukowcy. Przecież gdyby była pusta to by aparatura wykazała. A po co mieliby podawać nam nieprawdziwe dane.
  • 0



#17

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

no tak, ale jeżeli takjak było podane skorupa ma mieć ok. 1600km grubości to raczje nic nie wykryją...

obejrzałem dokładnie to co widać w Google Earth na giegunach i :shock: szok
dookoła niegunów jest coś w rodzaju ciemnych pierścieni!! nie wiem, moze to jest to załamanie - przejście do drugiego świata... zobaczcie sobie ;p
Dołączona grafika
widać to co jest wokół miejsca, w którym się wszystko zbiega? taki cimny okrąg jakby
  • 0



#18

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wydaje mi się...to zdjęcie było chyba robione z dużego kąta, chociarz nie wiem gdzie są umieszczone satelity robiące zdjęcia.
  • 0



#19

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

=]To teraz pomyslcie ... że jesli teoria ta jest prawdziwa to co z innymi planetami naszego układu ... co tam może się kryć ? Plus nasz Księżyc o którym są teorie że jest pusty, sztuczny itd. ...

Jak na ułamek sekundy poprę tą terie i pomyśle o tych wszystkich spekulacjach:

- budowle na Marsie
- jakies tam znaki wody itd.

To sie zastanawiam ile i co może żyć pod powierzchniami planet ?


To prawda, ciezko w ogole o tym myslec. Jednak teoria pustej Ziemi moglaby np. wytlumaczyc tajemnicze podwodne obiekty (tzw. wodne ufo czyli USO - unidentified swiming objects), ktore bylo czesto obserwowane na swiecie.

Poza tym kiedys uwazano ze Ziemia jest plaska, kto myslal inaczej byl opluwany i palony na stosie, pozniej kiedy juz sie okazalo ze jest okragla, wmawiano ze Ziemia jest centrum wszechswiata.. znow okazalo sie ze jest inaczej.

Dzis z nasza cudowna technologia odwiertow (chyba 15km najglebsze) nie mamy szans niczego odkryc pod Ziemia. Owszem sa badania sejsmograficzne ale na ile sa one dokladne?
  • 0



#20

tiktak100.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak juz wcześniej pisałem, moim zdaniem Ziemia może być pusta w środku i jest na to wiele dowodów. Nawet jednak, jeśli nie ma tam wielkiego podziemnego świata Aghartii, mogą być dość duże bazy: bądź nas samych Ziemian, takie jak na pustyni w Nevadzie i prawdopodobnie pod Pentagonem; bądź przybyszów z innej planety, którzy przybyli do nas dawno temu i do dziś tam mają swe siedziby lub też bazy te stworzyli dość niedawno...
O bazach takich swiadczą oszywiście wypływające z wody UFO ( jak już podawałem wcześniej) widywane na całym świecie, a także te wylatujące bezpośrednio z jaskiń i niezwylke często widywane w górach. Fakt ten jest wysoce zastanawiający. Jeśli wierzymy w realnośc występowania UFO na Ziemi, to musimy przecież przyjąć, że hipotetyczne pojazdy muszą podlegać czemuś w rodzaju serwisu. To samom tyczy sie domniemanych pasażerów, czyli Kosmitów, którzy przybywają sporadycznie na Ziemię. oni też muszą z pewnością poza przykładowymi badaniami przygotować sie do podróży itp.
Podsumowując, istnienie baz Obcych na naszej planecie byłoby jak najbardziej słuszne i racjinalne, tym bardziej jeżeli weźniemy fakt ŚWIADOMEFO ukrywania sie ich , tak abyśmy ich nie spostrzegli. O wiele łatwiej było by im uciec przed naszym wzrokiem do baz ukrytych w niedostępnych dla nas morzach lub pod Ziemia, niz uciekać do siebie na swoja planetę, tylko po to, by tu znowu wrucic.
Pozostaje jeszcze fakt celu, jaki Obcy mają do spełnienia na naszej planecie, bądź misji jaką maja tu spełnić.
Mogą chcieć nas skolonizować i "wyprzeć" z poplulacji świata, mogą też mieć plany inwazji, bądź zdobywania surowców. W takiej sytuacji, ich hipotetyczne bazy mogą być jakąś częścią planu, mogą w nich mieć broń lub centrum uzupełnień energii, paliwa itp.
Ich cele mogą być także pozytywne dla nas. mogą chcieć przekazać nam jakąś wiedzę, pomóc nam itd. Wtedy ich bazy mogą miec znaczenie czysto logistyczne, pozwalające w spokoju i bez ujawniania się przygotować dla nas pewien przełom, tak, aby mogli rozpocząc proces integracji (np. w roku 2012/2016).
Kończąc pragnę stwierdzić, że dla mnie bardziej prawdopodobne jest występowanie na Ziemi baz obcych zarówno pod Ziemią, jak i w oceanach niz istnienie wielkiego świata wewnątrz wiekliej, pustej Ziemi. Z drugiej jednak strony wysoce rozwinięta technologia Obcych mogła by być w stanie to zrobić...
  • 0

#21

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trapper:.....wiesz to twoje zdjęcie pochodzące z google earth to jeden z najslabszych dowodów jaki kiedykolwiek widziałem, zastanów się nad tym, jak zostało sklejone zdjęcie antarktydy...i powiedz gdzie tam jest okrąg....
  • 0

#22

Ariel.
  • Postów: 242
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Odcinając sie od zatargu jaki zaczyna sie tu rozwijać, zapytam tak z czystej ciekawości, bo chyba przeoczyłem, jak w tej teorii Agrathy tłumaczona jest rotacja skorupy Ziemskiej wokół jądra ziemskiego? Zastanawiam się, czy rozpatrywał to ktoś od strony czystej fizyki teoretycznej?
  • 0



#23

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trapper:.....wiesz to twoje zdjęcie pochodzące z google earth to jeden z najslabszych dowodów jaki kiedykolwiek widziałem, zastanów się nad tym, jak zostało sklejone zdjęcie antarktydy...i powiedz gdzie tam jest okrąg....


A czy ja gdzieś napisałem że to dowód? Chyba nie. Zamieściłem to zdjecie w odpowiedzi na zapytanie, "czy w GE widać coś na biegunach"...
  • 0



#24

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ktosiuf czasem szuka "czegoś" z "niczego" ... :rotfl:
  • 0



#25 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ten typ tak ma :rotfl: heeeeeeeee :rotfl: to skad wulkany wyplywaja w takim razie? z pustki? to ze ksiezyc moze byc sztuczny ok ale ziemia? eee

P.s wnerwiaja mnie te bledy na serwerze.Mam problemy z wysylaniem wiadomosci :argue:
  • 0

#26

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"obejrzałem dokładnie to co widać w Google Earth na giegunach i Shocked szok
dookoła niegunów jest coś w rodzaju ciemnych pierścieni!! nie wiem, moze to jest to załamanie"



No i z twojej odpowiedzi wynika: tak w GE widać coś na biegunach co pasuje do teorii o pustej ziemii w środku. Oczywiście pomijam fakt że w moim ulubionym wątku to samo miejsce czyli biegun południowy jest "przejściem do dziwnego świata gdzie Byrd widział dawno wymarłe zwierzęta"

[ Dodano: 2006-03-04, 20:55 ]
A tak wogóle to mylisz się w zeznaniach: gieguny czy nieguny? :D
  • 0

#27

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

może - fajnie że tego nie widzisz, a to jedno słowo chyba tłumaczy moja wypowiedź...

I nie twierdze, że TO JEST zarys wejścia do Agharty, tylko napisałem że są dookoła ciemne pierścienie.. Wiem, że może (i pewnie jest) to wina słabej jakości zdjęc satelitarnych tych regionów i w związku z tym nie twierdze, że to jest to wejści...

PS. Lubisz się czepiać słówek, jak wiadomo co co chodzi? hmm....
  • 0



#28

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aha ok w tym wypadku to ty czepiasz się słówka "może" bo gdybym ci nie zwrócił uwagi to twoja teoria przez wszystkich uznana by była za "dowód"

Czyli jak to z tym biegunem? Tunel czasowy czy wejście do środka Ziemii?


Aha ok w tym wypadku to ty czepiasz się słówka "może" bo gdybym ci nie zwrócił uwagi to twoja teoria przez wszystkich uznana by była za "dowód"

Czyli jak to z tym biegunem? Tunel czasowy czy wejście do środka Ziemii?
  • 0

#29

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale czy ja nipisałem, że to jest dowód? nie przypominam sobie :D I ja nikogo nie nakłaniam do tego, żeby uznał to za taki...

I może ja się czepiam, ale wyłapujesz z tekstu to co ci akurat nie podejdzie, ale całość niesie inne przesłanie. (spodziewam się ataku na mnie, ale nie widze tu jakiś podstaw do takiego zachowania...)
  • 0



#30

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobrze napisz więc że twój post nie jest żadnym potwierdzeniem ogólnej teorii, bo pisząć "nikogo nie nakłaniam" jednocześnie pozostawiasz możlwość ze to jednak jest jakiś dowód!

Czyli jak to z tym biegunem? Tunel czasowy czy wejście do środka Ziemii?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych