Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sen z dnia 8 lutego 2006


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Napisze tylko to co pamietam, niestety pamietam wyrwane z kontekstu sceny wiec najwygodniej bedzie jesli napisze w punktach to co mi sie przysnilo:

Snila mi sie katastrofa lotnicza, rozbil sie samolot pasazerski; zginal ktos z zespolu ich troje; pozniej okazalo sie ze chodzilo o Marte Wisniewska (co jest dziwne bo ona do zespolu nie nalezy). Ludzie chodzili po ulicach i dyskutowali o tym, pojawily sie (teraz juz nie pamietam dokladnie ale chyba to bylo w prasie) informacje ze Marta Wisniewska zostawila dwojke dzieci.

W snie widzialem scenerie typowo amerykanska, duze polacie plaskiego terenu, miejscami wysokie skalne gory. Kolorystyka gor, gleb czerwono brazowa (cos jak tereny wielkiego kanionu ale bez kanionu ;) widzialem tez na jednym ze zboczy gor, wyrzezbiony ogromny napis, ale nie wiem co tam pisalo.

To tyle, wiecej nie pamietam, wylowilem z pamieci te glowne informacje. Mam nadzieje ze to nie jest sen proroczy.



#2

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jesli przysnilo ci sie cos takiego, to moze to byc prawda, zazwyczaj snia nam sie jakies wazne dla nas zdarzenia jesli to sny prorocze



#3

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmmm... śmierć Mandaryny to raczje nie taka straszna wiadomość ;) Ale ogólnie ciekawe, szczególnie ten teren pustynny i ten napis... moze to w pobliżu jakiejś bazy wojskowej?



#4

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

[quote="Traper"]"Hmmm... śmierć Mandaryny"quote]

W snach występują osoby o których myslimy ...
Czy mandaryna ... yyy ... niewiem ... podoba ci sie ? czy cos w tym stylu ? ;)
Pytanie oczywiście do autora treści snu ... nie do Trapera :P



#5

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

=]Pytanie oczywiście do autora treści snu ... nie do Trapera ;)

uff... już się bałem :P Swoją drogą to ciekawe, że śnimy o osobach, które się nam podobają, albo mają jakiś związek z naszym życiem, ale o Mandarynie bym w życiu nie pomyślał...



#6

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

=]Pytanie oczywiście do autora treści snu ... nie do Trapera ;)

uff... już się bałem :D Swoją drogą to ciekawe, że śnimy o osobach, które się nam podobają, albo mają jakiś związek z naszym życiem, ale o Mandarynie bym w życiu nie pomyślał...


Trzeba poczekać na odpowiedź autora :P



#7

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Trzeba czekać na rozwój zdarzeń i zobaczymy, czy sen miał jakieś znaczenie. Czasem jest to znaczenie ukryte i trzeba odpowiedznio zinterpretować. Np: podobno, jak wypadnie ząb we śnie, to znaczy, że ktoś umrze. Sprawdziło się...



#8

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

=]
W snach występują osoby o których myslimy ...
Czy mandaryna ... yyy ... niewiem ... podoba ci sie ? czy cos w tym stylu ? ;)
Pytanie oczywiście do autora treści snu ... nie do Trapera :P


Hehe o mandarynie nie mysle, co prawda urode ma niczego sobie (wg. mnie) jednak nie lubie jej specjalnie, glownie za muzyke :P skojarzylem, ze mogla mi sie przysnic poniewaz pare dni temu byla w programie "kawa czy herbata" na jedynce z rana, a ze tv mialem wlaczony to akurat cos tam z tego wywiadu podsluchalem.

Z kolei katastrofa samolotu hmm.. ogladalem niedawno iniemamocni :D tam jest taki motyw...

co do terenow USA to moze przysnily mi sie w wyniku zainteresowania strefa 51 (bardzo podobne klimaty terenow).

Nie wiem jednak co to byl za napis na zboczu gory, wlasciwie nie napis a jeden wyraz tylko. No i potem nagle bylem w swoim miescie na ulicy, stalem a obok mnie przechodzili ludzie komentujac glosno ta katastrofe i smierc (sic) mandaryny.



#9

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmmm... napisałeś, że myślałeś o strefie 51... Ja właśnie wczoraj myślałem sobie troche o medytacji i lewitacji i to właśnie mi sie przyśniło ;) Nieukrywam że sen był banalny, ale ma to jakiś związek z tym o czym myślimy przed snem...



#10

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mi się sny raczej nie pokrywają z tym o czym myślę. Jedynie jeżeli wieczorem przed snem intensywnie myślę o jakichś zjawiskach paranormalnych itp to wtedy mam sen i dobrze go zapamiętuję.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych