Skocz do zawartości


Zdjęcie

ALIEN LANDING IN WOODS


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do Modow -> Jesli ten temat juz był to skasujcie go odrazu i wybaczcie mi ale przeczesalem caly dział z filmami a takze korzystalem z wyszukiwarki i tego nie znalazlem, jesli cos przeoczylem to bardzo przepraszam.

Dosc dawno temu znalazlem na serwisie you tobe ten oto filmik -> http://pl.youtube.co...h?v=5BjoELpec3c probowalem znalezc ten film w calosci ale bez skutku, jesli ktos bylby wstanie mi wyjasnic co ta za film i o co tu chodzi (albo dac linka do tego filmu w pelnej wersji) to bylbym bardzo wdzieczny. Eksperci cos mowia o autentycznosci reakcji ludzi w nim wystepujacych i ogolnie o calej sytuacji. Ufo laduje w lesie niedaleko domu w ktorym przebywa zwykla rodzina.. mezczyzni nagrywaja to na tasmie a pozniej robi sie coraz gorecej.. zdaje sie ze obcy ida po nich.. ludzie bronia sie za pomoca strzelb mysliwskich.. kloca sie ze soba.. w jednym momencie pokazane jest jak facet niesie w ramionach obcego (chyba martwego) ogolnie jeden wielki chaos przedzielany opiniami ekspertow.. bardzo bym chcial zobaczyc ten film w calosci..Wszystko jest nakrecona zwykla kamera vhs jak sadze co daje tez duzy poziom realizmu... bardzo podoba mi sie reakcja ludzi.. jesli to sa podstawieni aktorzy to bardzo dobrze odegrali swoje role :< jedyne moje zastrzeznia to wyglad obcych.. te glowy wygladaja jak maski no ale nie wiemy jak dokladnie wygladaja oficjalnie obcy (czekam z niecierpliwoscia na 30 czerwca tzn na film ktory ma ukazac rzekomego obcego :) ) i czy to co wydaje sie nam Ich twarzami w rzeczywistosci jest czyms w rodzaju helmow..
  • 0

#2

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się ze ci ludzie nie byli aktorami zresztą jak jeden z ekspertów stwierdził to jeżeli faktycznie grali powinni dostać za to oskara.Natomiast faktycznie ci obcy wyglądali jakby mieli maski może to ich kombinezony nie wiem czy zwróciłeś na to że kiedy ten mężczyzna niósł owego kosmitę na rękach wyglądał on zaskakująco jakby to powiedzieć gumowo wyglądał jak człowiek pozbawiony kości trochę jak wełniana maskotka ale może tylko tak mi się wydaje.Ich statek szczerze mówiąc nie wiele zauważyłem natomiast ten filmik gdzieś już kiedyś widziałem.
  • 0

#3

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz racje, faktycznie wyglada troche gumowo jak hm jak jakas powiekszona zabawka ''made in china'' ktore mozna nabyc na ruskich targowiskach.. nawet statek dziwnie dosyc wyglada, no ale kto wie jak wyglada prawda. Mimowszystko film mi sie wydaje super, nawet jesli to fake to i tak bardzo chetnie bym go zobaczył w calosci...
  • 0

#4

uduchoviony.
  • Postów: 128
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten film to tzw "McPherson Tape", nagrane amatorską kamerą rzekome uprowadzenie rodziny McPherson przez obcych. Gdy rodzina obchodziła przyjęcie urodzinowe, w pobliżu domu wylądował statek kosmiczny. Podczas próby wtargnięcia obcych na posesję, jeden z nich zostaje zastrzelony przez jednego z braci McPherson. Pobobno po tym zajściu nigdy więciej nie widziano rodziny, a wyświetlanie tej taśmy zostało zabronione w Stanach Zjednoczonych. W linku który podałeś ogladamy oryginalną taśmę ale istnieje jej reprodukcja (to tak gwoli uniknięcia nieporozumień).

Za tym że film jest podpuchą przemawia zbytnie "aktorstwo" obcych (np groźne spojrzenie obcych w kamere po wyjsciu z pojazdu i pod koniec filmu, niczym z horroru) oraz wniesienie przez ojca rannego obcego do domu (czy odważyłbyś się dotknąć istoty z innej planety, w dodatku rannej, która może nieść ze sobą nieznane choroby?)

Tutaj lepsza wersja, co prawda z japońską narracją ale dłuższa i nieprzerwana:
http://video.google....294965124915343
  • 0

#5

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obcy na filmie są tacy... sztuczni. Niechodzi już o to że facet wnosi martwego aliena (niewiemy jak działają wszyscy ludzie w wielkim stresie) ale te "szklane" twarze i wspomniane już przez Hendersona aktorstwo przybyszów niepozwalają mi uwierzyć w autentyczność filmu ;p . A właśnie czy mimo zakazania puszczania tego filmu w stanach jest gdzieś opublikowana pełna wersja do obejżenia?

Ale filmik sam w sobie niezły xD
  • 0

#6

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ten filmz video.google to jkas polewa.. w kazdym razie opis:

This is the amateur footage of an alleged family's abduction by aliens. It's not real, just a bad quality demo that later was remaked as the Lake County Incident.
  • 0

#7

uduchoviony.
  • Postów: 128
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A właśnie czy mimo zakazania puszczania tego filmu w stanach jest gdzieś opublikowana pełna wersja do obejżenia?


Raczej nie, sam kiedyś bez powodzenia szukałem. Jedyne co jest dostępne na internecie to fragment programu "Encounters" (link który podał Valgorth) oraz podany przeze mnie urywek japońskiego programu. Wspomniana reprodukcja do obrzejrzenia tutaj: http://pl.youtube.co...h?v=xFY0QtLSWqY
  • 0

#8

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mozliwe ze jednak to jakies kombinezony ale z drugiej strony to jednak dziwne ze ktoś nie bal sie dotykać obcych i nagrywać to całe zdarzenie.Wyglada to troche sztucznie ale jezeli to nagranie jest zabronione w stanach to juz podejrzane jednak tak jak wczesniej wspomnialem gdzies juz dawno temu ogladalem to nagranie.
  • 0

#9

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Henderson co do tego dotykania obcych może być różnie. Osoba o bardzo niskim wykształceniu może nie zdawać sobie sprawy z konsekwencji i potraktować takowego "Ufolca" jak jakiegoś Psa niesionego na rękach...

Obcy byli niestety bardzo sztuczni :/ Mogli by się chłopaki trochę bardziej postarać...
  • 1

#10

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ano mogliby.. bo gdyby nie wyglad i zachowanie obcych to bylbym sklonny uwierzyc na 100% w realnosc tego filmu.. Henderson dzieki za wyjasnienie co do tego nagrania ;) sa moze jakies artykuly w jezyku polskim na ten temat ? z checia bym poczytał. PS faktycznie, wersja japonska pomimo tego ze nie da sie nic zrozumiec jezykowo, jest znacznie lepsza od tej amerykanskiej (wiecej materialu z tej tasmy jest pokazane) a reprodukcja tez niezla, warto obejrzec. Mnie zastanawia jeszcze jedna sprawa, dlaczego ten film jest zakazany ? I dlaczego rodziny pokazanej na tej tasmie juz nigdy nie znaleziono.. czyzby jednak istniało w tej historii ziarnko prawdy ? a moze cos wiecej niz tylko ziarnko..jesli to nagranie jest jednak prawdziwe to nie mam zadnych pytan. Pozdrawiam ! PS2 aha jeszcze jedna rzecz.. skoro obcy widzieli ze sa kamerowani to dlaczego nie skasowali tasmy lub nie zniszczyli kamery ? czyzby chcieli zeby swiat sie dowiedzial o tym zajsciu ? ta sprawa tez lekko smierdzi.. no ale..kto wie.
  • 0

#11

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli kamera była ustawiana naprawde tak jak w "reprodukcji" to pare ujęć mi nie pasuje... no ale naprawde dziwne że rodzina zagineła, może sie dobrze ukryła. W każdym razie fałszerstwo godne uwagi xD
  • 0

#12

Badzio.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z jednej strony Ci obcy faktycznie nie wyglądają przekonująco, ale na dobrą sprawę RACZEJ nikt z nas nie miał do czynienia z obcym więc skąd wiadomo że oni faktycznie nie wyglądają jak gumowe zabawki made in china...
kiedyś gdzieś czytałem że naukowcy znają gdzieś około 50 gatunków pozaziemskich istot, więc wszystko możliwe. Nie myślcie że jestem jakoś nastawiony super na tak co do tego filmu bo tak nie jest. Nie mniejszym intrygujący jest fakt że owa nagranie jest zakazane w USA, gdyby to był taki oczywisty fałsz to mieli by to gdzieś tak jak kilkanaście tysięcy innych co można znaleźć w necie. No i ta rodzinka ciekawe czy faktycznie słuch o nich zaginął. Jeżeli to fake to brawo dla aktorów kapitalnie to zagrali, widać prawdziwy strach emocje tak jak ekspert na filmie to zauważył powinni dostać Oskara.
  • 0

#13

Xion80.
  • Postów: 53
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę państwa, jeśli chodzi o te Istoty na tym filmie, to wystarczy zamówić strój dobrej jakości u producenta i to będzie cały koszt tego przedsięwzięcia. Przecież oni wyglądali na maxa sztucznie :D jeszcze ewentualnie mógłbym zrozumieć, może to były ich maski ochronne czy coś w tym stylu, ja stawiam na to, że to ładnie zrobiony filmik z aktorami ludźmi w roli głównej jako Kosmici :) Przede wszystkim jak ten gość niósł tego Kosmitę, to na nogach miał buty, nie było widać rąk i stup, właściwie to nie było nic widać, chodzi o jakieś części ciała, więc uważam, że ten film to dobra prowokacja.
  • 0

#14

Badzio.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zastanawiający jest fakt że gościu niósł tego obcego na rękach, jeżeli Ci ludzie faktycznie zrobili cały film dla jaj to
ta scena zwaliła im całą produkcje :P Jeżeli ja bym się podjął takiego przekrętu to bym sobie darował taki dodatek, bo po jakiego wacka filmować z takiej odległości zabawkę, żeby wszystko zepsuć ?
  • 0

#15

Kamilos.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

O ile sie nie mylę te filmy na google i jajotubie to są rekonstrukcje zdarzeń a prawdziwej taśmy nie mamy szans obejrzeć... Czyli nie ma sensu mówić że alieny to kukły bo to są kukły :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych