Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wszystko o PSI BALL'ach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#121

Grace.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam takie małe pytanie, bo nie chciało mi się zakładać wątku, by nie zaśmiecać forum - starałam stworzyć Psi Balla, "pobierając" energię z księżyca. Poczułam zimno między dłońmi (które wcześniej były ciepłe), utrzymujące się parę minut. Miałam także delikatne mrowienie na końcach palców. Czy jestem na dobrej drodze? ;)
  • 0

#122

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam takie małe pytanie, bo nie chciało mi się zakładać wątku, by nie zaśmiecać forum - starałam stworzyć Psi Balla, "pobierając" energię z księżyca. Poczułam zimno między dłońmi (które wcześniej były ciepłe), utrzymujące się parę minut. Miałam także delikatne mrowienie na końcach palców. Czy jestem na dobrej drodze? ;)

 

Tak, jesteś na dobrej drodze.:) To bardzo dobrze, że czujesz mrowienie.


  • 0



#123

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mrowienie to tylko efekt napłynięcia większej ilości krwi do rąk, a reszta to twoja wyobraźnia.
  • 0



#124

Miramaxi.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przydatny materiał ;) prawie wszystko jest oparte na tych psi-ballach, czytałem o pirokinezie i tworzenie psi-balla to ćwiczenie, w którym ćwiczymy przepływ energii i kontrolę nad nią w ciele i poza nim.


  • 0

#125

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

same Psi-Balle to jedynie wstęp do praktyki, prawdziwa zabawa zaczyna się kiedy zaczynasz je "programować" czy też robić Psi-Balla bez żadnej energii ;)

 

Pozdrawiam,

Auegamma


  • 0

#126

Humanoid.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://prntscr.com/5lwqpx

Ktoś spróbował nakreślić na dłoni takie spirale przed tworzeniem PSIballa i wie czy to coś daje?


  • 0

#127

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

Humanoid, obrazek który zapodałeś to jedynie interpretacja tworzenia tzw. Psi balla, nie musisz malować na swojej ręce tych zawijasów by osiągnąć lepsze rezultaty, ale to na bok... Zidentyfikuj te elementy które odgrywają najistotniejszą rolę w procesie manipulacji energią, do mało istotnych czynników należy kwestia zamkniętych lub otwartych oczu, do jeszcze mniej istotnych kwestii można zaliczyć to czy masz wymalowany jakiś zawijas na ręce czy też nie.

 

Pozdrawiam,

Auegamma


Użytkownik Auegamma edytował ten post 28.12.2014 - 19:59

  • 0

#128

Humanoid.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem na myśli żeby nakreślić je palcem, nie używać jakiejś farby tylko przejechać palcem.


  • 0

#129

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak samo, nakreślenie palcem tych spirali nic nie daje, lepiej nie utrwalać u siebie niekorzystnych praktyk jeżeli chcesz z tym zajść gdzieś dalej.


  • 0

#130

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a da się takim ballem w kogoś uderzyć ?


  • 0

#131

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

Vaqowsky, to już nie chodzi o to czy się da czy się nie da, bo takim pytaniem sugerujesz że coś takiego jak tworzenie i kontrola takiego psi balla jest możliwa, podobnie z czymś takim jak "uderzenie" i istnienie "kogoś" w świecie energetycznym, pomijając niefortunnie wplecione sugestie, co tak na serio... Zrozumienie jak wielka może być różnica pomiędzy zjawiskami zachodzącymi w świecie materialnym a jakie zjawiska mogą istnieć w świecie niematerialnym wymaga zrozumienia idei jaskini Platona.

 

Pozdrawiam,

Auegamma


Użytkownik Auegamma edytował ten post 28.12.2014 - 21:49

  • 0

#132

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A da radę włączyć telewizor jak mam za daleko do pilota?


  • 0

#133

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zależy czy jesteś obok telewizora, czy jest podłączony do prądu, czy masz zasilanie w mieszkaniu, czy zasilanie odpowiada parametrom telewizora i czy wiesz jak go obsłużyć bez pilota :P

 

Plus standardowo, czy telewizor działa i takie tam :P


Użytkownik Auegamma edytował ten post 28.12.2014 - 22:01

  • 0

#134

energy123kaw.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest dobry sposób ale na podstawy. W tym chodzi o to by wydobywać energię a wizualizacja to proces podstawy.
Jeśli będziesz używać energię PiS do zabawy to nie radzę to nie zabawka to tak jak by z pistoletem biegać po mieście. Psi Ball jest do obrony.
  • 0

#135

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A obroniłeś się już przed kimś przy użyciu psi balla?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych