Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne i nieznane kształty NOL'i


  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#16

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

czytalem gdzies ze gwiazda betlejemska byla/jest statkiem kosmicznym


prawda gwiazda mogla byc statkiem, ktory przetransportowal na ziemie "Jezusa"
  • 0



#17

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

mnie osobiście najabrdziej podoba się latający kij :D ciekawa sprawa
  • 0

#18

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

mnie osobiście najabrdziej podoba się latający kij :D ciekawa sprawa


Nawet nie masz pojęcia ile jest relacji związanych z tym "latającym kijem" z całego świata ...

Ten twój "kij" to od nie dawna najdziwniejszy kształt, nazywają go przydomkami takimi jak "Freak Thing", "Strange" itd.
  • 0



#19

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Ja nic nie mówie stwierdziłem tylko że krztałt jak ja nazwałem go "latającym Kijem" nabradziej mnie intryguje :D cinex luzuj :D
  • 0

#20

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja nic nie mówie stwierdziłem tylko że krztałt jak ja nazwałem go "latającym Kijem" nabradziej mnie intryguje :D cinex luzuj :D


Zobaczymy co powiesz o "kijkach" po filme z Konferencji Ufo 2005 ...
  • 0



#21 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

dla mnie film ten wlasnie jest niesamowity...heh bede teraz przezywal to miesiacami chyba 8)
  • 0

#22

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Konkretnych informacji o zdjęciu póki co brak - data: 02-26-2006.

Zdjęcia zrobiono we wschodnim Teksasie.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

________________________________________________________

Inne zdjęcia tego samego autora wykonane ok. rok wcześniej (2005) :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

__________________
Źródło: UFO Casebook
__________________
  • 0



#23

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

to zdjęcie z Teksasu badziej umiesciłbym w Kryptozoologi bo mnie to wygląda na jakiegos kolejnegho przerośniętego ptaka niż na NoL'a (taka strasznie duża kura)
  • 0

#24 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

jestem entuzjasta Ufo ale musze sie zgodzic z Darthem...chociaz moze sie myle :P
  • 0

#25

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kura bez jednego skrzydła ... LOL ? 8)

Jest to niezydentyfikowane i dlatego zamieściłem to w odpowiednim temacie ...
  • 0



#26

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wracając do latającego kija
wydaje mi się że jest to część większego obiektu który niedostatecznie został zamaskowany
druga sprawa, obiekt ten najbardziej odpowiadałby temu co ja widziałem na jesieni ubiegłego roku. Już wspominałem że coś takiego widziałem i to coś stało w miejscu ~ nad rzeką Bug.
Wyraźnie sie odznaczało od chmur nie kolorem ale właśnie kształtem-idealnie proste smukłe i pionowo zorientowane. W miejscu stało około 15 minut. Moja uwagę przykuło to ponieważ chmury zasuwały bardzo szybko a to coś stalo w miejscu i odcinało się stałym kolorem od przypadkowej gradacji kolorystycznej chmur. Godzina~21:00.
  • 0

#27

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"To był mechaniczny obiekt, unosił się nad piktogramem w zbożu" - niezwykła relacja prosto z Wielkiej Brytanii.

Dołączona grafika

To niezwykłe zdjęcie trafiło do nas w ciągu ostatnich dni od naszych amerykańskich przyjaciół (oni dostali je od Brytyjczyków - świat jest coraz mniejszy...). Wykonał je mężczyzna, który latem 2005 roku przeżył bliskie spotkanie z obiektem UFO na polu, na którym były kręgi zbożowe. Zdjecie jest bardzo wyraźne i uwiarygadnia jego relację. Obiekt był absolutnie mechaniczny i unosił się nad kręgiem zbożowym. To świeża sprawa i jak tylko dostaniemy w tej sprawie raport - napiszemy więcej.

____________________
Źródło: NAUTILUS
____________________
  • 0



#28 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

wyglada troche jak podkowa :) taki polokrag hmm 8)
  • 0

#29

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

smoki jednak nie wyginely :]

heh coraz ciekawsze te obiekty UFO niedlugo beda doniczki latajace, krzesla i inne rzeczy :lol :

zastanawia mnie po co nam to pokazuja (skoro bardziej rozwiniete cywilizacje nas odwiedzaja wiec logicznym jest ze ujawniaja sie swiadomie). moze chodzi o to zebysmy pozbyli sie stereotypow UFO jako szarych badz zielonych ludzikow o dlugich rekach i wielkich oczach
  • 0



#30

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kolejna fotografia dziwnego NOL'a (więcej zdjęć tego czegoś znajdziecie w tym dziale - we wcześniejszych postach) :

Zdjęcie zostało zrobione przez mieszkańca Hawajów. Mieszkał i pracował on tam od pewnego czasu. Przed przeprowadzką do rodziny autor wybrał sie aby zrobić kilka zdjęć najbardziej malowniczych miejsc, które zapamietał.

Po pewnym czasie gdy przeglądał te fotografie spostrzegł na nich coś dziwnego. Na początku myślał, że to jakaś skaza. Po pewnym czasie przypomniał sobie iż widział relacje o czymś podobnym na stronie rense.com - tam nazwali to "Coś" ("The Thing" - oryginalne tłumaczenie). O dziwo autor zdjęć czytał o tym obiekcie, który również był fotografowany w rejonie Big Island tam gdzie mieszka.

Przypuszczalna data zrobienia fotografii jest przez autora nieznana - podaje on tylko date wywołania zdjęcia, która znajdowała sie na odwrocie : 08/29/05.

Dołączona grafika

Dołączona grafika
_____________
To chyba nie jest przypadek ... "The Thing" jest fotografowany coraz częściej i to w różnych miejscach na Ziemi.
_____________

________________________
Źródło: HBCC UFO Research
Tłumaczenie/Forma/Text: =[dj_cinex]=

________________________
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych