Skocz do zawartości


Zdjęcie

Meteoryty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bylem w jakims domu (nie swoim), byla to ciepla , gwiazdzista noc. Patrzylem w niebo na ktorym lecace meteoryty spalaly sie w atmosferze niebieskim kolorem. Byl to piekny widok , bylo ich tak duzo ze praktycznie przykrywaly niebo.
Jednak nie wszystkie sie spalaly , niektore spadaly na ziemie i uderzaly obok domu.Coraz wiecej i wiecej zaczelo spadac na ziemie. Jeden zrobil dziure w dachu i upadl obok mnie. Dotknalem go , byl jeszcze goracy , nie moglem go podniesc , odczekalem chwile az zrobil sie zimniejszy i wzialem go do reki. Mial wielkosc palca. Wygladal mniej wiecej tak:
(poszukalem zdjecia w necie)
http://upload.wikime...inMeteorite.jpg

Z tym , ze z kazdej jego strony bylo cos jakby kolorowe szklo w ktorym mozna sie przejrzec.


Coraz wieksze meteoryty zaczely spadac , zorientowalem sie ze cos jest nie tak. Wyszedlem z domu i oddaliem sie gdzies dalej. W oddali plynela rzeka , a za nia byla jaka gora. Wielki meteoryt uderzyl w ta gore i odrabal jej kawal.
Spadajacy kawal zaczal sie topic i wpadl do rzeki.Woda zamienila sie w lawe. Niebo zrobilo sie czerwone , tak jakby krwawilo.Zaczalem uciekac.

i sie obudzilem :P , po chwili zasnalem i bylem juz w kolejnym snie.


Tym razem bylem w swoim domu , meteoryty uderzaly w bloki , budynki palily sie i topily. Padaly jak domki z kart.
Bylem gdzies na 5 pietrze , zlapalem sie rusztowania i zaczalem schodzic po nim w dol, bo reszta byla w ogniu.

Koniec;p

#2

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

noo....podoba mi sie ale ta druga wersja.....gdzie wszystko sie wali:): :) Lubie sny pelne akcji:D:D



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych