Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krzysztof Jackowski znowu miał racje!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
706 odpowiedzi w tym temacie

#31

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zaraz ktoś powie, że właśnie tak znajduje zwłoki, pyta morderce gdzie zakopał :] Swoją drogą zwróćcie uwagę na to, że on jest naturalny, i to przemawia za nim. Przyznaje się otwarcie, że czasem robi wizje wymuszone, żeby się ludzie od niego "odczepili". Nie wiem jak dla was, ale dla mnie człowiek, który przyznaje się do własnych błędów, wad, jest bardziej wiarygodny niż każdy inny. który tylko mówi o swoich sukcesach i jaki to jest wspaniały.
  • 0

#32

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zgadzam się Chessman 100% i dla tego wierze w Jackowskiego i jego wizje :drink:
  • 0

#33

zwierzak.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wierzę w badania. Komenda Główna Policji przeprowadziła badania skuteczności jasnowidzów. Okazało się, że ich wskazania są nieprzydatne, a jedynie narażają policję na duże koszty.
Jeśli chodzi o podziękowania to nie wiadomo ile ich Jackowski posiada. Niektóre z tych posiadanych nie są oficjalnymi pismami, bo nie mają sygnatury. Nie wiadomo czy Jackowski podając trafne rozwiązanie sprawy korzystał tylko z daru jasnowidzenia czy znał także działanie operacyjne policji lub miale informacje od rodziny.
Jak oglądałem video z Nautilusa to nabrałem podejrzeń co do pana Jackowskiego. Podam przykład : wziął do ręki kopertę, miętosił ją a potem zrobił tajemniczą minę i powiedział, że w środku są zdjęcia. To można było wyczuć dotykiem, nie trzeba być jasnowidzem.

Jeśli chodzi o wizje polityczne - to jest to śmiech na sali. Jackowski podawał ich wiele i na ogół się mylił. oczywiście FN będzie nagłaśniać te, które trafił. A one tak naprawdę były łatwe do odgadnięcia, np. to że Lepper nie doczeka w koalicji do końca kadencji.

Postanowiłem sam zostać jasnowidzem. Publikuje tu swoje wizję na okres najbliższych 12 miesięcy (lipiec 2007 - czerwiec 2008).
Zobaczymy czy ja czy pan Jackowski będzie skuteczniejszy.

"Sytuacja na polskiej scenie politycznej będzie się zmieniać. Zdominują ją konflikty i dziwne uklady. Afera gruntowa z Lepperem będzie się ciągnąć i jej rozwiązanie będzie niejednoznaczne. Choć mówi się o połączeniu LRP i Samoobrony to nie widzę przed tym wielkich sukcesów. Przywódców obu partii podzieli jakaś ważna kwestia. Andrzej Lepper odejdzie w końcu z polityki, ale z powodu problemow zdrowotnych. Gospodarka będzie się umacniać, ale już nie w takim tempie jak dotychczas. Cieniem na gospodarce położy się afera w drugiej połowie roku. Wielu ludzi będzie oszukanych. Również na giełdzie może dojść do nagłego krachu, który uderzy głównie w osoby prywatne. Dolar po długich okresach spadku zacznie w końcu odrabiać straty.W drugiej połowie roku przypomną o sobie islamscy terroryści, ale na szczęście efekty ich ataku nie będą aż tak tragiczne jak mogłyby być, gdyby ich plan udał się w 100%. Australię prawdpodobnie nawiedzi jakiś kataklizm naturalny. Nieocziekiwaną smiercią umrze jakaś ważna postać dla świata, ktora będzie oplakiwana przez wielu ludzi. Bardzo trudny okres swojej kadencji będzie miał George Bush, ktory będzie się musiał bronić przez politycznymi atakami nie tylko z zewnątrz, ale i z samego terytorium USA. Na przełomie 2007 i 2008 dojdzie do jakiejś katastrofy ekologicznej, która spowoduje duże straty finansowe. W wyniku tego wzmocnią się siły proekologiczne.

Dla kibiców piłki mam złe wieści. Leo Benhakker będzie pracował z kadrą krócej niż się Wam wszystkim wydaje. Miłą niespodziankę sprawi nam zimą jakiś skoczek i co ciekawe nie będzie to Adam Małysz.

W sierpniu odejdzie znana postać ze świata polskiej kultury. Pod koniec roku znany aktor zginie w wypadku samochodowym.

Teraz coś dla badaczt nieznanego. Piktogramów w Wylatowie znowu nie będzie, a akcja pana Zagórskiego będzie ostatnią. Pan dr Szymański dokona dziwnego odkrycia w Wylatowie w sierpniu, już po żniwach, ale mało kto będzie mu chciał uwierzyć. Coś przełomowego wyjaśni się w sprawie Zdanów i znowu będzie się mówić o tej sprawie. Na przłeomie roku 2007/2008 pojawi się nowe nagranie UFO z Meksyku. W przyszłym roku naukowcy dostaną nowe dowody na obecność życia na Marsie w przeszłości. Pojawi się nowa niebezpieczna sekta, ktora będzie mówić m.in. o UFO.

Widzę też symboliczny obraz, którego znaczenie poznamy dopiero po fakcie. Jest to drzewo bez liści z wykręconymi gałęziami. Pod drzewem siedzi kobieta, ale nie widać jej twarzy, bo jest owinięta chustą. Obok leżą rozrzucone pieniądze na których są krople krwi. Jest też orszak diabła, który wyjeżdża na zachód, a na wschodzie pojawia się słońce."


W zasadzie powiniem pisać te przepowiednie w odrębnych mailach, tak żeby potem podawać linki tylko do udanych przepowiedni. No ale czuję się mocniejszy od Jackowskiego :)
  • 0

#34

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Komenda Główna Policji przeprowadziła badania skuteczności jasnowidzów. Okazało się, że ich wskazania są nieprzydatne, a jedynie narażają policję na duże koszty.

Skuteczność jasnowidzów jest cienka ogólnie, tak to jest ze statystyką. Będzie 2 genialnych jasnowidzów, ale będzie też 4 fatalnych i już w statystyce wychodzi, że jasnowidze na wiele się nie zdają tjaaa.
I co do tych wizji odnośnie polityki to jest to obszar w którym po prostu Jackowski, jak i każdy inny jasnowidz nie porusza się bezbłędnie. Niestety przewidywanie przyszłości jest najbardziej nie pewną i "kruchą" odmianą jasnowidzenia i tak jak już wspominałem Jackowski robi to w zasadzie dla zabawy i przetestowania swoich umiejętności i jest to maleńki ułamek tego co robi, więc na jego podstawie po prostu NIE MOŻNA oceniać jego umiejętności.
  • 0

#35

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bardzo bym chciał żeby Jackowski miał najwspanialsze zdolności jasnowidzenia na świecie. Ale sam nie wiem aktualnie co myśleć. Niech znajdzie coś czego wszyscy szukają od lat (wtedy pokazał by swój fenomen) - jakaś Bursztynową Komnatę albo jakiś inny skarb albo starożytne miasto (Atlantydę/Eden :) ), cokolwiek co przyniosło by mu sławę, potwierdziło zdolności i dało kasę na dalszą działalność.
  • 0

#36

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kasę to on raczej ma z tej działalności :P No i w sumie fakt z tym szukaniem czegoś co ludzie szukali od lat tylko, że do tego jest potrzebny albo kawałek tego czegoś, albo zdjęcie. A zdjęć i kawałków atlantydy, z tego co mi wiadomo, nikt nie posiada :)Probował z kamieniem z piramidy, ale ponoć ten obiekt miał swoje dziwne oddziaływanie, które mogłoby zaszkodzić Jackowskiemu(miał zawroty głowy itp.)
  • 0

#37

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jest mnóstwo rzeczy które można odnaleźć - niech weźmie fotkę Bursztynowej Komnaty i jej poszuka; niech weźmie miecz templariusza i poszuka ich skarbów, niech weźmie kamień z murów Świątyni jerozolimskiej i poszuka Arki Przymierza, niech rozwiąże zagadkę zaginięcia gen. Zagórskiego albo śmierci gen. Sikorskiego itd. Naprawdę jest sporo ciekawych zagadek które jasnowidz mógł by rozwiązać, zdobyć sławę i wiarygodność.
  • 0

#38

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sławy bym na jego miejscu nie chciał, a wiarygodność już jakąś ma. Daj spokój jakby był jeszcze bardziej sławny to by nie miał własnego życia, już chyba nie ma... Przecież go już od dawna nawet ludzie zza granicy "zatrudniają". Swojego czasu rozwiązywał sprawę zdaje się dla policji z Japonii lub Chin. Nie jestem pewien, kiedyś mi się te kraje nieumyślnie myliły :)
  • 0

#39

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hce tylko powiedziec, że skoro myślicie ze jackowski jest taki wspaniały to sie mylicie. w styczniu zaginał mój tata i po tym jak pan jackowski wziął ode mnie pieniądze kontakt z nim sie urwał. Jest to oszust który po usłyszeniu mojego głosu w telefonie rozłancza sie. I taty też nie znalazł.


Zwykly przygłup fundacji nautilus. Podobnie to z tymi zdanami, też baja. Dlaczego to własnie ta fundacja ODKRYWA i bada wszystko co najlepsze ?
  • 0

#40

wielki_mis.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie jest on prawdziwy,bo nigdy nie twierdzi że jego działania dają 100% efekt i ze nigdy się nie myli.
A jeśli tak by twierdził byłoby to podejrzane i to bardzo.
Przecież jasnowidzenie nie jest oglądaniem filmu w telewizji.To są ułamki sekund i z tego trzeba wywnioskować co się wydarzy czy wydarzyło.
A co do tego czy policja korzysta z usług jasnowidzów to dzieje się w większości krajów.
Ale większość policji temu przeczy bo boi się śmieszności.
Jackowski jest na tyle mądry ze bierze za pomoc poświadczenia od policji.
A to trudno obalić.Chyba że policja rozdaje tego typu pisma za nic albo są to oszustwo,w co nie bardzo wierze.
  • 0

#41

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie, tobie za obrażanie. Oboje zrobiliście offtop, a ja trzeci :) Jak tam mod będzie chciał tak zrobi. Pawki podajesz zarzuty bez żadnego uzasadnienia, jakim prawem nazywasz Jackowskiego przygłupem? Nikt nie ma prawa nikogo obrażać. Co najwyżej możesz go podejrzewać o oszustwo, bo są (niewielkie, ale są) ku temu przesłanki.
"Podobnie to z tymi zdanami, też baja. Dlaczego to własnie ta fundacja ODKRYWA i bada wszystko co najlepsze ?"
Podobnie z tym komentarzem, to że nie wiesz dlaczego, nie znaczy, że jest do baja. Ta fundacja raczej nie odkrywa tylko ludzie odkrywają i informują o tym fundację, która BADA dane wydarzenie. A, że jest jedną z najbardziej znanych, jeśli nie najbardziej, to dlatego wyłapują więcej ciekawych wydarzeń. Ale proponuje o tym dyskutować w stosownym temacie.
  • 0

#42

wielki_mis.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie powinno sie w rozmowie używać argumentów a nie obrażać kogoś,bo to niczemu nie służy.
  • 0

#43

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko PRZYGŁUP może żerować na ludzkim nieszczęsciu. Widzieliscie przykład ? Wziął od typa kase a jak co do czego to "unikał" człowieka. Nienawidze takich ludzi. Nie nawidze fundacji srołtilus i całej tej bandy już nie bede mówił kogo...
  • 0

#44

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze: Mam tej osobie wierzyć na słowo? Co się stało z wszechobecnym sceptycyzmem?
Po drugie: Nawet jeśli mówi prawdę to nikt z nas nie zna dokładnego przebiegu zdarzeń i rozmów.
Po trzecie: Znowu jedziesz po fundacji nie podając żadnych argumentów.
Krytyka jest potrzebna, ale nie taka typu: -oni są do dupy -dlaczego? -bo tak :] Argumenty, bez obrażania i wszyscy będą szczęśliwsi.
  • 0

#45

Grywoj.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego to własnie ta fundacja ODKRYWA i bada wszystko co najlepsze ?

Czyżby przemawiała tutaj swoista zawiść i zazdrość kierowana do Nautilusa ? ...

Tylko PRZYGŁUP może żerować na ludzkim nieszczęsciu. Widzieliscie przykład ?


Heh jakie żerowanie na ludzkim nieszczęściu? Przecież nikt ludzi nie zmusza do tego by prosili Jackowskiego o pomoc i poradę dotyczącą danych spraw, prawda?

A co do działań policji to wydaje mi się, że jest to spowodowane tym, że jak już było nieraz powiedziane policja stara sie zatuszować kontakty podczas rozwiązywania spraw kryminalnych z jasnowidzami oraz ogólnie osobami cywilnymi.

Lub choćby to ... Pomyśl miałbyś za sobą rozwiązaną jakąś niezwykle trudną sprawę kryminalną , i teraz pewnie wiele osób a zwłaszcza tzw. "karierowiczów" którym zależy na awansach, pochwałach, premiach lub jeszcze innych sprawach, zapewne starałaby się wyeksponować swój udział w sprawie, natomiast zminimalizować, bądź całkowicie zanegować udział innych osób, które to mogłyby po części odebrać im laury ... A wydaje mi się, że nabrałoby to znacznie większego znaczenia dla nich, jeśli chodziłoby o tak kontrowersyjne metody jak jasnowidztwo choćby, bądź stałe wręcz kontakty i konsultacje z jasnowidzem/jasnowidzami.


Jednak faktycznie "promocja" Jackowskiego w mediach jest znaczna. I jest on kreowany na najlepszego jasnowidza w Polsce, być może owszem tak jest (zakładając, że jasnowidzenie rzeczywiście ma miejsce). Ale ciekawe jest to, że brak liczniejszych, doniesień o innych współczesnych jasnowidzach... ( w każdym razie ja sie z takowymi nie spotkałem, więc może istnieją)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych