Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krzysztof Jackowski znowu miał racje!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
706 odpowiedzi w tym temacie

#16

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

zaskarzac ? a po co ? przeciez sami wydali te zaswiadczenia na jego prosbe. manipulacja pelna geba, rzygac sie chce.
  • 0

#17

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No, policja ostro krytykuje jego działalność i zaczynam coraz bardziej wytwarzać sobie (chyba raczej negatywną) opinię o panu Jackowskim i jego umiejętnościach.


A jak ma nie krytykować jak nasza polska policja to kawał g..... nawet nie dorównują policji zza granicy. Gdyby w tej chwili miał by być zamach terrorystyczny to sami by pouciekali (moja miejscowa policja przyjeżdża po 10 min tylko po to aby wlepiać mandaty źle zaparkowanym pojazdom (jest monitoring) a jak facetowi pozdejmowali kołpaki z kół, innemu wybili szybę, całe watachy pijanych małolatów hałasowało to się nawet nie zjawili). Dla nich to jest wielki zaszczyt jak złapią na gorącym uczynku kogoś kto kradnie bułeczkę z supermarketu. Nie dorównują do pięt takiemu Jackowskiemu, który wykrywa co raz to jakieś zbrodnie.
A sceptycy nie wierzą w jasnowidzenie pana Jackowskiego bo niedopuszczają do swoich myśli jak człowiek może wykształcić takie zdolności. Wcale nie musi - może mieć dar od Boga. Nie sugerujcie się tym co piszą jakiś dziwne fora która założyć może byle dzieciak. Osób do krytykowania i do obczerniania nie brakuje.
  • 0

#18

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

zaskarzac ? a po co ? przeciez sami wydali te zaswiadczenia na jego prosbe. manipulacja pelna geba, rzygac sie chce.

Świetnie Tiamat, że znasz temat :)
Wydali, a wydali. Tylko, że jakiś czas temu poszło również oświadczenie, że polska policja wcale ale to wcale nie korzysta z usług żadnego jasnowidza. Jackowski mówi, że kłamią i jeżeli chcieliby go oskarżyć za takie stwierdzenie to on jest bardzo chętny bo ma od nich pisemka i im wszystko dzięki temu udowodni :)

Ktoś też wspominał Jamesa Rnadiego! I on też tematu nie znał bo Jackowski się wypowiedział w tej sprawie. Nie widze sensu w ponownym przepisywaniu jego słów. Ktoś będzie chętny to poszuka wspominany przeze mnie wywiad :)
  • 0

#19

Shark.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za 1mln. dolarów... heh... ludzie robili różne czasem dziwne i kretyńskie rzeczy. Odpowiedź była jedna Śmiech na sali. Myśle, że Ci co mają prawdziwy talent, nie chcą pokazywać twarzy, chowają swe prawdziwe umiejętności dla siebie... Boją sie opinii publicznej, reportaży, chaosu w obec własnej osoby i przede wszystkim innych ludzi daną zdolnością. Człowiek nie ma nic z pieniędzy gdy nie może być i żyć normalnie, szczęśliwie. K. Jackowski jest rozsądnym jasnowidzem. Pomaga ludziom za darmo i to jest jego piękną zaletą. Podobno za pieniądze da sie mieć wszystko... Można jednak robić rzeczy przyjemniejsze Pomagać Innym...! Ludzie są chytrzy na pieniądze, szydzenie, wyśmiewanie, poniżanie innych ludzi to główne globalne zadanie ludzkości. To wszystko wiąże sie z zazdrością, a bo ktoś jest lepszy od nich bo ma zdolność, która zadziwia, szokuje... Skromy człowiek ze wspaniałym charakterem i niesamowitą zdolnością... Pozdrawiam Pana K. Jackowskiego!!
  • 0

#20

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też mi prorokowanie.
Wystarczy trochę posiedzieć konkretnej w temacie i poczytać trochę prawdziwej publicystyki a nie Fakt czy mini artykuliki ze stron internetowych.
Lepper się nie skończył. Mało tego, udowodnił,że należy do nietykalnych.

Jakież to zbrodnie wykrywa Jackowski.
Jasnowidzenie to dar całkowicie nie kontrolowany. Do interpretacji jest potrzebny sztab ludzi i to składa się na prawdziwy sukces jasnowidza. Czy policja korzysta z usług jasnowidzów. Nie mam bladego pojęcia.
Nie zapominajcie też o tym ilu ludzi wspomaga się intuicją i jak ważna jest ona w pracy dochodzeniowca.
Tylko jest mały problem. Przestępstwo udowadnia się na podstawie faktów , nie domysłów.
  • 0

#21

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zal komentowac te desperackie komentarze, naprawde ludzie zacznijcie myslec racjonalnie, a nie przez pryzmat poboznych zyczen i checi jak byscie chcieli zeby swiat wygladal.
  • 0

#22

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zal komentowac te desperackie komentarze, naprawde ludzie zacznijcie myslec racjonalnie, a nie przez pryzmat poboznych zyczen i checi jak byscie chcieli zeby swiat wygladal.

Szybko sprawdziłem czy na pewno wszedłem na forum paranormalne.pl -,-'

Jackowski kiedyś powiedział, że on ma ten komfort, że nie musi nic udowadniać. On dowody [poświadczenia od policji] trzyma w ręku. Niech teraz ktos udowodni jemu, że kłamie/nie ma określonych zdolności.
  • 0

#23

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Problem w tym, że Tiamat twierdzi, że policja wydała te podziękowania za nic... Cóż, tym sposobem to można wszystko zdyskredytować. Np. widziałem UFO, sfilmowałem, widziało to jeszcze wielu ludzi i policja. Więc: ja kłamię, ludziom zapłaciłem żeby kłamali, policja robi przekręty, a film został zmontowany :)
  • 0

#24

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To już ciężko mówić o sceptycyźmie. Państwo prawa daje nam komfort domniemania niewinności, więc byłoby miło gdyby dla samego porządku dyskusji moderator Tiamat nie mówił w każdym poście: "nie znacie się, to ja mam racje i tylko ja wiem jak jest naprawdę, a wy żyjcie w swojej ciemnocie", tylko przedstawił... dowody? :)
  • 0

#25

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jackowski kiedyś powiedział, że on ma ten komfort, że nie musi nic udowadniać. On dowody [poświadczenia od policji] trzyma w ręku. Niech teraz ktos udowodni jemu, że kłamie/nie ma określonych zdolności.


Dla mnie wystarczy. Tego typu zdania formułują ludzie którzy chcą być w centrum uwagi. Pieniądze, sława, chęć kultu.
Nie pierwszy nie ostatni przypadek. Gwiazdy mediów bardzo szybko bledną.
  • 0

#26

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Problem w tym, że Tiamat twierdzi, że policja wydała te podziękowania za nic...

Nie ja twierdze, tylko policjanci, a kto bardziej jest zaglebiony w temat jesli nie oni ? i sprawa ma sie tak ze wszystkimi jasnowidzami, a nie tylko Jackowskim.
  • 0

#27

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skoro wydają, to chyba muszą mieć powód, bo tak za nic to się nie da przecież - czyżby kolejne teoria spiskowa ?

Prawda jest taka, że w przypadku takich dyskusji stwierdzenie "macie jeden punkt widzenia i nie chcecie przejrzeć na oczy" odnosi się do obydwu stron, zarówno zwolenników Jackowskiego i teorii para, jak i do zwolenników "oficjalnej" nauki. Nie ma co gdybać...
  • 0

#28

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Odnosi się do obydwu stron tylko, że dowodów przemawiających za Jackowskim jest więcej niż przeciw. No i właśnie jest to kolejna teoria spiskowa. Policja i FN budują Jackowskiemu "image" dzięki czemu cała ich "płaszczowa" mafia(to z jednego listu z ostatniego CDA) się na tym wzbogaca :) Bo policjanci twierdzą, że te podziękowania są g*** warte, jacy policjanci? Tak samo można wierzyć im lub nie, natomiast dokumenty są i nic tego nie zmieni.
  • 0

#29

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli Jackowskiego są przypadki, to dlaczego przeciwnicy jego nie mają tych przypadków. A pod słowem sceptyk, najczęściej ukrywa się ten, co nic nie rozumie i nic nie wiem. Eiael. Co kilka dni ktoś wygrywa milion w Dużym Lotku, a wiedziałeś chociaż jednego co wygrał.
  • 0

#30

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

[url="http://pl.youtube.com/watch?v=EWHEyM5TIlA"]http://pl.youtube.com/watch?v=EWHEyM5TIlA[/url]
Krzysztof Jackowski z Fundacji NAUTILUS przedstawia swoją ocenę wcześniejszych wizji związanych z Lepperem. Przedstawia także ostatnie dwie wizje, które miał w związku z poszukiwaniem zwłok.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych