Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krzysztof Jackowski znowu miał racje!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
706 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wyrzucenie Andrzeja Leppera z rządu przewidział nasz nautilusowy "as" Krzysztof Jackowski! Jasnowidz zbierał srogie cięgi właśnie za to, że nie trafił z Lepperem. Teraz triumfuje!




Pod koniec roku przez polską prasę przetoczyła się fala artykułów o tym, że najsłynniejszy polski jasnowidz przewiduje koniec Andrzeja Leppera i jego opuszczenie rządu w atmosferze skandalu. Jackowski powtórzył to zdanie ponownie w marcu tego roku na łamach lokalnego dodatku Gazety Wyborczej, co zresztą przedrukowaliśmy. Od tego czasu jego wizja była przedmiotem drwin, gdyż Lepper trwał w rządzie w najlepsze. Kiedy podczas spotkań Fundacji NAUTILUS wspominaliśmy mu o tym, jasnowidz tylko tajemniczo się uśmiechał i mówił „trochę cierpliwości”.

Teraz wszystko wskazuje na to, że jego wizja się spełniła. Otrzymujemy wiele sygnałów od czytelników, którzy pamiętają tą przepowiednię Jackowskiego i teraz każą mu przekazać gratulacje, co też niniejszym czynimy.

Jasnowidz znowu spotkał się z nami i przekazał bardzo ciekawe opisy kilku wizji, które miał ostatnio. Jedna z nich dotyczyła człowieka, który przyszedł do Krzysztofa Jackowskiego z prośbą, aby ustalił miejsce zakopania zwłok. Problem polegał jednak na tym, że jasnowidz błyskawicznie „zobaczył”, że ma przed sobą mordercę... natychmiast zadzwonił na policję! Jak to się skończyło? Nagranie wideo ze spotkania z naszym przyjacielem już jest przetwarzane na potrzeby naszych stron.

Obiecujemy wrócić do zdjęć ze Zdanów i Dąbrowy, które także analizował Jackowski. Jasnowidz z wielkim zainteresowaniem i rozbawieniem śledził wszystkie posty i informacje w tej sprawie, które pojawiały się od naszych czytelników. Bardzo interesował się tą sprawą i każda drobna nawet informacja była mu przez nas przekazywana. Cała ta historia trafi z nawet najdrobniejszymi szczegółami do książki o tym jasnowidzu, ale.. to nie koniec tej sprawy!

Jego analiza Zdanów będzie miała swój ciąg dalszy, lecz zaprezentujemy ją przy okazji większej publikacji. Ta wizja miała dotyczyć tylko Zdanów, lecz specjalnie tamtego dnia „podrzuciliśmy” jasnowidzowi także zdjęcia z Dąbrowy. Ta sprawa miała jeszcze jedno, ukryte przed jasnowidzem dno. Otóż Fundacja NAUTILUS była przez kilku zawistnych i głupich ludzi oskarżana o to, że... sami wykonaliśmy tamte zdjęcia i oszukujemy czytelników twierdząc, że „ktoś je nam przysłał”!
Doszło nawet do tego, że dwa lata temu pojawił się pomysł, aby za „zdjęcia z Dąbrowy” podać nas do sądu... ;)
Ludzka zawiść, zazdrość i głupota nie mają bowiem granic, zwłaszcza w Polsce. Z wyjaśnieniem tej sprawy musieliśmy jednak trochę poczekać.

Kiedy tylko nadarzyła się okazja, postanowiliśmy ponownie przedstawić zdjęcia z Dąbrowy, co – jak się się okazało - było bardzo dobrym pomysłem. Jackowski spotkał się z nami ponownie i powiedział o tej sprawie coś, co wprawiło nas w osłupienie... Ta sprawa zostanie szczegółowo opisana i na pewno ten tekst pokaże Wam pewien aspekt badania dziwnych zjawisk w Polsce, którego nie wszyscy są świadomi. Obiecujemy naprawdę fascynujący tekst!
W tej sprawie musimy jednak co najmniej raz poprosić Krzysztofa JAckowskiego o wykonanie jeszcze kilku wizji, które potrzebne są nam do tego artykułu.

A ostatnie wizje Krzysztofa Jackowskiego powinny pojawić się w formie "wideo"... kiedy tylko je skończymy montować i wstawiać na youtube ;)

http://www.nautilus.org.pl/
  • 0

#2

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

[url="http://www.ifp.pl/index.php?name=PNphpBB2&...704&start=0"]http://www.ifp.pl/index.php?name=PNphpBB2&...704&start=0[/url]
  • 0

#3

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Miałem wątpliwości co do tego czy Jackowskiemu się uda rozwinąć jego talent w tym kierunku, ale wygląda na to, że jest w tym coraz lepszy.
"To chory człowiek, powiązany z dziwnymi ludźmi, znane nazwiska. Stąd też uważam, że ewentualne "trafienia" nie pochodzą z nadprzyrodzonych zdolności, a z utrzymywanych kontaktów."
Ehh z tej strony co podałeś można wszystko zsumować właśnie tym: "Ludzka zawiść, zazdrość i głupota nie mają bowiem granic, zwłaszcza w Polsce. " A temat tam zamieszczony jest obrazem wyjątkowej ignorancji i właśnie zawiści. Ludzie tam piszą, że gość żeruje na cudzym nieszczęściu, litości, bardzo wielu osobom pomógł i co najważniejsze, a pojawiają się tam też takie zarzuty(widać niewiele o nim wiedzą), bierze tyle pieniędzy ile ktoś zaoferuje, to ma być żerowanie? Zresztą nie ma co tego komentować.
  • 1

#4

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chessman lepiej wierzyc Nautilusowi i medialnemu naglosnienu tego Pana niz informacjom z pierwszej reki, w dodatku z forum policyjnego ? i to nie jest odosobniony link, ja nie widzialem jeszcze ani jednej pozytywnej opinii o tym czlowieku od ludzi, ktorym rzekomo pomogl. Jedyny dowod to pisemka od Policji na jego stronie, trzy na krzyz i powtarzajace sie, a jak wyglada mechanizm upraszania sie o takie pisemka jest opisane w linku powyzej. Dla mnie to jest szemrany czlowiek.

Cytacik:

Nie wiem, jak tam z nim jest naprawdę, ale pamietam innych "jasnowidzów" - jak im się udało gdzieniegdzie zabłysnąć to prosili miejscowych komendantów komisariatów albo KPP, żeby im wystawiali podziękowania na piśmie - tak rosła fama, że pomagają policji. A komendanci - WYSTAWIALI - że "dziękują serdecznie panu Ixińskiemu za pomoc w śledztwie...." Potem jasnowidze się tym chwalili przed kolejnymi nieszczęsnymi ludźmi, którzy w rozpaczy szukali bliskich itd. To biznes jak każdy inny, a jak jeszcze telewizja wypromuje - to już kokosy.


  • 0

#5

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ciągle słyszę z mediów że Jackowski "znowu miał rację" ale jakoś nie mogę spotkać tych ludzi którym pomógł. A przecież tyyyyyle spraw rozwiązał wiec przynajmniej jedna osoba musiała by napisać w necie o tym jak to Jackowski jej pomógł.

A ciekawe ile spraw nie rozwiązał. I dlaczego nie chce się spotkać z tym Jamesem Rnadi`m, który daje milion dolców za udowodnienie takiego fenomenu. Ciągle tylko gada, że mu pokaże ale od lat z tego nic nie wynika.

Wydaje mi się ze jeżeli ma nawet jakąś zdolność widzenia to nie przekracza ona granicy błędu statystycznego więc nie jest możliwe udowodnienie ponadnaturalnych zdolności.
Nigdy nie ujawnił statystyki - ile odgadł a ile wtopił. A przecież musi prowadzić jakiś kalendarz bo ma dużo klientów.
  • 0

#6

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No, policja ostro krytykuje jego działalność i zaczynam coraz bardziej wytwarzać sobie (chyba raczej negatywną) opinię o panu Jackowskim i jego umiejętnościach. Gdyby miał takie umiejętności, na pewno znalazł by się ktoś kto by napisał na takowym forum i obronił Jackowskiego. A szkoda, bo po przesłuchaniu audycji z Jackowskim na programie 1 naprawdę byłem podekscytowany i pełen wiary w niego. Szkoda, naprawdę szkoda :/
  • 0

#7

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co do statystyki by sie przydala, szczegolnie na stronie Pana Jackowskiego. P.s. a juz najbardziej smieszy mnie plotka ze Pan Jackowski nie ma z tego zadnych profitow i jest prostym, biednym czlwoiekiem ktory nie bierze z tego kasy. Luuuudzie, nie ma nic za darmo, nic !
  • 0

#8

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Ciągle słyszę z mediów że Jackowski "znowu miał rację" ale jakoś nie mogę spotkać tych ludzi którym pomógł."
Gdzie byś ich chciał spotkać? :)
Z tego co wiem to jego statystyka wygląda w przybliżeniu 50%, co daje sporo osób, którym był w stanie pomóc, ale też sporo osób którym nie był w stanie pomóc. A że zazwyczaj ludzie widzą szklankę do połowy pustą... Ludzie tam go nie chwalą, ani nie próbują bronić bo po co? To tak samo jak dyskusja z kimś kto w ogóle nie bierze pod uwagę innej możliwości niż sam sobie umyślił.
"Wydaje mi się ze jeżeli ma nawet jakąś zdolność widzenia to nie przekracza ona granicy błędu statystycznego" Jeżeli rozwiązał choć kilka spraw z tych o których mówi to już to grubo przekracza granicę błędu statystycznego. Bo wskazanie dokładnego położenia zwłok graniczy z cudem(jeśli byłaby to informacja losowa). A i trzeba też pamiętać o tym, że policja się potem wypiera tego, że korzystała z usług "wróżki" :)
  • 0

#9

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"Ciągle słyszę z mediów że Jackowski "znowu miał rację" ale jakoś nie mogę spotkać tych ludzi którym pomógł."
Gdzie byś ich chciał spotkać? :)


To nikt z tych setek osób kórym pomógł Jackowski nie ma netu żeby napisać że im pomógł?
  • 0

#10

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Po co ma pisać? Sam bym nie napisał, takie sprawy się zachowuje dla siebie zazwyczaj. Tak samo jak w tv prawie nie ma dobrych wiadomości. Bo więcej emocji wzbudzają te złe. Tak to już jest, cokolwiek rząd zrobi dobrego to też się o tym nie mówi, tylko o tym co poszło źle.
  • 2

#11

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chessman, prosze Cie. Chcesz mi powiedziec ze nawet jedna osoba z tych wszystkich nie opisala by na necie jak to Jackowski jej pomogl ? przypomina mi sie zaraz dyskusja z obrona telekinetykow, ze nawet jeden nie pokazal swoich zdolnosci w kontrolowanych warunkach, tlumaczac fakt tym ze "oni nie musza nikomu nic udowadniac". Ani jeden ?? no bez jaj.
  • 0

#12

General.
  • Postów: 54
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ja nie wiem kto ma interes w promowaniu tego bajkopisarza - chyba chyba pewna fundacja na N :> To jest oszust i tyle!!! Taki przepowiednie to i ja przepowiedzialem. Teraz mowie: w rzadzie wybuchnie w najblizszym czasie jakas afer :DDD HAHA tylko nie powiem w jakim rzadzie, kiedy i w jakim kraju Buhahahaha - przepowiednia godna samego Jackowskiego!
  • 2

#13

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gdyby jednak znów nie miał racji to w ogóle tego tematu by nie było.

Nie rozpatrujcie tego w kategoriach statystycznych danych, to nie ma sensu. Nie warto też się sprzeczać o jego autentyczność, myślę, że miał szansę udowodnić swoje racje już wielokrotnie. To co mówi Jackowski, według mnie, to jedna z możliwości i nic więcej, te rzeczy nie koniecznie się muszą dziać. Jeśli Jackowski mówił kilka miesięcy temu, że Lepper wypadnie z koryta to czy Lepper by o tym nie wiedział i teraz pytanie - czy gdyby Jackowski o tym nie powiedział to czy lepper nie uczyniłby czegoś co przyniosłoby skutek odwrotny od zamierzonego w efekcie czego nie nastąpiłaby sytacja, o której mówił Jackowski?

Życie to pewien cykl wyborów. Ja wierzę, że tworzymy przeznaczenie swoją własną wolną wolą. Jeśli patrzeć na to w taki sposób to warto wyobrazić sobie nas "teraz" jako schematyczne koło od ktrego odchodzą kreski, czyli możliwości. Jedne są krótsze, inne dłuższe, krzywe, połamane, pojawiają się i znikają, grubsze, cieńsze. Dar jasnowidzenia polega na tym, że wybiera się tą najbardziej prawdopodobną, która doprowadzi nas do kolejnego koła, co wcale nie oznacza, że inne tracą swoją egzystencję w momencie wskazania takowej przez jasnowidza.

Na tym również polega cała zabawa z wszelkimi przepowiedniami: jeśli są publikowane i słyszalne wszędzie to ludzie nierzadko mają szansę im przeciwdziałać (jeśli mają charakter negatywny) w wyniku czego nierzadko się nie sprawdza i jest klapa. Jeśli zaś jest spisana "gdzieśtam kiedyśtam" i dostęp do niej ma nieliczna grupa ludzi i kiedy proroctwo się wypełnia, a przepowiednia jest publikowana to jest uznawana za nieautentyczną i niewiearygodną.

Już kiedyś pisałem, że wszystko to jest jak puzzle... czasami na siłę próbujemy gdzieś wcisnąć jakiś kształt, aby po pewnym czasie się przekonać, że to zupełnie nie było jego miejsce, że winien był leżeć w drugim końcu układanki. Dopiero gdy mamy już ułożoną całość to rozumiemy miejsce każdego kawałka.

Polecam obejrzeć sobie takie filmy jak "Donnie Darko" i "Raport mniejszości" oraz pprzeczytać książkę "Ubik" Philipa K. Dick'a ;) .
  • 0

#14

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Nie warto też się sprzeczać o jego autentyczność, myślę, że miał szansę udowodnić swoje racje już wielokrotnie. " To prawda. Tylko tak więcej poczytałem opinii o Jackowskim i widzę, że większość go ocenia po jego "zabawach" w przewidywanie polityki, vide post Generala... To jest coś w czym nie jest (jeszcze?) dobry, i jest to 0,01 % jego działalności, więc nie można na podstawie tego oceniać tego czy jest oszustem czy nie.
  • 0

#15

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Polecam wywiad Bernatowicza z Jackowskim w radiowej [o ile dobrze pamiętam] "jedynce".
Pan J. powtarza, że jeżeli policja czuje sie obrażona tym, iż uważa on, że ona kłamie odcinając się od niego, to może go zaskarżyć. Widziałem te jego dokumenciki wystawiane przez różne komendy. Wszystkie są listami z podziękowaniami ;]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych