Skocz do zawartości


Zdjęcie

Projekt Shelley Yates


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#31

Cwaniak.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bez przesady przecież dużo było tych końców świata i jakoś żyjemy ja nie mam czasu na coś takiego żeby godzinę poświęcić na coś takiego??
  • 0

#32 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Moi znajomi medytowali w tej sprawie 5 lat temu ;) Z tego co wiem, jest to odświeżana akcja.
.........

Czegoś tu nie rozumiem.
To ta babka parę razy tonełą z tym synkiem, czy też z tej okazji powtarza tą akcję cyklicznie, czy co?
  • 0

#33

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chodzi o to, że ten artykuł ma kilka lat ;) I kilkakrotnie medytowano już w celu ratowania Ziemi. Po prostu data i godzina są zmieniane.
  • 0



#34

Cwaniak.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlatego moim zdaniem to strata czasu może raz damy już z tym spokój i zobaczymy co się stanie
  • 0

#35

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cwaniak - nikt cie nie zmusza

Ja tam na_pewno pomedytuje tylko powiedzcie czy to 12.11 czy 13.11 bo na 2 godzin. to nie znajde czasu :hmm:
  • 0

#36

Cwaniak.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiem ze nie_zmusza ale sprobujmy i zobaczymy co sie stanie bo tak ten cyrk bedzie sie powtarzal co rok chyba ze kazdy zobaczy ze to bzdury juz ktos tu mowil ze to ok 5 lat juz ma i co rok sie powtarza mzoe ja taka paranoje wywolam napisze w kilku jezykach list itp?
  • 0

#37

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cwaniak , najpierw naucz sie po Polsku pisac i pozniej zabieraj sie za inne jezyki
  • 0

#38

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dlatego moim zdaniem to strata czasu może raz damy już z tym spokój i zobaczymy co się stanie

Skoro to dla Ciebie strata czasu, nie znaczy, że dla innych również. Poza tym, jeśli NIC nie zrobimy, NIC się nie stanie - proste.

wiem ze nie_zmusza ale sprobujmy i zobaczymy co sie stanie bo tak ten cyrk bedzie sie powtarzal co rok chyba ze kazdy zobaczy ze to bzdury

Medytacja jeszcze nikomu nie zaszkodziła, ewentualnie pomogła. O jakim więc cyrku i o jakich bzdurach piszesz?
  • 0



#39 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja bym do tej sprawy podszedł całkiem inaczej.
Data 17.07.2007 to jedno, ale mamy jeszcze z innym zjawiskiem do czynienia.
Taka sieć o której pisze autorka apelu rzeczywiście istnieje nie tylko w sferze duchowej, ale materialnie przez sieć internetu.
Net tworzą ludzie o swoistych poglądach na życie.
Jest pewna grupa ludzi, którzy nie trawią komputera oraz netu.
Są to z reguły ludzie żyjący sprawami życia codziennego, tzw. Przyziemni, twardo stąpający po ziemi.
My tworzymy swoista społeczność, bardzo wyczuloną na pewne aspekty życia, bardzo wrażliwą i otwartą duchowo na świat materialny jak i astralny.
To My stanowimy awangardę teraźniejszego społeczeństwa a nie „przyziemniaki” którzy nie wiedzą gdzie znajduje sie przycisk „Enter” i do czego on służy.
Społeczność netowa będzie wyznaczać kierunki rozwoju dzisiejszego społeczeństwa, a nie tłuści, zaściankowi i ciasno myślący biurokraci, politycy, bankierzy...ect.
Nie musimy na hasło modlić się (choć to nie zaszkodzi) wystarczy, że będziemy wymieniać się doświadczeniami, przemyśleniami, ideami,........ect.
W tym jest nasza siła.
Stanowimy swoistą sieć neuronową, która wzrasta w potęgę z dnia na dzień.
W tym widzę przyszłość ziemian i zmian na naszej planecie.
Może o tym prawią dawne przepowiednie?
  • 0

#40

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja się chętnie do tego przyłączę , tylko powiedzcie mi w_koncu czy to będzie o 12 czy 13 .
  • 0

#41

AriGroundZero.
  • Postów: 109
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na stronie nautilusa jest sprosowanie, medytacja zaczyna sie o 13:11 i konczy o 14:11
  • 0

#42

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

16h do godziny zero :P
  • 0

#43

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Że jak? :o
  • 0

#44

AriGroundZero.
  • Postów: 109
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o 13:11 zaczynamy modlitwy, medytacje itd itd, ciekawie sie zrobi jak rzeczywiscie jakies widoczne skutki beda

pozdro
  • 0

#45

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jestem w pracy do 15:00, ale.. jeśli nie zapomnę, znajdę jakiś sposób, by pomedytować z Wami :P
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych