Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ateiści wystąp!


  • Please log in to reply
147 replies to this topic

#106

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Vivere Parvo--> Właściwie to dość poważnie naruszyłeś regulamin uznając że ludzie wierzący są głupcami... Do tego nie powiem by dla mnie takie stwierdzenie było miłe. Zatem kończę rozmowę, w sumie i tak przecież dla Ciebie rozmowa z osobą i niższym poziomie intelektualnym pewnie nie jest niczym ciekawym. Mam nadzieję, że kiedyś zmądrzejesz, pomodlę się o to.
  • 0

#107

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właściwie to dość poważnie naruszyłeś regulamin uznając że ludzie wierzący są głupcami...


Właściwie to wracamy do starej kwestii, według której jakiekolwiek dyskusje są obrażaniem uczuć innych i nietolerancją. Ok... to mogło być niemiłe, ale zasugerowałeś dokładnie to co chciałem powiedzieć, a ja się z tym zgodziłem.

Słowa były ostre, ale wybacz mi chwilowy brak cukru.

Mam nadzieję, że kiedyś zmądrzejesz, pomodlę się o to.


Jeśli to zrobisz, to dzięki.
Jeśli tego nie zrobisz, to pamiętaj, aby się wyspowiadać, bo kłamstwo to w sumie grzech..

Zatem kończę rozmowę, w sumie i tak przecież dla Ciebie rozmowa z osobą i niższym poziomie intelektualnym pewnie nie jest niczym ciekawym.


No... tak w sumie to nie jest, chociaż Ty to powiedziałeś... w sumie nie ja jestem od tłumaczenia ile to 2 x 2. Bywaj Indo :]
  • 0

#108 Gość_Queen Inga

Gość_Queen Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Chłopaki, dajcie sobie spokój.
  • 0

#109

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zyjemy w chorym kraju... poprostu trzeba to przyjac do wiadomosci i juz..

A w Ameryce, Księża pedofile jest normalne? Amerykanie którzy nie potrafią wymienić swojej Stolicy? To jest normalne? Wydaje mi się że nie, więc przestanie czepiać się tego już KK, bo to nie cały KK jest temu winien, tylko ludzie, konkretnie kilku.
Ja powiem że jestem Katolikiem, tolerancyjnym, próbującym pomóc.
  • 0

#110

snemies.
  • Postów: 645
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A w Ameryce, Księża pedofile jest normalne? Amerykanie którzy nie potrafią wymienić swojej Stolicy? To jest normalne? Wydaje mi się że nie, więc przestanie czepiać się tego już KK, bo to nie cały KK jest temu winien, tylko ludzie, konkretnie kilku.

To, że są inne chore kraje nie znaczy że nasz nie jest ;)

Oczywiście że ludzie są winni ale KK jako instytucja robi zdecydowanie za mało żeby takich ludzi eliminować ze swojego grona lub może lepiej by w ogóle takich nie przyjmować więc KK jest po części winny tym aferom
  • 0

#111

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skoro wierzący są głupcami to na szybko zrobiłem listę kilku wierzących "głupców" - tylko chrześcijanie:

Adamek Tomasz
Adamkus Valdas
Adenauer Konrad
Albright Madeleine
Alighieri Dante
Anders Władysław
Aznar José Maria
Bach Jan Sebastian
Bacon Francis
Bartoszewski Władysław
Becket Tomasz
Belluci Monica
Berlusconi Silvio
Beyoncé
Blige Mary J.
Bono
Bosch Hieronymus
Brown James
Buonarroti Michał Anioł
Bush George
Caravaggio
Carey Mariah
Carrey Jim
Carter Jimmy
Chesterton G. K.
Chirac Jacques
Chopin Fryderyk
Chrobry Boleslaw I
Cooper Alice
Crowe Russell
d`Arc Joanna
da Vinci Leonardo
Dalí Salvador
de Tocqueville Alexis
Długosz Jan
Dostojewski Fiodor
Dürer Albrecht
Dylan Bob
Eisenhower Dwight D.
Erazm z Rotterdamu
Faraday Michał
Fonda Jane
Foreman George
Galileusz
Gall Anonim
Gibson Mel
Giuliani Rudy
Haller Józef
Handel George Frideric
Hanks Tom
Herbert Zbigniew
Heston Charlton
Heweliusz Jan
Hitchcock Alfred
Holyfield Evander
Houston Whitney
Jagiełło Władysław
Jefferson Thomas
Jeziorański Jan Nowak
Juan Carlos I
Kartezjusz
Kazimierz Wielki
Kelley R.
Kelvin Lord
Kennedy John F.
Kepler
Kerry John
Kierkegaard Soren
Kochanowski Jan
Kohl Helmut
Kołłątaj Hugo
Kolumb Krzysztof
Konopnicka Maria
Kopernik Mikołaj
Kościuszko Tadeusz
Krasicki Ignacy
Kubica Robert
Lincoln Abraham
Livingstone David
Matejko Jan
MC Hammer
McQueen Steve
Mickiewicz Adam
Mieszko I
Miłosz Czesław
Morus Tomasz
Mozart Wolfgang Amadeus
Mr T.
Mutombo Dikembe
Newton Izaak
Newton-John Olivia
Norris Chuck
Norwid Cyprian Kamil
Owens Jesse
Pascal Blaise
Pasteur Louis
Piłsudski Józef
Presley Elvis
Reagan Ronald
Rej Mikołaj
Rembrandt
Reymont Władysław Stanisław
Rossini Gioacchino
Run DMC
Sarkozy Nicolas
Schuman Robert
Schwarzenegger Arnold
Shakespeare William
Shakur Tupac
Sheen Martin
Sienkiewicz Henryk
Sikorski Władysław
Simpson Jessica
Słowacki Juliusz
Smith Will
Sobieski Jan III
Stallone Sylvester
Stefani Gwen
Stein Edyta
Szymanowski Karol
Tesla Nicola
Tolkien J.R.R.
Tucker Chris
Twain Mark
van Beethoven Ludwig
Verdi Giuseppe
Vivaldi Antonio
Wałęsa Lech
Washington Denzel
Washington George
Watt James
Wayne John
West Kanye
Wilson Woodrow
Władysław Łokietek
Wojtyła Karol
Wood Elijah
Wright bracia
Wyspiański Stanisław
  • 0

#112

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To jest normalne?

a co mnie usa obchodzi :P
jak dla mnie to moglbym sie urodzic albo w japonii albo w krajach skandynawskich : )
ale nie chce tam wyjezdzac, skoro tutaj juz jestem.. to raczej tu zostane.. pozatym uczyc sie japonskiego to troche trudne dla mnie : P
  • 0

#113

Sabaku No Gaara.
  • Postów: 560
  • Tematów: 97
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Znani polscy ateiści:

Witold Gombrowicz, Stanisław Grzesiuk, Tadeusz Kotarbiński, Aleksander Kwaśniewski, Aleksander Krawczuk, Ludwik Dorn, Jacek Kuroń, Kazimierz Kutz, Kazimierz Łyszczyński, Gabriel Narutowicz, Andrzej Rusław Nowicki, Roman Polański, Zbigniew Religa, Andrzej Sapkowski, Maria Skłodowska-Curie, Bohdan Smoleń, Barbara Stanosz, Kuba Wojewódzki, Jerzy Urban, Jerzy Waldorff, Stanisław Lem, Bogusław Wolniewicz.

Znani zagraniczni ateiści:

Noam Chomsky, Lew Trocki, Mao Zedong, Woody Allen, Ingmar Bergman, Marlon Brando, Charles Chaplin, David Gilmour, Katharine Hepburn, Burt Lancaster, John Malkovich, Marilyn Manson, Randy Newman, Steven Soderbergh, Ted Turner, Dave Barry, George Byron, Ernest Hemingway, James Joyce, Arthur Miller, Philip Pullman, Ronald P. Reagan (syn prezydenta Ronalda Reagana), Salman Rushdie, George Bernard Shaw, Kurt Vonnegut, Simone de Beauvoir, August Comte, Markiz de Sade, Denis Diderot, Ludwig Feuerbach, Karol Marks, Fryderyk Nietzsche, Karl Popper, Bertrand Russell, Jean-Paul Sartre, Michelle Bachelet, James Callaghan, Bill Hayden, Alfred Adler, Isaac Asimov, Richard Dawkins, Zygmunt Freud, Frédéric Joliot-Curie , Alfred Kinsey, Jonathan Miller, Max Stirner, James Watson, Luis Buñuel, Nikołaj Rimski-Korsakow, Harry Harrison, H.P. Lovecraft, Terry Pratchett, Leonid Breżniew, Fidel Castro, Robin Cook, Giuseppe Garibaldi, Michaił Gorbaczow, Włodzimierz Lenin, Józef Stalin, John Sholto Douglas, Che Guevara, Jawaharlal Nehru, Ture Nerman, Aleksander Łukaszenko, Peter Atkins, Francis Crick, Paul Dirac, Harold Kroto, Amartya Kumar Sen, Richard Feynman, Bill Gates, Paul d'Holbach.

źr. :Wikipedia
  • 0

#114

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro wierzący są głupcami to na szybko zrobiłem listę kilku wierzących "głupców" - tylko chrześcijanie:

Tolkien J.R.R.


To chyba ty jesteś inbecylem Tak! Nie ma to jak obrażać umarłego, bo ci nie odda. Uważasz Tolkiena Za Chrzescijanskiego głupca ? Pewnie nie wiesz, że On stworzył Alfabet Elficki Krasnoludzki Do Świata "Władcy Pierścieni".Umiał się nim posługiwać. Napewno TY TAK NIE POTRAFISZ, napisać chociaż jednej, wciągającej książki, alfabet do ras występujących tam i opisać każdy szczegół np: Morri ! Każdy Filarek ! Jak tak można obrażać ludzi ! Zero szacunku dla zmarłych...

Bo to tylko rozkładający się trup w ziemi skoro ateistą jesteś, z tego co sądzę.

EDIT AlienGrey: Otrzymujesz warna za naśmiewanie się z innych :P + mały bonus
  • 0

#115

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

teraz gleeeeboki wdech... i wyyyyyyyydech... juz ok? policz do dziesieciu i jeszcze raz przeczytaj co napisal Ejael i co Ty napisales : )
  • 0

#116

snemies.
  • Postów: 645
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

trochę bezsensowne są te listy, na jednej i na drugiej są ludzie mądrzy i wartościowi a także kretyni, fanatycy i głupcy ;)

Reasumując, na poziom intelektu wiara bądź niewiara ma według mnie znikomy wpływ.
  • 0

#117

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Noam Chomsky, Lew Trocki, Mao Zedong


Nie ma co, ciekawe nazwiska listę otwierają...
  • 0

#118

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To chyba ty jesteś inbecylem Tak! Nie ma to jak obrażać umarłego, bo ci nie odda. Uważasz Tolkiena Za Chrzescijanskiego głupca ? Pewnie nie wiesz, że On stworzył Alfabet Elficki Krasnoludzki Do Świata "Władcy Pierścieni".Umiał się nim posługiwać. Napewno TY TAK NIE POTRAFISZ, napisać chociaż jednej, wciągającej książki, alfabet do ras występujących tam i opisać każdy szczegół np: Morri ! Każdy Filarek ! Jak tak można obrażać ludzi ! Zero szacunku dla zmarłych...

Bo to tylko rozkładający się trup w ziemi skoro ateistą jesteś, z tego co sądzę.


Czy ty Patryczek z konia spadłeś i nie rozumiesz słowa pisanego???
Ktoś napisał że wierzący są głupi więc zrobiłem na szybko listę "głupców" żeby pokazać kto w takim układzie jest głupi - czy ten co jest wierzący czy może ten co ich tak nazywa. Ja jestem osobą bardzo wierzącą a ty masz chyba początki wtórnego analfabetyzmu skoro nie rozumiesz tego co czytasz. Ja nikogo nie nazywam głupcem z powodu jego wiary bądź niewiary. Przeczytaj jeszcze raz wszystkie posty i wycofaj te słowa bo obraziłeś mnie bez sensu.
  • 0

#119

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no nie wiem czy Cię obraził, bo wyzwiskiem jest słowo imbecyl o ile mi wiadomo :D :D
  • 0

#120

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No i już na personalia...Zrobiliście syf z tego tematu a miało być o tym jak kościół katolicki walczy, i do czego jest zdolny by delegalizować i prewencyjnie zakazywać tego co może się kojarzyć z inszą grupą wyznaniową niż kościół katolicki.

ps - Patryczek nie rozumie co znaczą słowa wzięte w cudzysłów.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych