Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co powtarza sie u was w wiekszosci snow ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
238 odpowiedzi w tym temacie

#31

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No mi też sie sny sprawdzają ;] Nie odrazu bo po paru latach sobie przypominam, ze przeciez mi sie to snilo.
  • 0

#32

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja mam raczej tak, że mam jakiś sen i uświadamiam sobie, że już go miałem :smile:
Tak było kilka nocy temu. Sen, który mi się śnił chyba miałem już kilka może nawet kilkanaście lat temu bo wydawał się dziwnie znajomy. Może z wcześniejszego wcielenia.
  • 0



#33

cocee.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zazwyczaj powtarza się to samo, kiedy zasypiam na wznak. Leżę normalnie, oddycham już miarowo i spokojnie. Pojawia się pierwszy sen, w którym niemal zawsze idę ulicą. Idę lub jadę na rolkach. Złożyłam wszystkie otoczenia w jedną całość i wyszedł mi obszar pustynno-sawannowy (cokolwiek to znaczy). Ulica jest wielka, szeroka, jak drogi stanowe w USA. Jadę około 20 km, lub idę. W pewnym momencie przewracam się i nie mogę podnieść się do góry. Leżę na drodze, czuję ciepło rozchodzące się po moim ciele. I w pewnym momencie słyszę odgłos jadącego za mną samochodu. Boję się, i nagle moje ciało zaczyna reagować na wszystkie bodźe. Obracam się na bok i staczam na pobocze - co dziwne, to samo robię w nocy o_O Obracam się na bok, okręcam i spadam z łóżka w dół...

Oprócz tego miałam jeden bardzo dziwny sen ;] Przyśniło mi się to wszystko 14 lipca 2005 roku, finał ta historia miała 14 lutego. Zaczął się niepozornie, bo wspomnieniem z pogrzebu sąsiada. Potem zauważyłam coś, co mnie zdziwiło. Znak na niebie, wyglądający jak kalendarz. Wszystko ułożyło się w cyfry: 14.2.06. Zdziwiło mnie to. Pamiętam, że potem poszłam w dół jakby w stronę bramy, i coś automatycznie zaczęło pociągać mnie w stronę grobu sąsiada. Szłam powoli..jakie było moje zdziwienie, gdy ujrzałam przed nagrobkiem Ś.P Sąsiada ze swoją córką i wnuczkiem. Wnuczek siedział u niego na kolanach, a córka..bujała wózek. Podeszłam bliżej, dotknęłam wózka. Zauważyłam, że to dziewczynka. Zapytałam podświadomie jak ma na imię. Jak? Melania, uzyskałam odpowiedź. A potem się obudziłam. Byłam koszmarnie zmęczona po tym śnie, i coś nękało mnie przez cały tydzień. W niedzielę rano opowiedziałam o tym mamie. Sen dał mi spokój na cały tydzień. W tydzień później przyjechała wyżej wymieniona córka. I wiecie czym się pochwaliła? Że urodzi drugie dziecko. Melania przyszła na świat 14 lutego 2006 roku. (14.2.06).

Pamiętam do dziś moją minę w lustrze, gdy usłyszałam o finale ciąży i o tym, kiedy i z jakim imieniem Melka przyszła na świat.
  • 0

#34

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja mam często takie sny, że chodzę po jakichś zniszczonych klatkach schodowych w kamienicach. Zawsze się czegoś strasznie boję. Wiem, że to jakieś duchy i inne niematerialne byty. Ponadto...mam niezwykle silne wrażenie, że sny przedstawiają moje wcześniejsze wcielenia. Mam niesamowicie mocne odczucie, że to się już śniło, że to już było...straszne.
  • 0



#35

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja któryś raz już miałem w ciągu tych tygodni sen z lataniem :) Tym razem mi odbiło i zacząłem się bawić w wojażowanie al'a Superman ... miałem jednak problemy z hamowaniem, za bardzo sie rozpędzałem ... coś pięknego, ustawiasz się - ręka do przodu i lecisz :mrgreen:
  • 0

#36

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ustawiasz się - ręka do przodu i lecisz

Taaa...jak w Hollywood :-D
  • 0



#37

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie jakiś czas temu często śnił się sen o spadaniu ze schodów. Bardzo realistyczny, czułam wszystko, jak spadam, jak uderzam o ziemię... Potem to była tylko ciemność.
Ostatnio to draństwo wróciło. :crazy:
Aż się boję, czy nie spadnę ze schodów. :hmm:
  • 0

#38

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ustawiasz się - ręka do przodu i lecisz

Taaa...jak w Hollywood :-D


Ale bez tego całego kiczu, po prostu latanie samo w sobie :)
____________________________

Miał ktoś z was w snach często motyw taki, że chodził po starych wyniszczonych blokach, budynkach ... wlókł się jakby bez sensu a potem nie wiadomo przed czym uciekał?
  • 0

#39

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale bez tego całego kiczu, po prostu latanie samo w sobie


Ja wiem o co chodzi, bardzo przyjemne uczucie. Tylko nie lubię tych wszystkich kamer (hehehh, żart :P )

LD to fajna sprawa.
  • 0



#40

Petro.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przed zaśnięciem czasami myślę intensywnie o czymś o czym chciałbym śnic. Następnie w snach pojawiają mi się obrazy, które są zbliżone do moich myśli. Nie jest tak jak dokładnie bym chciał, ale za to ciekawie. Mam nadzieje, że to tylko kwestia czasu, kiedy będę mógł dowolnie ustalac scenariusz mojego snu przed zaśnieciem, a może i w czasie snu. To byłoby niezwykle pasjonujące podróżowac po całym świecie, a może i wszechświecie, odwiedzając przy tym niezwykłe miejsca. ;-)
  • 0

#41

GrimlocK.
  • Postów: 27
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja dzis rano pamiętałem 4 sny, do teraz zapamiętałem tylko jeden :/ a to wszystko przez to ze nie mialem czasu aby zapisać (cholerna szkoła). Sen który pamietał był jakis taki dziwny, sniło mi się, że w moim pokoju jest jakis...ufol? bynajmniej pamietam kilka obrazow, jeden widziany normalnie, tak jakbym był na jawie, leze w łózku a nad sufitem zwisa własnie te dziwne coś. Drugi obraz równiez widziany "normalnie", te dziwne cos stoi w drzwiach (oo własnie teraz przypomniałem sobie ze wybiegłem z pokoju po brata aby mu pokazac to dziwne cos, on mówił: przeciez nic tutaj nie ma, i to jakby "przeteleportowało sie pod drzwi"), potem jeszcze pare innych obrazow, i urywek jednego snu o bułkach z sałatą :D ( :lol :, czy tylko mi takie głupoty się śnią?).

mam już szukać implantów w kościach :lol2: ??
  • 0

#42

llokram.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To co w filmach xxx. ^^
  • 0

#43

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ostatnio sny w ktorych mozna polatac -> miodzio :)
reakcja rano jest tragiczna... zalosc ze to tylko sen :)

2ga sprawa -> fajna reakcja jak cos co nam sie snilo, jakis dialog, sytuacja... nagle przypominamy sobie ze to co slyszymy/widzimy snilo sie nam :) ... pare razy sie przerazilem bo zdaza mi sie to dosyc czesto :)
  • 0

#44

Ófnik.
  • Postów: 120
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moje sny to najczęściej:

1. Błąkanie się z bliskim
2. Oblicze strachu(najczęściej miałem to w dzieciństwie)
3. Ucieczka przed kim, lub przed czyms
4. Skoki z skarp
5. kataklizmy

A najczęściej gdy sie budze po koszmarze typu ucieczka <cosik mnie goni> widze dziwną postać <po obudzeniu> z której odpada ciało na twarzy i...
strasznie to wygląda nie wiem jak to opisać moze troche jak jakiś demon z rogami na twarzy, głowie i ostrymi zębami... ;<
  • 0

#45

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1 to że władam światem
2 to że niszcze świat
3 eksplozje atomowe
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych