Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co powtarza sie u was w wiekszosci snow ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
238 odpowiedzi w tym temacie

#226

Gucio1995.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich forumowiczów!
Mam 13 lat. To jest mój pierwszy(aby nie ostatni) post na tym bardzo ciekawym forum.

Teraz nie mam(nie pamiętam) snów, ale kiedy miałem ok. 6 lat miałem sny, które zawsze wyglądały się tak:
1. Nie mogłem spać, więc się patrzyłem w ścianę.
2. Czułem się tak, jakby mnie tornado(wir) wciągało do tej ściany i tak jakby spałem z otwartymi oczami(przynajmniej mi się wydawało). Coś jakby przejście w OOBE???
3. Przeszedłem przez ścianę jestem w pustym pokoju(tylko kolorowy dywan) i pokój zaczyna się ruszać mniej więcej tak: na początku tak / potem _ i \, znowu / itd...
4. Budzę się w swoim pokoju(wszystko wygląda tak samo).
5a. Wchodzę do innego pokoju, a tam jakieś półki z księgami, kominek i czarownica(zawsze się dziwiłem jej obecności w "moim" mieszkaniu i miała złe spojrzenie, którego się bałem, czułem się dziwnie, bezradnie).
5b. Wychodzę z domu i patrzę na śmierć bliskiej osoby (czuje się bezradnie).
6. Obudzenie się i zauważenie, że to był sen.
  • 0

#227

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oho, kolejny trzynastoletni geniusz parapsychiczny.
  • 0



#228

prototype.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raz śniło mi sie, że jechałem w autobusie i nagle widok tak jakby wyszedl ze mnie i oddalił sie poza autobus i widziałem go z góry od tyłu (widok izometryczny - taki jak w grach samochodowych tylko wyższa perspektywa). Autobus wjechał na most i nagle wjechał na barierkę i wyskoczył w powietrze - w tym momencie czas tak jakby zwolnił. Autobus zaczął robić obroty w powietrzu i dalej nic nie pamiętam ...

Przecież to wypadek polskiego autokaru pod Grenoble!!! Może most się nie zgadza, ale autobus, barierka, spadanie....
  • 0

#229

Marvin.
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oho, kolejny trzynastoletni geniusz parapsychiczny.


Nie oceniaj kogoś tylko po wieku, nie raz można spotkać trzynastolatka który jest mądrzejszy od osiemnastolatka. ;)

Ja od dłuższego czasu nie mam snów :P . Kiedyś bardzo często mi się coś śniło i wiele snów pamiętam do dziś. W większości snów szedłem po chodniku, ulicy i często sen był związany z tą ulicą lub chodnikiem np. chodnik zaczął jechać do przodu, albo ulica mnie wciągała do środka :D .
  • 0

#230

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam Forumowiczow,
Chociaż Gucio1995 napisal bez bledow :)
nie raz zdarzali sie duzo starsi od niego piszacy bledy.

Ja zas uwielbiam swoje sny... sa takie realistyczne, chociaz tak naprawde nie korzystam z zadnego zmyslu w nich oprocz wzroku ( tak mi sie wydaje). Sny mam tak "inne" ,ze one nie biora sie ze swiata zewnetrznego chociaz utrzymuja jego formule. Potrafilem znalesc sie w szpitalu i rozwiazywac zagadke o tym, ze zabijano w nim male dzieci a potem nie wiadomo jak jadac rowerem z tego szpitalu wpasc do rowu, umrzec i nagle sie obudzic i nie wiedziec czy to byl sen czy prawda... podobnych snow mialem wiele ale zawsze sie zapomina...
Pozdrawiam i ciesze sie, ze moje konto nie zostalo wykasowane po dluzszej nieobecnosci ^^
  • 0

#231

Rockmenka85.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie od 6 lat powtarza się kościół,cmentarz,las.
No cóż można się przyzwyczaić ;p
  • 0

#232

Funciek.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

u mnie to różnie

czasami śnią mi się moje marzenia (w innej wersji (?)), czasami lęki, czasami coś co się może zdarzyć tego dnia

a teraz mam do tego pytanie

w wakacje przez 3 dni śniły mi się kompy
a teraz kilka dni temu to jakieś 2, 3 dni śnił mi się samochód mojego ojca co nim jechałem... w 1 śnie nieumiejętnie (sen sie skończył xD ) a w drugim umiejętnie, ale że nie zdążyłem włączyć świateł i walnąłem w drzewo (myślami przywróciłem, ale sen zniknął)

od czego takie rzeczy?
(mógł mi się śnić samochód, bo ciągle marzę o samochodzie i prawku)
  • 0

#233

gacman.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możecie mnie wyśmiać za to albo nie uwieżyć w to co powiem ale mam czasem tzw. "prorocze sny".
Śniło mi się tydzień temu ,że bedzie wypadek koło szkoły podstawowej (Lewin Brzeski) i się stało.
Byłem w szoku , wtedy uświadomiłem sobie , że już to kiedyś widziałem.

Inne sny objawiają mi się tym , że mam przed oczami obrazy tzn. sceny z czyjegoś zycia (być moze mojego).
  • 0

#234

kiki17.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kilka lat temu często powtarzał mi się pewien sen :
Idę drogą,którą zawsze chodziłam do szkoly, obok kałuży są jakieś wróble, a ja chciałam je złapać,a gdy już jednego miałm w ręce to on się okazywał taki delikatny,że go zgniatałam i za każdym razem zamiast normalnych wnętrzności był wypełniony jakimś olejem.

Ale teraz to już nic mi się nie śni,a przynajmniej nic nie pamiętam.
  • 0

#235

GangstaxBB.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jako fan historii XX wieku, szczegolnie Wojen na płw. Indochińskim miałem sny wojenne, parę razy pamiętam jak uciekałem jako amerykański komandos przez dżungle i gonili mnie partyzanci Vietcongu, to pamiętam dokładnie i w pewnym momencie gdy wpadałem na "punji" i umierałem to się powtarzało pare razy, teraz takie sny mam rzadziej.
  • 0

#236

black_angel*.
  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi sie ostatnio dość czesto w snach powtarza biały samochód ;] ..
  • 0

#237

Wujek Mechanik.
  • Postów: 92
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1. Wakacje
2. Lawki szkolne - naprawde ale to chyba zboczenie zawodowe
3. Lisc klonowy
4. Lokomotywy, lubie :)
  • 0

#238

Avro.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdy byłem mały, chodziłem może do pierwszej klasy bardzo często powtarzał mi się jeden sen. Mianowicie jechałem pociągiem jako pasażer, obok mnie było otwarte okno, tory były na bardzo wysokich słupach, w pewnym momencie pociąg "podskakiwał" na wygiętej szynie, a ja wypadałem przez okno. Teraz w snach często jestem w różny sposób raniony w biceps lewej ręki. Ciekawe czy może to coś oznaczać...
  • 0

#239

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zawsze śni mi się coś z życia codziennego, na co nie zwróciłam uwagi... dla przykładu: mało znacząca sytuacja, np. siedzę sobie w szkole i nagle zobaczę ptaka za oknem (na co nie zwracam uwagi) - potem śni mi się ten ptak (w zupełnie innej sytuacji) i dopiero po obudzeniu przypominam sobie, że rzeczywiście coś wtedy za oknem zobaczyłam... ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych