Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co powtarza sie u was w wiekszosci snow ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
238 odpowiedzi w tym temacie

#1

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

U mnie jest to winda, za kazdym razem gdy do niej wchodze i naciskam na ktore pietro chce pojechac winda i tak dziala po swojemu, np. po nacisnieciu przycisku winda zaczyna jechac na gore, nie zatrzymuje sie, tylko dojezdza do jakis w ogole nie istniejacych pieter, po wejsciu na jedno z nich mialem wrazenie jakby wszystko dookola emanowalo jakas energia, albo swiatlem

natomiast gdy winda zaczyna zjezdzac na dol, mija parter i zjezdza niewiadomo gdzie, pieter nizej nie ma, ale ona i tak jedzie, zawsze odruchowo i ze strachu udaje mi sie jakos z niej wydostac,

co moze byc z nia nie tak, strachu przed windami nie mam, za to moja rodzina juz chyba kazdy choc raz utknal w windzie
  • 0



#2

lemon.
  • Postów: 13
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się czeso śnią ludzie którzy mnie o coś proszą i mówią że tylko ja to moge zrobić.

Bardzo mi to pochlebia :roll:
  • 0

#3

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam zawsze jakies dziwne sny śnią sie mi zawsze miejsca w ktorych jeszce nie byłem albo jakieś ważne wydażenia
  • 0

#4

M_lenka.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi wiele razy powtarzał się sen jakby kręgli... gdy kule toczyły się wolno i z jakby wyczuwalnym dla mnie spokojem wiedziałam że stanie sie cos dobrego a gdy szybko i w jakimkolwiek kierunku, ze to zle, nie działo się nic konkretnego poza tym, i często sniło mi się ze jestem w klatce schodowej... wchodzę i wchodzę wyrzej ale nigdzie nie ma drzwi do mojego domu, wiem ze wyzej ich nie będzie juz bo mieszkam na 1 piętrze ale z nadzieją wchodziłam, tez się powtarzało,
  • 0

#5

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie najczesciej snią mi się bitwy, i dużo związane z III Wojną Światową ...
  • 0

#6

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi również to samo co dla Patryczka,czyli II WŚ.W śnie jestem żołnierzem i walcze w bitwach.
  • 0

#7

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

-Moi bliscy
-Śmierć
-Eden
-Manipulacje genetyczne
-Miłość
  • 0



#8 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

to ja npisze skrotowo jak Nholokaust :smile:

1. Moi bliscy
2. latanie w kosmosie
3. Oblicze strachu( ale to bylo w dziecinstwie i podobno wszystkie dzieci maja identyczne chociaz nie zdaja sobie z tego sprawy)
4. Ucieczka przed kim, lub przed czyms
5. Zagrozenia( dziwne sny, nie wiem jakie maja przeslanie)
6. Skoki z Blokow, Gor itp( notorycznie w dziecinstwie)
7. kataklizmy( ostatni jaki mi sie snil to ze 4 tornada rwia dach mojego domu)

to chyba tyle.. :smile:

wojna tez mi sie czasem snila...heh biegalem z plecakiem pelnym granatow i rzucalem gdzie popadlo :lol :
  • 0

#9

M_lenka.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi tez sie sniła wojna....moze troche nierealna:P bo skakałam bo jakims zurawiu zbierając zielone diamenty, za chwilę wysadzałąm własny blok i ucekałam cmentarzem od czołgu...
no a szczególnie często ( nawet dzisiaj) snią mi się rózne bajorka.
Np. ze idę sobie jakims mokradłem i nagle wpdama w tę wodę ..blee, jakies bagno czy cos i musze dalej isc , przez nie przejsc. albo jakies jeziora , mostki , trzcina itp.niepewny grunt, to mi się najczęsciej sni...jak tak dalej pójdzie to naprawde dostanę jakis leków
PS ja nie umiem pływac a nauka jakos nieskutkuje..moze dlatego to mi sie sni?
  • 0

#10

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie to się często sni... jak strzelam do Zółtków... i jestem często w plutonie egzekucyjnym... i rozstrzeliwuje dezerterów [ niektórych kolegów z klasy :D których NIENAWIDZE... oh...]
  • 0

#11

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mi ostatnio troche powtarza sie jedna kolezanka :P

moze dlatego ze sie w niej zakochalem :P
  • 0



#12

CrOW616.
  • Postów: 99
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

coca cola - ale to na kacu :-D
tak powaznie czesto mam jakies dziwne sny.
najfajniesze to te z lataniem.
  • 0

#13

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mnie o lataniu snily sie kiedy bylem tak z 5 lat mlodszy :( szkoda bo bym sobie polatal a LB mi nie wychodzi
  • 0



#14 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

najfajniesza kwestia z lataniem...szczegolnie w kosmosie :smile:
  • 0

#15

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mnie od jakiegoś czasu śnią sie sny gdzie biorę udział w wypadku samochodowym ale NIC mi sie nie staje ...

W 90% takich snów jade z kimś samochodem i tak jakby prędkość pojazdu była niedopasowana do warunków i wypadam z drogi - ale wszyscy przeżywają (nie ma momentu aby ktoś umierał czy coś).

Raz śniło mi sie, że jechałem w autobusie i nagle widok tak jakby wyszedl ze mnie i oddalił sie poza autobus i widziałem go z góry od tyłu (widok izometryczny - taki jak w grach samochodowych tylko wyższa perspektywa). Autobus wjechał na most i nagle wjechał na barierkę i wyskoczył w powietrze - w tym momencie czas tak jakby zwolnił. Autobus zaczął robić obroty w powietrzu i dalej nic nie pamiętam ...

Nie interesuje sie snami ale jak ktoś wie co to znaczy to posłucham ...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych