Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnicze ślady stóp


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#16

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie to nie tak....to teraz wam nie pasuje "cos" do teorii
  • 0

#17

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sprecyzuj dokladnie o o ci chodzi bo juz dzisiaj nie ejstem w stanie wytezac szarych komorek :D
  • 0

#18

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra już nic bo i tak nic nie chcecie przyjąć
  • 0

#19

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No powiedz :) :
  • 0

#20

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ktosiuf co ci nie pasuje ??

to ze jakas wyzsza rasa stworzyla nas na swoje podobienstwo, zebysmy im sluzyli ?
ze zeby nas stworzyc wymnieszali nasze byle geny z genami bakterii i moze swoimi ??
jestesmy genetycznie wytworzonymi istotami, ktorym dano mozliwosc rozmnazania sie,
stworzyli nas w kilku wersjach, stad czarni, biali i zolci, moze i czerwoni (indianie, itp.)
  • 0



#21

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No widzę że genetyka jest twoim konikiem. A powiedz mi skąd ty towszystko wiesz. Chyba nie od Sumerów? A mi na chłopski rozum się zdaję że np rasa (ponoć nie powinno sie tak mowic) powstała w wyniku przystosowania sie człowieka do życia w północnych regionach, gdzie w warunkach zalegana ciągłego śniegu. Śnieg odbijał mocno promienie słoneczne co raziło ludzi w oczy i przeszkadzało w funkcjonowaniu. Dlatego oczy zrobiły się na stałe węższe (my też mrużymy oczy w takich warunkach). Z powodu zimna ludzie ci są mniejsi i mieli grubszą tkanke tłuszczowa co równało sie z mniejszą utratą ciepła
  • 0

#22

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja nie mowie ze jestem zawodowym genetykiem i sie na tym znam, ucylem sie tego troche, ale chodzi mi o to ze tobie chyba nie pasuje to, ze ktos wymyslil teorie na to ze czlowiek jest mieszanina genow roznych gatunkow i zostal stworzony przez inna cywilizacje zeby im sluzyl
  • 0



#23

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

NIe to nie bylo tak. Przeciez kazdy katolik wie ze Bóg pstryknął paluszkami i stworzył Adama i Ewe, ktorzy potem sie bzykali i bzykali az powstał rod kazirodczy z ktorego my sie wywodzimy.Takze jestes potomkiem zboczenca [cenzored]. Albo była inna wersja braciszek z siostrzyczka. albo synalek z mamuska.. lol w kazdym razie jakos tak musialo byc :wink:

[ Dodano: 2006-02-18, 11:47 ]
Tylko nie bierzcie z nich przykladu bo zgrzeszycie!! i ludzie was potepia!!i pojdziecie do piekiełka!! :twisted:


edit: admin
  • 0

#24

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A no widzisz i wtym wypadku masz rację.....właśnie przez to są takie choroby jak zespół Downa, właśnie przez to ze początkowo ludzi było bardzo mało (nie mówie ze byli to adam i ewa), wlasnie choroby gentyczne sa dzis dowodem na to że wszyscy mamy wspolnych przodkow w bardzo małej ilości......
  • 0

#25

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No... jeżeli by przyjąc teorie stworzenia człowieka prez Boga to po jaką cholere było tyle naszych człekokształtnych przodków? Skoro człowiek był od razu na "obraz i podobieństwo" boga?
  • 0



#26

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czyli Bóg wygląda jak człekokształtni...??
  • 0



#27

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na to by wychodziło :) dziwne, nie uważacie?
  • 0



#28

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne
  • 0

#29

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale do takiego oto wniosku doszliśmy. I jest całkiem prawdopodobny...
  • 0



#30

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ta teoria tez mnie bawi: bog stworzyl ziemie potem niebo zwierzeta rosliny wode a na koncu człowieka( pewnie kolejnosc pomieszalem) dla mnie to jest jakas paranoja. Kilka tysiecy lat temu ludzi mogli miec takie wyobrazenie i sie łudzili ze taka teoria jest prawdziwa i nikt jej nie podwazy. A teraz kazdy glupi wie jak sie tworzyly losy ziemi z czego powstala i ze to trwalo przez bardzo dlugi okres droga ewolucji. Zatem niestety ziemia i zycie na niej nie powstalo w 6 dni :) Ach smieszy mnie ta łatwowiernosc...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych