Skocz do zawartości


Zdjęcie

Warszawa: nowy sposób policji na jeżdżących zbyt szybko kierowców


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#16

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teraz jest moda na obrzucanie wszystkiego co z Warszawy łajnem i innym brudem. Ja jestem z warszawy, i wiem że 500zł czy 1000zł to bardzo duża różnica.
A porządek na drogach musi być, bo dużo ludzi umiera w wypadkach przez takich debili co lubią 220km/h jeździć Peugotem 106 lub innym złomem co zaraz wybuchnie...

#17

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

kontynuujac OT najgorszych ludzi z jakimi mialem w zyciu stycznosc, to mialem w warszawie na wycieczce (nie wiem, moze wlasnie na takich "przyjezdnych wiesniakow" trafilem)
[edit - musze zaznaczyc, ze to tylko starsi ludzie byli, mam dwoch znajomych z warszawy i calkiem fajni ludzie :) ]

debili co lubią 220km/h jeździć Peugotem 106 lub innym złomem co zaraz wybuchnie...

optymista ;)
a jesli chodzi o 106 to calkiem mile i zwrotne autko, na kjs fajne.

#18

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Temat nie o Warszawie. Patryczku, jak chcesz to załóż o tym temat i wtedy jedź po warszawiakach. Czyli ergo po mnie ;]

Wracać do tematu...



#19

Shapiro.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nic nie da, Warszawiak to Warszawiak - bogaty to bedzie jezdził nadal szybko, jego to gówno obchodzi, jaki mandat - czy z 500 zł czy za 1000 zł - jest zbyt Kapitalistyczną Świnią. =)


Bogatego to na pewno nie obchodzi , Ale jak biedniejszy dostanie mandat to się nauczy :P Chociaż mało jest biednych ludzi którzy zapieprzają 220 swoim maluchem.

#20

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlatego popieram pomysł gdzie w którymś kraju (w Wielkiej Brytanii ?) zrobiono mandaty, które mają dotknąć każdego na portfelu, czyli wysokość mandatu zależała od ilości zarobków.

#21

Shapiro.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobre :) wątpię żeby zrobili coś takiego w Polsce

#22

gorgu.
  • Postów: 10
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może najlepiej będzie jak każdemu wszczepią chipa i wtedy już nie będzie problemów... Będą wiedzieć wszystko kiedy wychodzimy z domy gdzie jesteśmy kiedy wracamy

#23

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie dam sobie wsadzis sondy do.. nigdzie! nie dam sie i koniec!
a chipa to juz wcale. i mysle, ze inni tez


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych