Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiad z obcym - analiza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#16

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

po pierwsze nie mozliwe żeby ktoś wyniósł COŚ TAKIEGO z tajnej bazy.
przecież to musiało by być pilnie strzeżone chyuba że dostał ten fim od kogoś na urodziny :\
  • 0

#17

Kamil.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten obcy wygląda strasznie sztucznie, ale wszystko możliwe. Nie koniecznie muszą wyglądać tak jak my.
  • 0

#18

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pod tym linkiem można obejrzeć pełny film Alien Interview z polskimi napisami.
  • 0



#19

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm, Ta odwrócona mowa, może tylko potwierdzać że film jest prawdziwy...
  • 0

#20

neon38.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ejael było mówione w tym filmie że dlatego jest takie tylko światło ponieważ nie lubią mocnego światła. Po drugie skąd ty możesz wiedzieć jak udzielać pomocy medycznej obcemu jak napewno na oczy nie widziałeś nawet obcych. Po trzecie także w filmie było mówione że obcy jest za szybą w sterylnych warunkach, czyli bez zarazków. Tak samo nie wiesz jak mierzyć jego stan za pomocą jakiejś tam aparatury (może to nawet nie była ludzka aparatura). I czemu nie mógł być robiony wywiad za biurkiem? Co istota ta siedzieć na krześle nie umie? A co do sanitariuszy to może byli jakoś wysterylizowani. Teraz Prabab znasz anatomie obcych? Może mają takie małe szyje i dlatego nie mogą na ziemi dobrze utrzymywać głowy stabilnie tak jak ludzie. Co do oświetlenia już mówiłem. Co do narzędzi to może ty nie wiesz jak się nimi posługiwać? Bo moim zdaniem to oni musieli być jakoś wyszkoleni żeby mu pomóc. NO_NAME czemu niemożliwe? Wszystko jest mozliwe tylko trzeba myśleć jak to zrobić żeby wynieść takie coś. A teraz coś odemnie ja mówie że to się zdarzyło i to nie jest zaden fake. Z chęcią bym sobie zobaczył to wtedy.
  • 0

#21

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aby powiedzieć że coś jest prawdziwe lub sfałszowane trzeba być CO NAJMNIEJ pewnym. neon38 czy ty jesteś pewny? bo ja nie. zgadzam się z twoimi argumentami lecz mówienie że to jest prawdziwe, to moim zdaniem lekka przesada.
  • 0

#22

neon38.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czemu by nie miało być prawdziwe i tym bardziej dlaczego ja miał bym tak nie mówić jak ja twierdze że UFO istnieje i takie nagranie MOIM ZDANIEM miało miejsce i jest prawdziwe.
  • 0

#23

media1234.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Chyba wszyscy na tym forum wiedzą o rozbiciu się statku kosmicznego w roswell,kosmita stamtąd został podobno przeniesiony do strefy 51 gdzie wojsko zaczęło go przesłuchiwać.

Link do filmu- http://www.paranorma...64775,film.html

Film był już dawno,ale co myślicie o tym nagraniu?.

Edit admin: To drugi zdublowany temat. Tym razem ostrzeżenie. Tematy zostały scalone.
Dołączona grafika
  • -1

#24

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Myślę, że to człowiek w masce. Zero mimiki twarzy, powieki się nie zamykają - oczywiście może nie mieć powiek ale co jeśli kurz mu wpadnie na oczy, przetrze je noszoną przez siebie zawsze gotową ściereczką? Obraz raz kolorowy, raz infra tylko by nie zobaczyć za dużo szczegółów.

Model UFO zapewne zbiegiem okoliczności ma takie futurystyczne kształty jakie były modne w latach 70-80.

Autor - niezły aktor, nadaje dobrego dramatyzmu ;)

Ściema fajna jak na tamte lata ale teraz mamy lepsze efekty specjalne.
  • 0

#25

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na pewno fake. I jest to jakiś gościu przebrany, aczkolwiek miło jest myśleć, że w momencie gdy on cierpiał chciano mu pomóc. To daje poczucie dobra i fajnie by było, gdyby inni obcy wiedzieli, że temu jednemu pomagano (jeśli to był prawdziwy) :P
  • 0



#26

media1234.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Striker,być może oni mają inaczej złożony organizm?,nie koniecznie muszą mieć organizm złożony tak jak my.
  • 0

#27

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

media1234 kto wie? Może jakiś gatunek we wszechświecie ma inna budowę do naszej ale ten w filmie to zwykły człowiek w masce.
  • 0

#28

media1234.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nie możemy odrazu tego podważać,czy area 51 skompromitowała by się,umieszczając wideo z przebranego człowieka w internecie?.Pozatym jak mówią na filmie to wideo przechowuje dawny pracownik area 51 który chyba najbardziej się rozróżnia z tych 4 ekspertów.Mówił on nawet że był on przy tym i to naprawdę prawdziwy,jeśli popatrzeć również na tajemniczy telefon strefy 51,można wywnioskować że naprawdę są tam kosmici.

Użytkownik media1234 edytował ten post 24.08.2011 - 12:57

  • 0

#29

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A zauważyliście może taki fajny napis, kiedy pojawiają się filmiki z obcym itp? "Re-creation" - "Rekonstrukcja".
  • 0



#30

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

media 1234 zauwarz, że pomieszczenie jest ciemne. Wygląda jak sala przesłuchań z niskobudżetowego horroru. Wszystko jest zrobione tak na styl wyobrażenia zwykłego człowieka jak to powinno wyglądać czyli ciemno i ponuro, a na stoliku lampka świecąca po oczach. "Alien" siedzi sobie w swoim stroju, oddycha normalnym powietrzem i tak sobie rozsiewa swoje bakterie, łapie nasze. Program jest odpowiednikiem naszego nie do wiary. Autor tak strasznie boi sie by go nie rozpoznano, ale z ekipą filmu się spotyka, dzwoni do radia i na żywo opowiada. Jak słuzby by chciały go znaleźć to by go znalazły szybko. Moim skromnym zdaniem albo gość jest aktorem albo ma schizofremie.

Przesłuchują aliena i zamiast zarejestrować jak najwięcej to nagrywają w ciemnym pokoju, słabą kamerką (wtedy były już całkiem dobrej jakości kamery VHS), skupiają się na stole i troche na głowie, która podobno jest nieproporcjonalna i biedny alien ledwo ja na sobie utrzymuje - ale ściema.. ewolucja pewnie spała w trakcie tworzenia tego gatunku..

Pozostali który oceniają to wiecie: gdyby ktos mi za to zapłacił to też bym ocenił tak aby było ciekawe bo to przecież show ;)

A samo area 51 nic o tym filmie nie wie, więc się nie kompromituje bo film najprawdopodobniej został nagrany w jakimś amatorskim studiu. Ten facet może mówić co mu się podoba - Ja ci powiem, że tez rozmawiałem z kosmitą w klewkach. Przesłuchiwało ich WSI wraz z talibami. Dlatego zabbito pewnie Leppera bo chciał to ujawnić! Wierzysz mi? No nie gadaj, że się zastanawiasz nad autentycznością tego filmiku?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych