Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uma Múmia Extraterrestre


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#31

Broken.
  • Postów: 178
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie, chodzilo mi o jakas inna...

o mam! progeria.
  • 0

#32

AntyVirus.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to jest to biedna istotka - człowiek która miała jakąś chorobę. Niedługo ktoś kto będzie miał jedno oko o milimetr większe od drugiego będzie uważany za szaraka...
  • 0

#33 Gość_prabab

Gość_prabab.
  • Tematów: 0

Napisano

To nie jest dziecko.

Zobaczcie na kształt klatki piersiowej i rysy twarzy (zakładając oczywiście, że są lekko zniekształcone); Tutaj mamy do czynienia z tak wyraźnie zarysowanymi trzeciorzędowymi cechami płciowymi, że prędzej zostałbym księdzem, aniżeli nazywał ową istotę dzieckiem.

Patrząc na nos i uszy można także wykluczyć progerię. Obejrzyjcie sobie zdjęcia dzieci chorych na progerie - mają one ogromniaaaste nosy i uszy, cechę charakterystyczną starców [chrząstki nosa i uszu rosną przez całe życie]. Tutaj tego nie uświadczymy.

Nie wydaje mi się, żebyśmy w ogóle mieli do czynienia z jakąkolwiek chorobą. Tzw. trójkąt twarzy, czyli umiejscowienie oczu względem nosa i ust jest prawidłowy, jak u zdrowego człowieka. Tylko lekko przesunięty, w rozsądny sposób dopasowany do kształtu całej czaszki i proporcji poszczególnych jego elementów. O chorobach genetycznych antropolodzy orzekają właśnie na podstawie tego, iż przy mutacji trójkąt twarzy zawsze ulega "dzikiemu", nieuzasadnionemu znieksztańceniu.

Nie powiem jednoznacznie, że wygląda mi to na kosmitę, ale nie potrafię w racjonalny sposób wytłumaczyć pochodzenia tej istoty. Może niech wypowie się ktoś, kto ma szerszą wiedzę jeżeli chodzi o antropologię... Być może mamy tutaj do czynienia z celowym zniekształceniem?
  • 0

#34

Ben3k.
  • Postów: 87
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może to po prostu ufo.
  • 0

#35 Gość_prabab

Gość_prabab.
  • Tematów: 0

Napisano

A może to po prostu ufo.

Z takim prawie-że-analitycznym podejściem raczej daleko się nie zajdzie... :P
  • 0

#36

Monkey.
  • Postów: 29
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktoś tam napisał że podobno ma bardzo podobne DNA do ludzkiego , a przez ten czas człowiek troche przeszedł przez ewolucje (troche czasu mineło od starożytnego-egiptu) i może to my jesteśmy takimi małymi cudakami. A może nie musimy szukać kosmitów bo sami nimi jesteśmy :D (taaa pewnie z Marsa :) )
  • 0

#37

Avanast.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

UFO bez dwóch zdań.
http://www.paranorma...t...t=0&start=0
przeczytajcie sobie to, to może zrozumiecie. Podobno starożytni wierzyli w bogów z kosmosu, a ten Borys mówił, że przylatywał w poprzednim życiu często na ziemie ;f pisze tam jeszcze o piramidzie która jeszcze nie znalezlismy a w ktorej znajdziemy odpowiedzi na pytania... chętnie bym ją znalazł :P
  • 0

#38

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To jedź i szukaj. Nikt Cię nie trzyma [;
  • 0

#39

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Borys mówi prawdę i tylko ludzie, którzy potrafią przemieszczać się w wymiarach to wiedzą. Ja i mój przyjaciel często robimy sobie wycieczki po różnych wymiarach i widzimy różne rzeczy i tylko, dlatego że widzimy i o tym rozmawiamy to wiemy, że to jest naprawdę, a trudno w to uwierzyć, mimo że się widzi.
  • 0

#40

Andross.
  • Postów: 98
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A słyszeliście że w starożytnym Egipcie faraonowie sie żenili z bliskimi krewnymi??? Z tego co wiem to dzieci z takich związków często mają jakieś wady genetyczne.... Może ten gościu jest taki bo jego ojciec i matka byli rodzeństwem i mu geny poj...??? a te DNA podobne do ludzkiego to może przez to jak już ktoś napisał troche nasz gatunek od tego czasu ewoluował.... a wogóle to z jakiego okresu ta mumia??

Użytkownik Andross edytował ten post 05.03.2008 - 21:04

  • 0

#41 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Zauważcie, że ma cztery place i takie "inne" ręce. Jest bardzo podobny/podobne do zfejkowanych zdjęć szaraka z sekcji zwłok kilkadziesiąt lat temu. EE.. nie.. są prawie identyczne. x|
Sam nie wiem co o tym myśleć, naprawdę. Nie jestem przekonany do żadnej z wymienionych hipotez.
  • 0

#42

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na deser kilku świeżych sztywnych kosmitów

Dołączona grafika

Szczególnie druga fotka wskazuje na fakt że kosmici gustują nie tylko w ziemskich dziewczynach :o

edit by eru75
7.10 Zabronione jest hotlinkowanie czyli wykorzystywanie plików graficznych z innych serwisów bez wcześniejszego przeniesienia grafik na imageshack.us lub na własny serwer.
Ponadto, jeśli wrzucone tu zdjęcia będą bez żadnych komentarzy - jak tu (bo to co napisałeś to spam), posty będę usuwał.

  • 0



#43 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Na deser kilku świeżych sztywnych kosmitów

No już nie takich świeżych, bo widać, że mają już "parę" lat . :D
Wszystkie te zdjęcia wyglądają na fake... może znajdzie ktoś jakąś dokumentacje tychże niezwykłych istot. :)
  • 0

#44

icewielki.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uśmiechać mi się chce jak widze niektórych posty, jest to tylko i wyłącznie ludzka mumia nic więcej

Dołączona grafika
oto jedno z waszych UFO, bardzo pospolity widok w pewnych cześciach afryki

Dołączona grafika
ojej kolejne ufo znalezione, długie palce, dziura w brzuchu, chude ręce, oraz jakiś taki dziwny wyraz twarzy bez wątpienia to alien

Dołączona grafika
ten pochodzi z marsa widać to po odstającej klatce piersiowej (jak wiadomo tam znajduje się młody osobnik obcego), poza tym jak by złączył palce i popatrzeli byście z innej perspektywy to zauważyli byście ogromne i długie palce, niezwracając uwagi że istnieje jeszcze coś takiego jak kawałek dłoni ponad palcami

Dołączona grafika
oj tego jak byście zobaczyli zmumifikowanego to byście pewnie stwierdzili że to sam predator

naprawde zachęcam do poczytania o mumiach i pooglądania chodzby kilkunastu zdjęć mumii wtedy najbardziej przekonani powinni popuścić i przyznać że to tylko zwykła osoba humanoidalna zwana człowiekiem
  • 0

#45

ozim.
  • Postów: 92
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli to jest UFO, to moja intuicja i moje zdanie na wszystkie tematy związane z historią Ziemi by się potwierdziły.Nie jestem biologiem, więc nie będę się wypowiadał na temat ,czy to alien czy nie. Ale ta dziura to po prostu otwór, którym wyciągano wnętrzności. A co do DNA , to ciekawe,w jakim stopniu zbliżone. I jeszcze to, że zabrano video i zabroniono o tym mówić. Jak o katastrofie w Roswell.A swoją drogą to o Roswell też prawie nikt w tv nie mówi.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych