Skocz do zawartości


Zdjęcie

VIP - degradacja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#16

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Proszę Administratora o zmianę rangi i o ile to możliwe skasowanie punktów reputacji za sponsoring.
W żaden sposób nie pasuję do "ram nowego systemu" - a pozostawienie tej rangi i punktów rep. mogłoby się jednoznacznie kojarzyć - a chcę tego uniknąć.

Miałam na myśli konkretną sytuację, która już miała miejsce, a punkty za sponsoring ma wiele osób. Chodziło mi o reputację w kontekście prestiżu.



#17

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chodziło mi o reputację w kontekście prestiżu.


mnie również



#18

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zastanawiając się nad samym określeniem VIP można by powiedzieć, że tak jak było było dobrze, bo VIPami są zazwyczaj osobistości, które coś sponsorują no i mają w gotowości dużo gotówki.....

VIP to osoba o specjalnym statusie związanym z wykonywaną funkcją lub posiadanym majątkiem, przedmiotem.
Moim zdaniem kierowanie się pieniędzmi nie jest dobrym wyjściem.



#19

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To może ja coś dodam, bo z tego co pamiętam to chyba byłem pierwszym VIP'em na VRP i do tego bez wsparcia finansowego serwisu - robiłem swoje (co nadal czynie) a "pochwała/wynagrodzenie" przyszło same. Byłem dobrym przykładem VIPa bez "darowizn" pieniężnych :) Róbcie swoje... reszta przyjdzie sama ... ;)



#20

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

:lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol



#21

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

i o ile to możliwe skasowanie punktów reputacji za sponsoring


Każdy sponsor otrzymał pkt reputacji.



#22 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Tacita:

dlatego też jestem za tym żeby zostało tak, jak było nie wykluczając możliwości otrzymania tej rangi za wyjątkowe zasługi wobec forum smile1.gif


Jak widzisz nie mówię żeby kierować się tylko pieniędzmi.... podsumowując jak dla mnie ranga VIP powinna być i dla tych, i dla tych... przecież ci co wspierają Eurego w wydatkach na serwer i inne formalności również przyczyniają się do rozwoju forum :)

#23

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To może należy skontaktowac się ze wszystkimi dotychczasowymi złotowymi VIP-ami i np. spytać się w związku ze zmianą zasad nie chcą zwrotu wpłaconej kasy? :roll:

#24

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tacita:
Jak widzisz nie mówię żeby kierować się tylko pieniędzmi.... podsumowując jak dla mnie ranga VIP powinna być i dla tych, i dla tych... przecież ci co wspierają Eurego w wydatkach na serwer i inne formalności również przyczyniają się do rozwoju forum :)

Pierwsze zdanie było do Ciebie, a drugie, po enterze napisałam już ogólnie.



#25 Gość_Queen Inga

Gość_Queen Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

NoMeansNo - no. :roll:
Odpowiedziałam za siebie, inni chyba też nie zaczną sie nagle upominać. W ogóle po co ta dyskusja, na dodatek jeszcze bez większościowego udziału samych zainteresowanych??

#26 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Ogólnie, nieogólnie, ale nawiązywało do zacytowanego przez ciebie fragmentu dlatego uściśliłam :]

#27

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W ogóle po co ta dyskusja, na dodatek jeszcze bez większościowego udziału samych zainteresowanych??

Bo jest taka możliwość, a temat nie jest zamkniety - stąd też - palce aż same chcą skakać po guzikach. By nie zostać źle zrozumianym: nikomu nic nie zarzucam, nie sugeruję - ale i ja gdybym sam był sponsorem z dużym prawdopodobieństwem nie miałbym nic przeciwko temu. Choć to tez zależałoby od moich intencji. Tzn. czy sponsorowałem stronę bo mi się podoba, czy też sponsorowałem, bo mi się podoba i chcę dodatkowego cukierka. Otóż w tym drugim przypadku miałbym wrażenie, że coś nie jest do końca w porządku.

#28

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No to ja się odezwę jako "zainteresowany". Ogólnie zgadzam się z coś_innego, ale z drugiej strony obojętne mi czy mam tą rangę VIP czy nie. Nie po to wpłacałem kasę. Jednak fakt faktem, że jest to sytuacja jak z tym biletem, kiedy dostajemy co innego niż "kupiliśmy". Mam stanowisko neutralne co do tego :)

#29 Gość_Queen Inga

Gość_Queen Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Mam stanowisko neutralne co do tego

Ja również. Nie zależy mi na VIpie, a VRP traktuję jako hobby, rozrywkę i bardzo przyjemną formę spędzania wolnego czasu.
Natomiast na pewno nie nazwała bym tego (jak to czynią niektórzy wręcz a maniakalnym uporem), jako pracy zawodowej (!) czy podciągając pod to każdą inną ideologię.
Eury, rób jak uważasz.

PS. Punkty za sponsoring też są mi obojętne. Przecież nie dla korzyści to zrobiłam. ( Jesuu, jak ja jestem szlachetna ;) )


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych