Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piano-Man - człowiek zagadka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Rafael.
  • Postów: 28
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mogłem nic znaleźć na żadnej stronie więc korzystam z własnej pamięci dlatego przepraszam jeżeli gdzieś się pomylę w informacjach.

A więc niedawno przeczytałem w ostatnim numerze "Nieznany Świat" pasjonujący artykuł. Dotyczy on otóż dziwnego człowieka znalezionego na plaży w Anglii. Nic nie mówił, ubrany był w szykowny garnitur, bardzo elegancki, był przemoczony od wody i jego ubranie nie miało żadnych metek. Zabrano go do szpitala i poddano leczeniu. Jednak on nadal nic nie mówił i nie reagował na żadne próby nawiązania kontaktu. Kiedy dano mu kartkę papieru i ołówek narysował pianino. Dano mu więc pianino. Okazało się że był wirtuozem i grał całkiem nieznane utwory. W końcu lekarze doszli do wniosku ze musi mieć jakaś rodzinę która go szuka. Podjęto więc szukania. Kiedy w kraju nie było rezultatów zaczęto szukać na całym świecie. Zdjęcia widniały w policji, tv, w prasie, na słupach. Niestety nikt nie znał tego faceta. (wszystko działo się jakoś w okolicach 2004 roku)

Dalej tekst robi się mętny.... Nie wiem co w końcu z nim się stało. Czy nadal mieszka w szpitalu czy zniknął... Trudno wywnioskować...

Cóż mi osobiście go szkoda... Jest albo był młodym facetem przed 30, ładnym, bardzo sympatycznym z buzi o fajnej fryzurze w postaci blond jeżyka... Szkoda że nikt go nie sprawdził od bardziej paranormalnej strony. Może był (jest?) Dzieckiem Indygo??

Cóż chyba jedynym sposobem poznania tego człowieka jest pojechać do tego szpitala i sprawdzić jego losy... Niestety adresu szpitala też nie podano :/
Zastanawiające jest również to że w Internecie są zaledwie tylko 3 jego zdjęcia...
  • 0

#2

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To jest fortepian.
  • 0

#3

Shapiro.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może jest uchodżcem ,i wywalili go ze statku , albo ktoś robił na nim jakieś eksperymenty :P
  • 0

#4

tom3k.
  • Postów: 127
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzieś już czytałem o nim i innych podobnych znajdach charakteryzujących się czymś niezwykłym.
Jeżeli dobrze pamiętam, to przynajmniej Pianoman został sprawdzony i mimo wielkiej niewiadomej wyszło, że zbiegł z zakładu psychiatrycznego i jest człowiekiem chorym psychicznie.
Czytałem też, że mógł być on człowiekiem z innego wymiaru(tak jak kilku innych, którzy nie mówili nic albo mówili w nieznanym języku, podawali dziwne nazwy nieistniejących miast etc.)...ogólnie podejrzewam, że jest to do znalezienia nawet na tym forum(prawdopodobnie w dziale o UFO, w temacie o rasach obcych). IMO(i chyba nie tylko IMO :) ) wszyscy ci niezwykli ludzie byli chorzy psychicznie, uciekli i zakładu i byli później znajdywani w różnych miejscach w różnym stanie.
  • 0

#5

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To artykul z ostatniego numeru nieznanego swiata ? przeciez juz ze 2 lata temu slyszalem ze to sciema.
  • 0

#6

freaky_styley.
  • Postów: 63
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

podobno wyszlo, ze ten czlowiek to niemiecki gej, ktory odbyl podroz do UK po tym, jak stracil prace we Francji.. ale to wytlumaczenie jest grubymi nicmi szyte.
  • 0

#7

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

powiem wam że on naprawde jest dziwny....ten jego wzrok...aż się wzdrygnęłam z przerażenia
  • 0

#8

Rafael.
  • Postów: 28
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No faktycznie, mój błą ^^ on grał (gra?) na fortepianie hehe...


Gej nie gej, brdzo miły i sympatyczny... W każdym razie nie był stąd.. Ani z psychiatryka ani uciekinierem... W końcu żaden zakład ani zadna policja i cały swiat go nie rozpoznał...

Szkoda że go nie spotkałem nigdy :( :( :(
  • 0

#9

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skąd wiesz, że miły i sympatyczny :/ ? Może się czepiam, ale milczki nie zawsze oznaczają miłych nieśmiałków.
  • 0

#10

Rafael.
  • Postów: 28
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Indygo jestem. A my czujemy swoich braci...
  • 0

#11

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rafael, jak masz robić sobie z nas jaja to lepiej sę w ogóle nie wypowiadaj.

Jest gdzieś w Internecie jakiś szerszy artykuł o piano manie?
Bo ten z NŚ też już czytałem.
  • 0



#12

Rafael.
  • Postów: 28
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakie jaja??!! Jezus od dawna i to nie tylko ja jestem zdania ze to forum jest pełne zawisci i "rasizmu" :/ :/ :/

Kazdy ma prawo powiedzieć swoje zdanie i nikomu nie woelno go w tkai sposub krytykować :/ :/ weź wogóle i :/ :/ :/
  • 0

#13

ziabojler.
  • Postów: 217
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to prawdziwa twarz stiga :D
  • 0

#14

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wokol piano mana zrobiono wielkie halo, tymczasem jest cala masa ludzi ktorych tozsamosci nie udalo sie ustalic przez kilkadziesiat lat...

Wystarczy wejsc chocby na zaginieni.pl zeby sie o tym przekonac. Ja tam przynajmniej znalazlem zdjecie i opis jednej babki, ktorej odnalezienie zgloszono w 1955 roku (miala wtedy 23 lata) i przez ten czas nikomu nie udalo sie jej zidentyfikowac, biedaczyna cale zycie spedza w domu pomocy spolecznej...
  • 0



#15

Rafael.
  • Postów: 28
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ale on jest wyjątkowo ciekawy ;]






.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych