Skocz do zawartości


Zdjęcie

dziwne stworzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#1

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

witam chciałbym sie podzielic z wami pewną sprawą ktura rozpoczeła sie około 7 lat temu mój wujek jest rolnikiemchoduje króliki gdy tylko zrobi sie ciepło przenosi chodowle na podwurko przed stodołe tak zrobił własnie wtedy kiedy cała historia sie wydazyła gdy wujek po wykonaniu wszystkich prac w gospodardtwie poszedł do domu gdy rano wyszedł z domu zobaczył ze dzwiczki do klatek dodając zrobiola zzelaznych kątowników i bardzo mocnej siatki zostały poprostu rozszarpane i powyrywane a cała chodowla została zmasakrowana cześć ciał było rozszarpanych a cześc tylko uduszona i pozucona ok 30 królików wszyscy stwierdzili ze to wina jakiegoś psa ale jaki pies mugłby pazurami poprzecinać i zniszczyć metalowe dzwi sprawa ucichła wujek zkonczył chodowle mineło z lat i sytuacja sie powturzyła u trzykrotnie u sasiadów to niemorze być zwykły pies jesli wogule to pies pozatym niezostawił zadnych sladów na wilgotnej po deszczu ziemi co otym sądicie na wszustkich padł strach prosze o jakąś porade a i przepraszam za błedy ortograficzne
  • 0

#2

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po co zakładasz 2 razy ten sam temat ?
A i jeszcze błędy, masz opcję "Edytuj" i poprawiasz...
Mi dokucza dysortografia, ale jakoś daje rade pisać bezbłędnie...
Nie wiem czy jest tak w każdej przeglądarce ale w Mozilli błędy się podkreślają...

Co do tematu:
Ciekawe... Sprawa, Postaraj sie dowiedzieć więcej...
  • 0

#3

kris.
  • Postów: 86
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na pewno ciupikapra, albo wyglodzony dj tiesto, ^^

lepiej spraw sobie slownik jezyka polskiego zanim cos napiszesz :>
  • 0

#4

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no sory zato ale nigdy niebyłem dobry z gramatyki :D

a i sory za załozenie 2 razy tematu
  • 0

#5

Ra3l.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam chciałbym sie podzielic z wami pewną sprawą ktura rozpoczeła sie około 7 lat temu mój wujek jest rolnikiemchoduje króliki gdy tylko zrobi sie ciepło przenosi chodowle na podwurko przed stodołe tak zrobił własnie wtedy kiedy cała historia sie wydazyła gdy wujek po wykonaniu wszystkich prac w gospodardtwie poszedł do domu gdy rano wyszedł z domu zobaczył ze dzwiczki do klatek dodając zrobiola zzelaznych kątowników i bardzo mocnej siatki zostały poprostu rozszarpane i powyrywane a cała chodowla została zmasakrowana cześć ciał było rozszarpanych a cześc tylko uduszona i pozucona ok 30 królików wszyscy stwierdzili ze to wina jakiegoś psa ale jaki pies mugłby pazurami poprzecinać i zniszczyć metalowe dzwi sprawa ucichła wujek zkonczył chodowle mineło z lat i sytuacja sie powturzyła u trzykrotnie u sasiadów to niemorze być zwykły pies jesli wogule to pies pozatym niezostawił zadnych sladów na wilgotnej po deszczu ziemi co otym sądicie na wszustkich padł strach prosze o jakąś porade a i przepraszam za błedy ortograficzne




Nie tylko gramatyki ale z ortografii również. Co to jest ? A gdzie tam kropki i przecinki ?


Nie no ja Tobie chłopie się dziwię jak można zrobić w jednym zdaniu 39 błędów ? (Dla mnie jest to jedno zdanie ponieważ nie ma tam ani jednej kropki pośrodku więc nie ma oznaczenia końca zdania.
  • 0

#6

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no przeciesz przeprosiłem z moją niewiedze jestem analfabetą i nic nato nieporadze

a co do sedna sprawy zdarzyło sie to w małopolce oklice krakowa dokładnie
  • 0

#7

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Phehe :D Ale z kompa korzystać potrafisz.
  • 0

#8

Chorus777.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uważam że ta sprawa to robota żartownisi :rotfl: . Zapewne teraz podnieceni są swoim sukcesem.
Pies nie mógł , by uszkodzic klatki w takim stopniu.
  • 0

#9

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no dobra do rzeczy co o tym myslicie

ale ci żartownisie nie ponadgryzali by cial
  • 0

#10

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To napewno chupacabra xD albo satanisci ewentualnie mohery ^^ A tak naprawde to zapewne robisz nas w konia. I nie wierze, ze analfabetyzm powoduje, że nie umiesz wstawic przecinka ni kropki. Przeciez tego sie prawie odczytac nie da o_O
  • 0

#11

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to bylo zbyt makabryczne jak na kogos kto sobie zarty chce robic a pozatym te kroliki troche koszkuja i watpie zeby ktos zarzyzkowal zlapanie

jak niechcesz to nie wiez
  • 0

#12

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzie to było? Mazury i pomorze? Wydaje mi się że był to rosomak, kiedyś grasował i został nazwany polską chupą - pomórnikiem.
Rozwala mnie to wasze czepianie się ortografii, ma chłopak problemy z tym to trudno. Mógł wkleić w worda czy użyć mozilli, ale tego nie zrobił. Trudno żyje się dalej, jego problem.Nie róbcie offtopa.
  • 0

#13

xyz.
  • Postów: 84
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chociażbyś kropki powstawiał -_-'

Może jacyś sataniści urządzili sobie zabawę?
  • 0

#14

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chociażbyś kropki powstawiał -_-'

Może jacyś sataniści urządzili sobie zabawę?


Sataniści raczej nie ale była taka sprawa z satanistami unas nawsi ale to juz ze 4 lata temu.

A wszystko ma miejsce w małopolsce okolice Krakowa.
  • 0

#15

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rosomak jest największym przedstawicielem rodziny łasicowatych. Charakteryzuje się dużą siłą, odwagą, zręcznością i zaciętością - notuje się przypadki przepędzenia znacznie większych i silniejszych niedźwiedzi i wilków nawet ze skutkiem śmiertelnym. Nie jest agresywny w stosunku do człowieka.

Dołączona grafika
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych