Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ważne pytanie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
49 odpowiedzi w tym temacie

#46

Mateooo.
  • Postów: 81
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hey witam wszystkich
czytam te wszystkie posty i tak sobie mysle moglby ktos powiedziec jak zaprogramowac psi balla lub tarcze czy jest na to konkretny sposob??
  • 0

#47

vitek.
  • Postów: 116
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytasz sobie te posty i nie zauwazyles ze jest pelno opisow jak to zrobic !? :wall: omfg... moze poczytaj tez inne tematy...
  • 0

#48

lordoza.
  • Postów: 8
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jesli chodzi o nauke na dobry początek wystarczy to
school of psychokinesis
pozdrawiam
  • 0

#49

Ziraya.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam... przed chwilą się zalogowałam i niekoniecznie wiem jak poruszać sie po Forum... moje pytanie- gdzie znajdę "przepis" czyli konkretne ćwiczenia na "kuleczkę", "ld" i "oobe"? Próbowałam wejść w kilka linków podanych w tym temacie, ale nie działają...
Dlaczego pytam- jestem Otherkin/ indygo (or something) i wstyd sie przyznać, że ok 9 lat po przebudzeniu mam "tylko" intuicję i empatie na średnim poziomie, kuleczki energetyczne czasem robiłam, ale jakoś nigdy nie widziałam (ra "popsułam" tym przyjaciółkę przed egzaminem...) i chciałabym wreszcie zrobić coś z sobą, bo osoba, ktoóra podjęła się uczenia mnie po spojrzeniu w oczka powiedziała "nie jestes gotowa na wychodzenie"... a wszystkie pytania na temat małych kroczków/ćwiczeń zbywała... więc tak naprawdę nie bardzo makm skąd czeprać wiedzę...
  • 0

#50

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zirayajesteś indygo i nie wiesz skąd masz czerpać wiedzę?
Mam nadzieję, że nauczysz się szybko poruszać po forum.

Temat zamykam bo stał się siedliskiem wielu problemów o których i tak wiele można przeczytać na naszym forum.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych