Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ważne pytanie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
49 odpowiedzi w tym temacie

#31

Cwaniak.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z tymi ćwiczeniami to uważaj niektórzy od tego dostają stygmatów

Jakimi ciczeniami i co to sa stygmaty??Chodzi ci o cwiczenia z ld czy kula psi?
''
  • 0

#32

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

nie chodzi o to mózgi nasze to wielka tajemnica i możemy z nimi zrobić co tylko chcemy niektórzy po takich ćwiczeniach lewitują a niektórym robią się stygmaty to zależy w co wierzymy :drink:
  • 0



#33

Taco.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niektórzy po takich ćwiczeniach lewitują a niektórym robią się stygmaty to zależy w co wierzymy


Kto Ci takich rzeczy naopowiadał?! A jeśli nawet to podaj mi przykłady, ew. źródła, z których wiesz o takich skutkach.

@topic
Te cwiczenia nazywaly sie bodajze Psionika dla Laika

Na moje oko temat juz to zamkniecia ^^
  • 0

#34

Cwaniak.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeszcze nie do zamknięcia narazie chyba mi sie udalo z kula co dalej?Mam uczyć się telepati,telekinezy czy OOBE?
  • 0

#35

SeaDog.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja od razu zacząłem od OOBE. Wejść w astral nie mogę, więc postanowiłem troszkę medytować, tworzyć PSI-Ball
a ostatnio zabawę z wiatraczkiem. Oczywiście każdej nocy próbuję wyjść z ciała, ale niestety jeszcze mi się nie udało.
  • 0

#36

Cwaniak.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie poddawaj się wkoncu sie uda a czy ktos ma moze wlasne uwagi co do kuli psi?
  • 0

#37 Gość_Queen Inga

Gość_Queen Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Właściwie temat kwalifikuje sie do zamknięcia, ponieważ nie można zakładać 1001 tematu na temat kul PSI, telepatii, czy innych zdolności.
Korzystając z wyszukiwarki moża zaoszczędzić sobie mnóstwa energii na zakładanie tematów takich jak ten.
Krycha pytała o telepatię i o telekinezę, więc napiszcie jej w czym rzecz jeśli wiecie i skończcie z przepisami na kule PSI. Plz.
  • 0

#38

Cwaniak.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1.To ja jestem Krycha i jestem on
2.nie do zamkniecia bo jeszcze kilku zeczy musze sie dowiedziec
3jak chcesz cos pisac do krychy to pisz do mnie

W takim razie zadaj konkretne pytania.
Edit: Tac

  • 0

#39

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chciałbym przypomnieć o magicznym przycisku szukaj... wystarczy wcisnąć i tam wpisać czego się szuka ;] Dopiero jak podobnych tematów nie będzie, to przydałoby się zakładać temat ;]
  • 0



#40

Lajon.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, mam pytanie. Przeczytałem wszystkie poradniki "Psionika dla Laika" Chodzi mi o tworzenie Psi - Balii. Chodzi o to ze kazdy odczuwa ta energie inaczej. a Chciałem sie zapytac czy lekki chłod w końcówkach palców to oznaka tejże "energii"? Ja dopiero zaczynam te zabawę z tymi "czarami" ;) .

P.S Czy energia utracona przy tworzeniu Psi-Bali regeneruje sie w czasie snu? I czy tylko można tworzyc Psi - Bale z wlasnej energii?
  • 0

#41

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

1. Tak, to może być oznaka energii :D
2. Energię zazwyczaj jednak odczuwamy tak samo, zależy tylko jaka to będzie energia, skąd ściągnięta ;) (Oby Fenix nie wchodził, bo znowu się zacznie :P )
3. Energia regeneruje się zawsze, jesteś jak bateryjka która w większym lub mniejszym stopniu zużywa się podczas dnia i regeneruje się nocą.
4. Psi Balle można tworzyć z własnej energii, ale można też ją tworzyć z energii "ściągniętej" ze słońca, bądź księżyca. Odczucia mogą być trochę inne w zależności od źródła energii, ale przynajmniej nie będziesz czuł się wtedy "wypompowany" (podczas zużywania własnej energii).
  • 0



#42

Lajon.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aha, dziekuje za odpowiedzi :) Mój kolega mi nie wierzy. Mowi że to nienormalne że tworze jakąs niewidzialną kulkę i coś z nią robie. Mowi że on też sobie może powiedzieze przesuwa rzeczy siłą woli i wychodzi z ciała moim zdaniem to : CIENIAS :] . I chciałem sie zapytac czy jezeli przy robieniu Psi Bala czuje takie ciepło w rękach i czasem widze jak by cos przezroczystego sie unosiło to czy to jest Psi Ball?

Edit: Bateryjka? Czuje sie jak w Matrixie hehe
  • 0

#43

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja bym powiedział, że z tym widzeniem to już autosugestia ;) Btw. to się nazywa flaring wtedy.
Natomiast jakbyś czuł tylko ciepło, nic nie widział, to można bez problemu mówić o psi ballu.

Z tą bateryjką to taki przykład ;) Żeby ułatwić zrozumienie tego.
  • 0



#44

Lajon.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teraz mam problem bo jakbym przestał odczuwac to ciepło. Mój tata kiedyś kupił książkę o Telepatii w Księgarni w Gdańsku. Ale i tak nic nie zrozumiał :> Ja kupie coś o Psi - Ball'ach (źle napisałem? :PP). Możecie mi jakąś polecic?
  • 0

#45

K.....
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To ciepło, to ciepło twoich rąk :] Chyba niema książek o psi ballach O.o, ale jak już opanowałeś psi balla to spróbuj, tarcze :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych