Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telepatia ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#31

chata.
  • Postów: 19
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ra3l no nie wiem czy nazwałbym to zbiegiem okoliczności,jeżeli ja to słyszałem z wyprzedzeniem w głowie i powiedziałem to co słyszałem!A ten facet powiedział to samo równocześnie ze mną.Może wydaje się niewiarygodne ale tak właśnie się stało :)
  • 0

#32

Ra3l.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli nic innego jak deja vu :) pozdrawiam :)
  • 0

#33

chata.
  • Postów: 19
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli nic innego jak deja vu :) pozdrawiam :)


nie to nie deja vu :hmm: mylisz pojęcia :) to była nieświadoma telepatia ja to wiem...ciężko to wytłumaczyć,trzeba to przeżyć :)
  • 0

#34

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

:) Przyznam, że ta kłótnia w tym temacie wywołała uśmiech na mojej twarzy, tak samo jak śmiertelne przekonanie chaty do tego, że posiada możliwości PSI :) całkiem możliwe, że masz typowe dla wieku dorastania burzę myśli, sam to miewałem jednak nie mieszałem tego z telepatią :) Teraz mi wszystko przeszło. Po za tym może to być kwestia tego, że po prostu sobie to wmawiasz i chciałem nie chciałeś uroiłeś to sobie (ja tak samo miałem z rozdwojeniem jaźni, miałem kiedyś na to testy, nic nie wykryło, robiłem badania całkiem niedawno i teraz mam pięknie to stwierdzone). Moim zdaniem nic nadzwyczajnego, taki hałas w głowie miewałem w czasach podstawówki i gimnazjum, lecz od kiedy jestem w liceum zanikło mi to, po prostu sobie poukładałem myśli w głowie ;) Pozdrawiam :)
  • 0

#35

solaris1.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wejdz na forum NPN tam jest duzo postów na temat telepatii.
Sam jestem autorem wielu z nich.
  • 0

#36

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

kiedy zaserwowałem piłkę usłyszałem w głowie głos będzie autowa...i sekundę lub dwie po tym wypowiedziałem to równocześnie z tym facetem.Pewnie większość z Was nie uwierzy ale to co wyżej napisałem to jest prawda w 100%

Ja nie wiem co w tym dziwnego, poprostu facet zauwazyl ze bedzie autowa i ty tez wiedziales ze bedzie autowa. Jesli dwoje ludzi widzi to samo to jest duze prawdopodobienstwo ze powie to samo, nie wiem czym sie tu podniecac.
  • 0

#37

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chata a czy czasem nie zastanawiałeś się nad tym że jeżeli prowadzisz bardzo (z tego co piszesz wnioskuje) energiczny tryb życia twój umysł również może się zmęczyć a wtedy nie są to zdolności tylko uraz... ale z drugiej strony piszesz że badania niczego nie wykazują... to spróbuj poprosić jakiegoś kolegę żeby coś myślał ale żeby Ci nie mówił o czym myśli a Ty najlepiej usiądź i spróbuj się skupić na tym koledze na przepływie myśli i jeżeli uda Ci się na tyle skupić że nie przypadkiem tylko specjalnie usłyszysz o czym on myśli możesz wtedy mówić o telepatii
  • 0

#38

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

... Ra3l znam ten nick z mojej głowy :/ A dokładniej tak nazywa się mój opiekun...

Sorry za offtop

Nie wiem co to było. Można spekulować nad tym czy to była telepatia, ale przekonany nie jestem ;]
  • 0



#39

Jake Green.
  • Postów: 42
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też podobnie miałem mając z 10 lat około, że słyszałem w głowie straszne krzyki jakby ktoś wołał pomocy strasznie przerażony albo jakby ktoś się wydzierał i tym podobne :/ . Nie wiązałem tego z telepatią i sądziłem, że coś ze mną jest nie tak. Cieszę się, że już tego nie mam...

Nie wiem co to powodowało, ale bez przesady, że od razu telepatia.

I jeżeli chata jesteś PSI tak jak nam próbujesz wmawiać to zrób tak jak kolega @Wiciu napisał, wtedy będziesz wiedział na 100%.
  • 0

#40

Giemza.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witaj! są dwie opcje, albo problemy z psyhiką albo telepatia, ja osobiście uważam, że to telepatia. Ktoś kiedys opisywał mi jakie dodatkowe uczucia temu towarzyszą - chwilowe wyłączenie sie na bodźce zewnetrzne, czuć rodzaj przenikania i gęstej energi krążącej wokół głowy. I oczywiście słychać głosy lub obrazy, czasem cudze myśli objawiają się nam jako nasze wlasne.
  • 0

#41

Ra3l.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie wiem co w tym dziwnego, poprostu facet zauwazyl ze bedzie autowa i ty tez wiedziales ze bedzie autowa. Jesli dwoje ludzi widzi to samo to jest duze prawdopodobienstwo ze powie to samo, nie wiem czym sie tu podniecac.



Jak bys nie zauważył to pisałem to stronę wcześniej :)
Więc twoj post jest bez sensu :P :)

Patrz nizej co napisalem


Więc koleś spojrzał na piłkę patrzy ze leci wysoko i szybko przemieszcza się w górę powiedział "będzie autowa" ty zaobserwowałeś o powiedziałeś to samo "będzie autowa"
To jest moje zdanie i moja hipoteza, a co do telepatii do tego trzeba wiele cierpliwości, wytrwałości, oraz silnej woli.


  • 0

#42

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może zaistnieć taka sytuacja kiedy jesteśmy przemęczeni i przy okazji " wzmacniamy " się różnego rodzaju dopalaczami.
Przemęczenie już powoduję zmniejszenie energii w naszym wtórniku eterycznym.
Środki stymulujące energię osłabiają bądź uszkadzają naturalna powłokę wtórnika.
Powoduje to spontaniczne i nie kontrolowanie przebicia.
Może to lub powoduję wzrost zdolności PSI ale nad tym nie panujesz.
Pozostaje uszkodzona powłoka która ma nas oddzielać od świata astralnego.
Napewno dobrze jest popracować z tarczami.
Wyeliminować używki.
Sprawdzić czy nie wpadło się w wyścig szczurów...
Oczywiście sprawdzić czy jestem nadawcą lub odbiorcą :)
  • 0



#43

Candomble.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Topik troche wygasl, ale chce powiedziec, ze ja akurat Chacie wierze.
Szczegolnie z ta pilka autowa- jedyna telepatia werbalna, jakiej doswiadczylam, to bylo z moja siostra. Pomyslalysmy to samo, w tym samym momencie, i obie o tym wiedzialysmy, natychmiast. Przede wszystkim- to uczucie, jakby cie troche prad kopnal, jakby na moment otworzyla sie scianka glowy, i mozg stal sie szerszy o drugi mozg -_-` Jakkolwiek dziwnie i fantastycznie moze to zabrzmiec. Odwrocilysmy sie jak na komende i zaczelysmy sie gapic na siebie w niedowierzaniu, bo i ja wiedzialam, ze ona to poczula, i wiedzialam, ze ona wie :)
Fakt, bliskie pokrewiensatwo, zazylosc, etc- moga to ulatwiac. Dostrajasz sie do drugiej osoby, czy jak...
Kolejne eksperymenty ze slowami, jakie przeprowadzalam, dzialaly srednio; za to obrazy- bez wiekszego problemu, acz zawsze docieraly nieco wypaczone, przefiltrowane przez skojarzenia odbiorcy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych