Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telepatia ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#16

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A może schizofremia?
  • 0

#17

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A może schizofremia?

SCHIZOFRENIA.
  • 0

#18

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Raczej telepatii bym do tego nie mieszała. Co innego gdybyś potrafił z tego szumu wyróżnić jedno określone zdanie i później okazałoby się ,że ktoś właśnie to zdanie pomyślał...ale tak? Zgadzam sie z przedmówcami - najpierw wybierz się z tym do lekarza a jak ten nic nie wykryje to dopiero zacznij się w tym telepatii doszukiwać.

Swoją drogą kiedyś mi sie przydarzyło coś podobnego. Chciałam do kogoś zadzwonić więc podniosłam słuchawkę do ucha (telefon stacjonarny) i chciałam zacząć wybierać numer kiedy usłyszałam (wówczas jeszcze nie nacisnęłam żadnej cyfry) w słuchawce tysiące głosów, jeden wielki szum jednak udało mi się wychwycić pewno zdanie - jakaś kobieta mówiła coś o obiedzie :D . Zdziwiona odłożyłam słuchawkę i podniosłam ją ponownie żeby znów spróbować zadzwonić, tym razem w słuchawce panowała cisza taka jak zawsze.
Wytłumaczyłam sobie to wtedy tym ,ze pewnie przypadkiem usłyszałam wszystkie rozmowy telefoniczne jakie miały miejsce w danej chwili w okolicy :D . Nie wiem jednak jak było naprawdę :D
  • 0



#19

Shapiro.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do tematu też proponował bym pójście do lekarza.


*up

Często tak podsłuchiwałem sąsiadów,tylko przed domofon jak mieliśmy jeszcze stare domofony z przyciskiem żeby mówić :P Niektórzy tego przycisku nie od klikali i wtedy jak podnosiłem słuchawkę słyszałem rozmowy sąsiadów (nawet paru na raz)
  • 0

#20

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiecie, mnie to ciekawi..
Skoro chłopak słyszy głosy swoich kumpli, albo ludzi którzy znajdują się obok niego, to co to ma związanego z guzem mózgu?
Rozumiem, gdyby miał jakies zaburzenia wzroku, albo słyszał szumy czy piski.. ale głosy? Jeszcze sie dziwie że nikt ze schizofrenia nie wyjechał..
A czy powstawianiu guza mózgu, nie towarzyszy jakiś ból przepraszam?
  • 0

#21

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na dobry początek proponuję przebrnąć przez zastępy lekarzy :) zacznij od rodzinnego i śmiało opowiedz co Ci się dzieje ;) uwierz nie potraktuje tego poważnie ale kto wie może uda ci się zaliczyć paru specjalistów. Na tomografię bym nie liczyła chyba że masz pieniążki i prywatnie sobie fundniesz.
Tak do pytania to zastanawiałam się nad tym jak jest ze mną i wiesz myślę że to z przemęczenia odbierasz głosy od wielu osób i nie umiesz tego oddzielić, zastanów sie nad tym czy nie zdarza Ci się tak jak kilka osób tu pisało pomyśleć o kimś a on dzwoni lub przychodzi czy nie "zgadujesz" myśli bliskich sobie osób, proponuję abyś bardziej koncentrował się na tym co się wokół Ciebie dzieje ale również abyś poświęcał czas na odpoczynek.
  • 0



#22

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest takie powiedzenie „dobrymi radami jest piekło wybrukowane” ja mówię to, co widzę, pewnie, że się mogę mylić. Ale jeśli mam rację, to, co to za koszt teraz tomograf, lepiej później i cierpienie. W tym szumie rad może zlekceważyć swój stan, później mu ktoś pomoże. Oczywiście tylko teoretyzuje. A niektórzy to w takich sprawach nie powinni się wypowiadać, tak trudno odróżnić poważne tematy. Decyzja należy do Ciebie pamiętaj.
  • 0

#23

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skoro chłopak słyszy głosy swoich kumpli, albo ludzi którzy znajdują się obok niego

On słyszy hałas, nie głosy kumpli, tylko hałas.
  • 0

#24

chata.
  • Postów: 19
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Berith nie ,nie słyszę hałasów to jest tak jakby kilka osób na raz mówiło!To jest raz.Dwa jestem na 1000000000000000000 % zdrowy słuch mam bardzo dobry (chodziłem do szkoły muzycznej grałem na gitarze więc słuch jest wręcz idealny!).Po trzecie jestem sportowcem lekkoatletą i mam regularlnie co 3 miesiące badania i nic u mnie nie stwierdzono.Także zdrowy jestem na 100%, a schizofremi też nie mam.Więc przestańcie gadać mi głupoty typu idź do lekarza masz guza na mózgu,masz szumy w uszach,czy też że mam schizofremie.Bowiem to nie jest nic z tych rzeczy.
  • 0

#25

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skoro to nic z tych rzeczy to po co zadajesz głupie pytania? Ty wiesz lepiej co Ci jest, więc po co nas o coś pytasz? Nie rozumiem takich ludzi, oj nie rozumiem...
  • 0

#26

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

chata nie unoś się, tak to już jest, że ludzie niepoważnie podchodzą do tego typy wyznań. Twój post świadczy o wielkich emocjach, które Tobą rządzą i dlatego proszę abyś pomyślał o odpoczynku. Tak jak napisałam to zmęczenie tak na Ciebie wpływa, a telepatia jest jak najbardziej możliwa, choć wymaga pracy nad sobą. Każdy ma taką możliwość, u mnie bywało tak że jak bardzo zmęczona wracałam autobusem z pracy to słyszałam myśli ludzi, wiele na raz, kiedyś nie wytrzymałam i wysiadłam. To było w czasach kiedy tego nie kontrolowałam i żyłam w ciągłym stresie teraz jest zupełnie inaczej, ale wymaga to pracy nad sobą odkrywaniu swojego wnętrza i miłości.

proponuję abyś bardziej koncentrował się na tym co się wokół Ciebie dzieje ale również abyś poświęcał czas na odpoczynek.

Berith on pytał czy to telepatia, a nie czy to jakaś choroba psychiczna, czy też inna.
  • 0



#27

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No to powiedzieliśmy że nie, że to może być coś innego i daliśmy mu dobre rady. Dlaczego więc się tak oburzył? Bo chciał usłyszeć tylko jedną wersję (prawdopodobną).
  • 0

#28

Ra3l.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie, mnie to ciekawi..
Skoro chłopak słyszy głosy swoich kumpli, albo ludzi którzy znajdują się obok niego, to co to ma związanego z guzem mózgu?
Rozumiem, gdyby miał jakies zaburzenia wzroku, albo słyszał szumy czy piski.. ale głosy? Jeszcze sie dziwie że nikt ze schizofrenia nie wyjechał..
A czy powstawianiu guza mózgu, nie towarzyszy jakiś ból przepraszam?



To się dziw jeszcze więcej bo parę postów przed twoim ktoś napisał o schizofrenii.


Co do autora temat.

Pisze się schizofrenii a nie schizofremi :) to tak off-top :)

I jeszcze jedno do Ciebie.
Może słyszysz swoje myśli ? Albo myślisz o tym co ludzie gadali wcześniej i sobie to przypominasz :)
Żadnego racjonalnego wytłumaczenia nie znam po za tymi twoimi myślami albo jeszcze trochę mniej prawdopodobna jest rzeczywiście telepatia, chodź do tej tezy podchodzę sceptycznie.
  • 0

#29

chata.
  • Postów: 19
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teraz ja sam jestem prawie przekonany że to jest telepatia.Możecie wierzyć lub nie ale wczoraj miała miejsce bardzo dziwna sytuacja.Grałem z kumplami w siatę i obok boiska przechodził pewien starszy pan,akurat ja byłem przy serwach i kiedy zaserwowałem piłkę usłyszałem w głowie głos będzie autowa...i sekundę lub dwie po tym wypowiedziałem to równocześnie z tym facetem.Pewnie większość z Was nie uwierzy ale to co wyżej napisałem to jest prawda w 100%.Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie.
  • 0

#30

Ra3l.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To z tą autową to może być zwykły zbieg okoliczności :))
Wiesz jest takie coś że jak dwie osoby powiedzą to samo to (pierwsza) jedna klepie drugą i mówi "moje szczęście twój pech" :)

Więc często się zdarza że dwie osoby mówią jednocześnie to samo :)

po prostu zbieg okoliczności.

A co do tego że powiedziałeś że będzie autowa to można to stwierdzić w czasie lotu piłki.

Więc koleś spojrzał na piłkę patrzy ze leci wysoko i szybko przemieszcza się w górę powiedział "będzie autowa" ty zaobserwowałeś o powiedziałeś to samo "będzie autowa"
To jest moje zdanie i moja hipoteza, a co do telepatii do tego trzeba wiele cierpliwości, wytrwałości, oraz silnej woli.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych