Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telepatia ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#1

chata.
  • Postów: 19
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie dziś chciałbym wam opowiedzieć moją historię .Wiem że pewnie zostanę uznany za wariata itd. ale to co mówie jest prawdą.No ale do rzeczy.Uważam iż od pewnego czasu mam telepatie.Nie potrafię tego kontrolować jakby Wam to wytłumaczyć robie coś i nagle słysze w głowie taki gwar wyłapuje pojedyncze słowa,czasami całe zdania.Nie jest to regularne.Zaczęło się 2 lata temu.Wtedy byłem w 1 albo 2 gimnazjum.Działo się to o różnych porach dnia lecz najczęściej popołudniu i wieczorami.Robiłem jakąś czynność i nagle słyszałem w głowie taki harmider jakby parenaście osób na raz do mnie mówiło jakby były gdzies obok mnie.Trwało to przez jakiś miesiąc później zanikło.Uznałem to za efekt przemęczenia szkołą treningami(trenuje biegi długodystansowe) itd. olałem to i nigdy więcej się nad tym nie zastanawiałem.Jednak teraz około 3 tyg temu grałem z kumplami na boisku w noge i znowu usłyszałem ten harmider myśli w głowie:? powiedziałem do kumpli głośno co? a oni na mnie czają i mówią że nikt nic nie powiedział:/Później minął tydzień i kolejny raz to miałem spałem sobie wstałem rano leże w łózku i znów ten chaos.Teraz podam najświeższy przykład z dnia wczorajszego.Otóż byłem z kolegą na bilardzie gramy sobie i gramy i nagle znowu słysze głosy i pytam się go co?On na mnie patrzy jak na wariata i mówi że nic nie powiedział.Czy to jest normalne?Czy to jest telepatia?Nie potrafię tego kontrolować :( I dzieje się to nieregularnie i w bardzo niespodziewanych momentach.Bardzo proszę o pomoc.Pozdrawiam. CHATA. :(

na wszelki wypadek pozostawiam moje gg:2682594 :)
  • 0

#2

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh, jak w tym serialu "Heroes", ten policjant też miał :P . Nie wiem, co powienieneś zrobić. Poczytaj na ten temat jakieś książki czy coś :P Spróbuj jakoś "okiełznać" tą telepatię. Spróbuj może poczytać w myślach komuś, np. komuś z rodziny. Skoro zdarzały ci się takie sytuacje jak napisałeś to chyba powinno ci być łatwo użyć telepatii specjalnie.
  • 0

#3

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To może być telepatia, choroba psychiczna, lub jakieś uszkodzenie słuchu. Sam słysze takie rzeczy, ale głównie podczas medytacji, lub gdy zasypiam.
  • 0

#4 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

Odpowiedź jest prosta: niekontrolowana telepatia. Jeśli chcesz nad tym zapanować i/lub rozwijać tę umiejętność, powinieneś popracować nad tarczami energetycznymi. One uchronią Cię przed niekontrolowaną telepatią. Dodam jeszcze, iż często zdarza się tak, że w okresie dojrzewania objawiają się zdolności Psi. Więc potraktuj to ze spokojem i popracuj z tarczami. O całej psionice dowiesz się na www.psionika.nazwa.pl
  • 0

#5

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najpierw do lekarza, jak nic nie wykryje, to bedziemy sie zastanawiac, czy to telepatia ;)
  • 0

#6

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

reneq16, edytuj posta i wytnij adres strony, zanim dostaniesz warna!
Ja także radze najpierw udać się do lekarza (tego od słuchu :P ), a potem myśleć o telepatii. Tylko jak powiedzieć rodzicom/lekarzowi że słyszysz głosy? :/
  • 0

#7 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

Berith, nie bój się, regulamin się czyta :D
I jeszcze coś dodając a propos tematu: tak jak napisano wyżej, przede wszystkim lekarz. A jak wszystko będzie w porządku to zapraszam do fachowej literatury :)
  • 0

#8

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi się zdarzyło coś takiego: Siedzę sobie, myśle o kimś i po kilku sekundach ta osoba o której myślę dzwoni do mnie lub dostaję od niej SMSa. Powtórzyło się to 3-4 razy.
  • 0



#9

Shapiro.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się zdarzyło coś takiego: Siedzę sobie, myśle o kimś i po kilku sekundach ta osoba o której myślę dzwoni do mnie lub dostaję od niej SMSa. Powtórzyło się to 3-4 razy.


W jakiej sprawie dzwoni ? ( nie myśl o mnie ) ?^^
  • 0

#10

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja to juz mam bardzo długo, zawsze w nocy.. słysze sny ludzi..
  • 0

#11

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W jakiej sprawie dzwoni ?


Nic ważnego np. czy jestem w domu i czy pójdę na piwko, prośba o jakiś drobiazg itp.
  • 0



#12

stb.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie słuchaj głupot z tego forum tylko idź najpierw do lekarza. Może ci się tworzyć jakiś guz, lub krwiak.

Nie ma sensu takich spraw olewać, bo z czasem może się okazać, że na pomoc będzie już za późno.

Może to oczywiście nie być nic groźnego... podobnie jak szumy uszne itp.
  • 0

#13

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdy coś się rodzi w głowie, często uciska i wywołuje to, co nazywamy zdolnościami. Tomograf komp. głowy koniecznie, prawa półkula.
  • 0

#14

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pakerzyk to działa twoja podświadomość ale o tym jest już temat w tym dziale. Może i Telepatia mi się jeszcze nic takiego nigdy nie zdarzyło chociaż nie był bym z tego powodu jakoś specjalnie zawiedziony ;) ale większość ma racje najpierw idź do lekarza a potem zastanawiaj się czy jest to coś innego niż jakiś problem ze zdrowiem... stb jeżeli według ciebie na tym forum są pisane głupoty to dlaczego jeszcze tu jesteś?!?!
  • 0

#15

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najpierw do Uchologa później do rozwijania telepatii... taak. :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych