Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uprowadzenie Nagrane Na Film ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#31

Luke Skywalker.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepszy był ten co sobie truchcikiem po pier(...) hahaaha
Mocne jak czort.

edit: Burnago
Taryfa ulgowa z okazji, że jesteś nowym użytkownikiem. Następnym razem poleci ostrzeżenie za zbyt niską wartość merytoryczną wypowiedzi.

  • 0

#32

Daikin.
  • Postów: 248
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A oto przepis na film o obcych:
1. - Weź kamerkę kiepskiej jakości. (im gorsza tym lepsza)
2. - Udaj się ze znajomymi w plener (tylko w nocy rzecz jasna)
3. - Podlej towarzystwo piwem (lub czymś co lubią)
4. - Włącz kamerkę i machaj bez składu i ładu.
5. - W domu możesz poeksperymentować z dźwiękiem i koniecznie wybierz fragment na którym najmniej widać.

Sukces gwarantowany. I TAK KAŻDY ZOBACZY TO CO CHCE ZOBACZYĆ.

Ja tam nic nie widzę - więc to musi być coś. :lol
  • 1



#33

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jestem jakimś znawcą, ale to jest totalna przesada czyt. porażka !!! Tam nic kompletnie nie widać wygląda to jak eeeeee... nawet nie nagranie a przerobione graficznie coś. Taki film to ja w domu nagrać umiem, założę dziecku tetrówkę na głowę karzę łazić po domu, pomacham trochę telefonem z aparatem 3mpx, potem dam koledze niech go delikutaśnie przerobi i wrzucę na YT ;) - zrobi furorę :D
  • 0



#34

Mike12.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Chciałbym zauważyć że jest to typowy fake, i zalecam usunięcie newsa ze strony głównej.
Dołączona grafika
Jak widać na powyższym zdjęciu mamy dwie klatki 9 sek oraz 30 sek, niczym się od siebie nie różnią.
Po prostu moment z 9 sek został wklejony w 30 następnie wklejono co innego.
Chciałem nagrać filmik wyjaśniający to dla paranormalne.pl ale zrobię to przy następnej okazji.


Pozdrawiam.

edit AlienGrey
Wyjaśnienie w poście poniżej drogi Mike12.

  • 0

#35

Fenio.
  • Postów: 24
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

LUDZIEE, K**WA. sory, ale czy tylko ja nie jestem taki głupi? Widzę drugiego typa, który twierdzi, że nagranie to fake bo... bo... bo są te same klatki. Typie, co się dziwisz? Co się dziwisz, skoro oryginalne nagranie ma 12 sek! RESZTA TO KILKA RAZY TO SAMO W ZWOLNIONYM TEMPIE. Autor wrzuty na YT tak zrobił, BO chciał aby ludzie mogli się nagraniu lepiej przyjrzeć. Nie mam zdania o tym filmie, ale nie będzie nikt pierdół opowiadał. Pozdro, 3000 yoo NARA
  • -1

#36

Polska.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedy czytałem różne relacje osób uprowadzonych to zawsze padała elektronika. Jeśli by temu wierzyć to jakim cudem w tym przypadku kamera/telefon działa?
  • 0

#37

przemo4898.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

właśnie takie coś powinno prestać działać.
tak nawiasem to pewnego dnia zauważyłem na swoim przedramieniu prawym mam 4 blizny od 1cm - 4 najdłuższa /ok.1.5-2mm szerokosci a na lewym 2 blizny.Są to takie przed którymi powstaniem są strupy itp a nic takiego nie pamietam zważając na to ,że zauważyłem je niedawno tak jakby z dnia na dzień.
po propstu się pojawiły:)
  • 0

#38 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

właśnie takie coś powinno prestać działać.
tak nawiasem to pewnego dnia zauważyłem na swoim przedramieniu prawym mam 4 blizny od 1cm - 4 najdłuższa /ok.1.5-2mm szerokosci a na lewym 2 blizny.Są to takie przed którymi powstaniem są strupy itp a nic takiego nie pamietam zważając na to ,że zauważyłem je niedawno tak jakby z dnia na dzień.
po propstu się pojawiły:)



to są rozstępy ;\ chyba każdy kto ma troche wysiłku (sporty ,siłownia) ma takie blizny ..... Tak one się robią z dnia na dzień .




@Mike 12


Bardzo ciekawy filmik, oczywiście od tych wszelakich dźwięków zaraz po obejrzeniu filmiku strasznie zaczęła boleć mnie głowa.
Najlepsza jest głowa szaraka która niestety wygląda jak podświetlany balon...

Zauważył ktoś, że niektóre sekwencje powtarzają się?



bo ta jedna sekwencja jest puszczana kilka razy coraz wolniej xD


  • 0

#39

Mike12.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

@up

Macie racje, ale...
przejrzałem jeszcze raz i jest oment w którym przechodzi niby ten kosmita i nagle dosłownie w ułamku sekundy pojawia się inny obiekt to jest fake
  • 0

#40

draggero.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Link do filmiku padł może ktoś zrobi reupload ? :)

@down:
dzięki, moje niedopatrzenie ale teraz tego filmiku nie obejrze :D
A może ktoś ściągnął filmik z 1 postu ?

Użytkownik draggero edytował ten post 31.12.2009 - 00:09

  • 0

#41 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

draggero jeżeli chodzi o pierwszy filmik to z przywróceniem go będzie problem. Administrator strony www na której się znajdował prawdopodobnie usunął film lub zmienił jego lokację czego efektem jest niedziałający link.
Natomiast drugi film przesłany przez AlienGrey działa :)
  • 0

#42

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Film niewyraźny więc nie jest dowodem. Ufok wygląda jakby miał na sobie tandetny kostium zrobiony z prześcieradła. O DOWODACH BĘDZIEMY MÓWIĆ JEŚLI BĘDZIE PŁYNNY WYRAŹNY FILM. KAŻDY KOLEJNY, KTÓRY PRÓBUJE NAM WMÓWIĆ ŻE KAMERA NAGRYWA Z PRĘDKOŚCIĄ 1 KLATKA NA 10 SEKUND TO DOWÓD NA FAŁSZERSTWO!!!!!!!! Spróbujcie nagrać jakikolwiek film i trząść kamerą jak w w pijackiej delirce, nawet wtedy przerwy w FPS nie będa tak duże. CHAMSKA ŚCIEMA!

Użytkownik Anomaly edytował ten post 30.12.2009 - 23:25

  • 0

#43

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co do samego filmiku, w sumie, można by się sprzeczać że jest prawdziwy i że nie, i co myślicie, że cokolwiek wam z tej dyskusji wyniknie?
Mnie ten filmik przekonuje tymi krzykami, które są tam obecne. Ale ten owy kosmita... zupełnie jak z filmów :/
  • 0

#44

mm0070.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Film niewyraźny więc nie jest dowodem. Ufok wygląda jakby miał na sobie tandetny kostium zrobiony z prześcieradła. O DOWODACH BĘDZIEMY MÓWIĆ JEŚLI BĘDZIE PŁYNNY WYRAŹNY FILM. KAŻDY KOLEJNY, KTÓRY PRÓBUJE NAM WMÓWIĆ ŻE KAMERA NAGRYWA Z PRĘDKOŚCIĄ 1 KLATKA NA 10 SEKUND TO DOWÓD NA FAŁSZERSTWO!!!!!!!! Spróbujcie nagrać jakikolwiek film i trząść kamerą jak w w pijackiej delirce, nawet wtedy przerwy w FPS nie będa tak duże. CHAMSKA ŚCIEMA!

Kamery w telefonach przeważnie tak działają. Zgaś światło w pokoju, zapal świeczkę i wtedy spróbuj coś nagrać kamerą z telefonu.
  • 0

#45

zibikraw.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nagranie to wielkie zero.Osobiście jestem przekonany o obecności kosmicznych przyjaciół wśród nas.Niestety to nagranie nie wnosi nic ciekawego.Kolejna osoba która zamieściła beznadziejny filmik aby zaistniec na parę dni.Udało jej się to zrobic:)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych