Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uprowadzenie Nagrane Na Film ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Szkoda tylko ,że film został pocięty ?

O lol ! nie da sie zrobić ss temu filmowi ... !!!!!!!


Oglądałem i chciałem zaznaczyć fragment zrobilem screena i co ? W paincie wklejam chce wyciąć i przesunąć i o dziwo się nie da .... w klailem do gimpa i PS i to samo ! . Dobra zapisalem jak bylo cały ekran w paincie potem otwieram i nie widać tego okienka gdzie był film :\

http://img51.imagesh...4826/dziwne.png



obraz w tym okienku widać tylko w tedy gdy otworzony jest film w tle .... ! sorry ale takiego czegośjeszcze nie spodkałem ...

Użytkownik convers edytował ten post 24.12.2009 - 14:51

  • 0

#17

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie został pocięty tylko nagrywali go nocą beznadziejną kamerą i w ogóle dziwię się, że coś zostało zarejestrowane. Mimo to, dość ciekawe nagranie. Pierwsze skojarzenie związane miałem z porwaniem ludzi z lasu podczas snu w namiocie. Jeżeli chodzi o ss z filmu, to jest to typowy błąd, naprawdę nic dziwnego w tym nie ma ;)
  • 0

#18 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Oglądałem i chciałem zaznaczyć fragment zrobilem screena i co ? W paincie wklejam chce wyciąć i przesunąć i o dziwo się nie da .... w klailem do gimpa i PS i to samo ! . Dobra zapisalem jak bylo cały ekran w paincie potem otwieram i nie widać tego okienka gdzie był film :\

Nie przejmuj się tym. Jak kolega wcześniej wspomniał to jest normalne. Tak samo będzie jak będziesz próbował zrobić screena filmu który jest dysku. Uniknąć to można używając odpowiednich programów np. Fraps.
  • 0

#19

Grzesiek85.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oglądałem i chciałem zaznaczyć fragment zrobilem screena i co ? W paincie wklejam chce wyciąć i przesunąć i o dziwo się nie da .... w klailem do gimpa i PS i to samo ! . Dobra zapisalem jak bylo cały ekran w paincie potem otwieram i nie widać tego okienka gdzie był film :\


Spróbuj zassać film z yt używając kickyoutube i później bardzo łatwo chociażby klasycznym WMP możesz kopiować pojedyncze klatki z filmu.

Co do filmu to jest cho*ernie realistyczny. Jeśli jest to autentyk to raczej nie było to przypadkowe uprowadzenie w lesie, skoro była mowa o tajnej bazie i występuje w nim osoba trzecia która to nagrała. Jeżeli wojsko w usa tak rzeczywiście udostępnia ludzi szarakom to jest jakaś masakra.. Dźwięki z początku są diabelnie sugestywne.. te przestery, brumienie co jakiś czas, o krzykach nie wspominając.
Mam nadzieje, że to fejk.
  • 0

#20

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Matko Jedyna... jeśli UFODigest publikuje artykuły ze strony All News Web, to zaczyna sie robić nieciekawie. Przecież ten obcy wygląda jakby ktoś ubrał na siebie prześcieradło i zaczął paradować przed obiektywem - lub jest to model wykonany z czegoś podobnego. W ogóle jak można wyciągać jakiekolwiek wnioski z takiego nędznego materiału. Obcy, dali się podejść i pozwolili aby nagrano uprowadzenie... jasne. Nie no... szkoda czasu i klawiatury na takie rzeczy...

Od siebie dodam, iż 99,9% textów/analiz/materiałów, które wychodzą spod ręki Michaela Cohena to... bzdury. Nie wiem co ten człowiek robi, iż raz za razem publikuje takie rzeczy... ja, osobiście nie miałbym odwagi do czegoś takiego... równiez z uwagi na szacunek do czytelnika...
  • 1



#21

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawy filmik, oczywiście od tych wszelakich dźwięków zaraz po obejrzeniu filmiku strasznie zaczęła boleć mnie głowa.
Najlepsza jest głowa szaraka która niestety wygląda jak podświetlany balon...

Zauważył ktoś, że niektóre sekwencje powtarzają się?
  • 0

#22

Apox.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie to jedno wielkie oszustwo... też mogę pójść do lasu, przebrać kumpla za ufolca ,wziąć parę latarek i nagrać film machając kamerą że niby to jakieś zakłócenia ze statku. Uwierzycie że ufo porwało kogoś? No zapewne znają się tacy co uwierzą...
  • 0

#23 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Bardzo ciekawy filmik, oczywiście od tych wszelakich dźwięków zaraz po obejrzeniu filmiku strasznie zaczęła boleć mnie głowa.
Najlepsza jest głowa szaraka która niestety wygląda jak podświetlany balon...

Zauważył ktoś, że niektóre sekwencje powtarzają się?



bo ta jedna sekwencja jest puszczana kilka razy coraz wolniej xD
  • 0

#24

Moon101.
  • Postów: 80
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szczerze mówiąc to coś wątpię w autentyczność tego nagrania. Nagranie jest kiepskiej jakości a takie bardzo łatwo podrobić te filmy na youtube pokazujące ufo to zaledwie 95 % z nich moze być autentyczna.
  • 0

#25

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja nie wiem,jak można wierzyć,że to nie fake xD Dlaczego ci obcy zawsze muszą cholera mieć takie duże,owalne głowy (wygląd jak w filmach sf) oraz chude ciała? ...
  • 2

#26 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Z nagrania mogę wywnioskować tyle co nic. Rozumiem chwilową panikę, ale dochodzę do wniosku, że bardziej wiarygodne efekty otrzymałbym za sprawą kalkulatora.

Dlaczego ci obcy zawsze muszą cholera mieć takie duże,owalne głowy (wygląd jak w filmach sf) oraz chude ciała? ...


Człowiek stworzył ich na swoje podobieństwo. Produkcje filmowe spełniły swoje zadanie.

doniesienia o bezpośrednich kontaktach z istotami znajdującymi się w UFO; relacje opisywanych porwań, uprowadzeń w czasie których wykonywano zabiegi zapłodnienia, pobrania spermy, owule, badań medycznych, wszczepienia różnego typu ciał obcych, relacje wymiany informacji rozmów czy kontaktów


http://pl.wikipedia.org/wiki/Ufologia


Podteksty seksualne pobudzają wyobraźnię, stąd też tak wiele orgii na pokładach "obcych".


Kolejny raz potwierdza się maksyma Einsteina -

Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują.


  • 0

#27

Hellada.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem tak - nie podważam istnienia UFO bo jest to rzecz oczywista że jest jakaś obca cywilizacja oprócz naszej. Oczywiste ponieważ jak to możliwe, żeby w nieskończonym wszechświecie o niezliczonej ilości układów słonecznych, tylko w jednym, na jednej planecie, było życie? Jednakże to nagranie mnie nie przekonuje ponieważ ma bardzo słabą jakość (co wzbudza u mnie podejrzenia o fake) po drugie czemu zawsze tyle efektów specjalnych? To się obca istota świeci, to jakiś błysk w oddali itp.
  • 2

#28

uduchoviony.
  • Postów: 128
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy te okrzyki na początku nie są czasem po francusku?
  • 0

#29

Fredzik.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzekomy kosmita wygląda jak balon/kawałek szmatki.
A dźwięk... jak dla mnie to spokojnie można to w domowych warunkach zrobić sprzęgającą gitarą elektryczną. Już nieraz się tak bawiłem i brzmi to... no właściwie tak samo.
  • 0

#30

harap.
  • Postów: 210
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

szczerze mówiąc to coś wątpię w autentyczność tego nagrania. Nagranie jest kiepskiej jakości a takie bardzo łatwo podrobić te filmy na youtube pokazujące ufo to zaledwie 95 % z nich moze być autentyczna.



95% to faktycznie 'zaledwie' :D A co do samego nagrania, to, według mnie, jest to totalny fake. Pomijam już nawet fakt jego jakości, ale słuchajcie, taki motyw- siedzicie sobie z ziomkami w lasku, ognisko płonie, piwko płynie, ogólnie sielanka. Nagle ląduje ufo i wyskakują alieny. I co Wy robicie? Oczywiście, zamiast uciekać (tudzież, po rzeczonym piwku w odpowiedniej ilości bohatersko stawać do walki o wolność Ziemi) to wyciągacie komórkę i kręcicie jak alieny rozpierdzielają wasz biwak, łapią waszych kumpli i dziewczynę, i w ogóle może jeszcze o uśmiech ich prosicie do kamery? Litości... No i już sam wygląd 'obcych' na tym filmie jest bardzo dyskusyjny. Jak ktoś już wcześniej pisał- alieny wyglądają jak szmaciane lalki, chodzą sztywno jak Pudzian i... i w sumie na tym kończy się ich rola. I teraz przyszła mi na myśl ciekawa myśl (wiem, śmiesznie to brzmi): otóż wielu kontaktom z obcym towarzyszy uszkadzanie/odmawianie współpracy przez urządzenia elektryczne/mechaniczne. Jeśli jest to prawdą, to sądzę że obcy robią to celowo, żeby nie można było uciekać/atakować/uwieczniać ich pięknych buziek na zdjęciach. Pytanie- czy nasze komórki są tak zaawansowane że obcy nie potrafią ich 'unieszkodliwić'? Czy, skoro tak się ciągle kryją gdzieś po ciemnych zaułkach/krzakach, przeoczyliby fakt tego że w środku tej abdukcyjno-obozowej zawieruchy stoi sobie koleś i w najlepsze wszystko nagrywa? I, czy, przy całej ich wstydliwości, pozwoliliby żeby komórka na której zostały uwiecznione nie tylko ich pocieszne buziuchny, albo w ogóle fakt tego że zepsuli komuś biwak, i, mało tego, siłą ciągną go do swojej fury, pozostała sobie gdzieś w środku lasu żeby ktoś mógł ją znaleźć? A jeśli komórkę miał ten gość co to filmował, i jego nie porwali, albo porwali go ale zostawili mu komórkę z filmem dokumentalnym dotyczących ich samych, no to już w ogóle ja bym się mocno zastanowił nad ich poziomem IQ. To już nasi rodzimi, ziemscy szpiedzy działają dokładniej. Co tam szpiedzy, byle służby specjalne albo nawet policja dokładniej czyszczą miejsce zbrodni. Wiem ze wyszło mi trochę masło maślane w tym poście, ale to dlatego że chciałem ukazać absurd filmowania obcych z bliska.

Użytkownik harap edytował ten post 25.12.2009 - 23:32

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych