Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uprowadzenie Nagrane Na Film ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Uprowadzenie nagrane na film ?


Administrator serwisu HBCC UFO Research Brian Vike otrzymał ciekawą informację. Mianowicie pewien człowiek przesłał mu wieści, iż nagrał on na film moment gdy został uprowadzony. Owy świadek jest dobrze znany osobie Briana, ponieważ w przeszłości otrzymywał on od niego bardzo dobre zdjęcia obiektów UFO. Świadek przesłał póki co tylko zeznania w formie pisemnej… film ma zostać dostarczony „na dniach”. Jak tylko serwis HBCC UFO Research otrzyma owe nagranie, zostanie ono upublicznione wraz z wywiadem i opisem zdarzenia jakiego był świadkiem owy mężczyzna. Aktualnie owy materiał filmowy jest w drodze do siedziby Briana. Poza ową relacją oczekuje się na jakiekolwiek zeznania innych osób, które mogły w tym czasie zaobserwować dziwne obiekty.

Autor filmu twierdzi, iż wysłał materiał filmowy w dniu 20 czerwca – zwraca on uwagę na to, iż aby w pełni dopatrzyć się na nim „rewelacji” należy rozjaśnić obraz , ponieważ materiał w swojej oryginalnej formie nie jest w dobrej jakości (prawdopodobnie ze względu na to, iż był nagrywany nocą). Z relacji świadka wynika, iż na owym filmie widać przynajmniej dwie istoty, które poruszają się w jego pobliżu używając jakiegoś urządzenia, które świadek nazywa „czymś spiralnym” („spiraling thing”).

Do czasu aż film nie zostanie upubliczniony… pozostaje nam tylko gdybać co nagrał ten mężczyzna. Czy jego zeznania, które brzmią tak niezwykle będą tak samo interesujące na materiale filmowym ? Czy tylko jak w tego typu tematach zobaczymy kilka „humanoidalnych cieni”, które mogą być wszystkim ? Z końcową oceną wstrzymamy się do momentu aż owy „materiał dowodowy” stanie się dostępny dla szerokiego grona odbiorców.

Z racji tego, iż należy poczekać pewien okres czasu, aż Brian otrzyma nagranie i dokona pełnej dokumentacji, temat pozostanie zamknięty (należy go traktować jako news) - do czasu aż owe nagranie pojawi się w jego serwisie. Jak tylko film ujrzy światło dzienne temat zostanie otwarty i uzupełniony o nowe informacje (zapewne o te o które nam przede wszystkim chodzi...).

Dodano :
Brian Vike ma zamiar przeprowadzić rozmowę ze świadkiem owego wydarzenia - zrobi to na antenie własnego programu radiowego. Jak tylko dotrzemy do pliku z audycji pojawi się on przy kolejnej aktualizacji tematu.


Dodano (02.07.07) :
Administrator serwisu HBCC UFO Research, Brian Vike potwierdza, iż otrzymał już owe nagranie. Aktualnie stara się on rozjaśnić film (tak jak nakazywał autor) , tak aby można było zaobserwować to co świadek opisuje jako nieznane mu istoty. Brian potwierdza, iż na materiale filmowym widać coś bardzo dziwnego, jakąś istotę, która może być sprawcą owego uprowadzenia - twierdzi on, iż jest to fascynujące. Do końcowej oceny poczekamy aż film zostanie upubliczniony dla szerszego grona odbiorców. Póki co Brian zaprezentował krótki clip gdzie Dave opowiada o swojej innej obserwacji trójkątnego obiektu (która była bardzo dobrze udokumentowana [zdjęcia etc.] w serwisie Briana).

Oto ten filmik : Clip


Dodano (17.07.07) :
Z powodu, iż do tej pory nie dotarliśmy do owego materiału filmowego , postanowiłem, że wyślę do administratora HBCC UFO Research meila z zapytaniem kiedy można się spodziewać nagrania...


Dodano (23.07.07) :
Do tej pory nie otrzymałem meila zwrotnego...


Dodano (31.07.07) :
Serwis HBCC UFO Research informuje na swojej stronie, iż dnia 5 sierpnia odbędzie się specjalny program radiowy prowadzony jak zwykle przez Briana Vike'a , którego tematem będzie film, który przedstawiać ma istotę, która dokonać miała abdukcji Davida. Wraz z pełną relacją świadka zostanie upubliczniony również materiał filmowy. Tematem numer dwa ma być rozmowa ze świadkiem słynnej "bitwy UFO", która rozegrała się nad Kelowna (owe zdarzenie nie było omawiane na łamach VRP - zainteresowani mogli poczytać więcej na ten temat w zagranicznych serwisach). Nie pozostaje nam nic... jak tylko czekać na owy wywiad i miejmy nadzieję sporządzoną dokumentacje zawierającą materiał filmowy.


Dołączona grafika


Dodano (06.08.07) :
Trwa sporządzanie/opracowywanie/tłumaczenie dokumentacji z owego zdarzenia - gdy prace dobiegną końca owy materiał ujrzy światło dzienne...


Dodano (10.08.07) :
Z uwagi na brak czasu na opracowanie owego materiału na rzecz VRP zainteresowanych odsyłam do źródła głównego Alien Abduction Or An Entity Caught On Film


Materiał filmowy udostępniony przez Briana jest bardzo ciemny (słychać tylko jakieś ciche odgłosy). Sam Brian czeka na to aż pewien specjalista dokona stosownych modyfikacji w materiale filmowym (rozjaśnień). Mimo tego niektórzy twierdzą, iż po dokonaniu rozjaśnienia... nadal nic nie widać. Owe filmy mają się pojawić na YouTube w formie rozjaśnionej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby każdy zrobił to na własną rękę. Poza filmem na stronie źródłowej znajduję się obszerna relacja...

Przypominam, iż wedle jakości (na ten czas) materiału filmowego nie ma prawa aby pojawiły się pozytywne głosy w tej sprawie - mimo to apeluje aby nikt co rusz nie pisał (każdy pod każdym) textów typu : "Ale lipa... ciemno" , "Ale hoax etc.". Jakby co zapraszam do jakichś ambitniejszych analiz (poza tymi podanymi w cytatach) bo do niczego to nas nie doprowadzi. Od razu mówię, iż durnowate wpisy będą usuwane i nie będę tolerował takich rzeczy - jak to się dzieję w innych (nie moich) rewirach :)

by dj_cinex | www.paranormalne.pl
Źródło : http://www.americanchronicle.com/
http://www.ourstrangeworld.net/

  • 1



#2

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm na tej stronie nie bylem wstanie znalezc tego filmu musze sie przyznac :| ale na you tu be znalazlem cos takiego KLIK!!! w zwiazku z tym mam pytanie Dj Cinex czy chodzi o to wlasnie nagranie ? Bo jesli tak to pomimo ciemnosci widac tam cos nie cos..po lewej stronie mozna dostrzec sylwetke jakiejs postaci z jajowata głowa, ktore nawet co jakis czas sie porusza..ok minuty 1:10 mozna dostrzec jak obraca głowa za siebie.. a przynajmniej takie mam wrazenie..druga postac chyba stoi po srodku - ale niemoge byc pewien.. w kazdym razie napewno cos/ktos stoi po lewej stronie..dobrze byloby to rozjasnic bo wtedy napewno bedzie widac wiecej.. EDIT : Sorrki za pomylke po prawej przy tym swiatelku tez widac wyraznie czarna sylwetke obcego ktory cos tam robi ( szybko sie porusza)

EDIT 2 : KLIK!!! tu jest pierwszy clip tego nagrania i lepiej widac te dwie postacie jedna po lewej stoi tam gdzie stala - tylko bardziej porusza głowa, a druga szybko sie krzata zaraz obok niej - dla mnie sylwetki te bardzo przypominaja ''szarych''..Na tym filmie widac ze ktos ciagle lazi; od 51 sekundy tego pierwszego clipu wyraznie to widac, w dodatku slychac pojekiwania tego goscia najpewniej przez sen..ale oprocz tego daje sie uslyszec inne dziwne odglosy, bardzo cicho ale slychac.
  • 0

#3

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dj Cinex czy chodzi o to wlasnie nagranie ?


Nie dam ci 100% potwierdzenia, ponieważ pierwsze klipy jakie pojawiły się na stronie HBCC były jeszcze gorsze niż te, które ty pokazałeś. Prawdopodobnie klipy dotyczą tego właśnie wydarzenia. W temacie dawałem link do stronki gdzie Brian zamieścił wszystkie klipy (Alien Abduction Or An Entity Caught On Film), niestety owy odnośnik przenosi nas do strony głównej (nie wiem dlaczego - wcześniej to działało).

Hmm... może zrobię tak, że po prostu postaram się napisać meila do Briana i wypytam go o ten materiał i owe wydarzenie. Jeśli będę miał szczęście to może dowiemy sie czegoś więcej - daj mi "trochę czasu" ;)

Edit :
Jeśli wszystko poszło ok, to na skrzynce Briana już powinien czekać mój meil - czekamy na jakąkolwiek odpowiedź.

  • 0



#4

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok dzieki ! :) bede wdzieczny za jakakolwiek informacje co do tego nagrania. Mam nadzieje ze ten Brian zechce odpisac ;) A swoja droga mysle ze coraz wiecej tego typu nagran ujrza swiatlo dzienne..kroi sie cos duzego w najblizszej przyszlosci.. ps http://pl.youtube.co...feature=related znalazlem jeszcze cos takiego - wydaje mi sie ze to autor filmu z abdukcja opisuje to nagranie, w ktorym miejscu on lezal na lozku, gdzie stala kamera itp
  • 0

#5

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak, już gdzieś to widziałem - David opisuje tutaj otoczenie w którym miało dojść do owego "kontaktu". Poczekajmy jakiś czas na odpowiedź Briana (oby takowa przybyła ;) ). Jak dostane jakiekolwiek informację to przedstawię je w tym wątku. Jak znajdę czas to postaram sie też "wyciągnąć" kilka klatek z owych filmów i rozjaśnić co nieco.
  • 0



#6

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spoko :) KLIK (tu jest jeszcze clip nr 2 na ktorym po lewej stronie najpierw tylko widac duza głowe sleczaca nad lozkiem a pozniej pojawia sie znowu czarna sylwetka obcego po prawej stronie obok zrodla swiatla - w niektorych momentach mozna dostrzec oczy u obu postaci ale trzeba dokladnie ogladac nagranie bez przerywania, a przez caly fragment slychac jakies ''pochrumkiwania'' ) Powiem Ci ze im dluzej patrze na te nagranie, analizuje je, przegladam klatka po klatce to mam wrazenie ze to stalo sie naprawde.. ze to nie jest oszustwo.. komu by sie chcialo przez chyba 30 minut w calkowitych ciemnosciach udawac Obcych, zwlaszcza ze oni nie stoja jak slupy ale widac ze cos tam robia, krzataja sie bez przerwy, mimo ze obraz jest ciemny mozna wylapac ciekawe momenty..To wszystko wydaje sie takie realne..
  • 1

#7

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dostałem meila od Briana. Oto co pisze - postaram sie to w sensowny sposób przełożyć na nasz rodzimy język :

Witam

Dziękuję za meila, to co zrobiłem to kompletnie usunąłem materiały filmowe i ową historie o abdukcji uchwyconej na film, usunąłem ją z mojego serwisu, jak i z innych moich źródeł, tak sądzę. Zdaję się, iż cała ta sytuacja okazała sie być niczym. Mam podobne odczucia co do filmu Stana.
(od dj_cinex : Tutaj Brian pisze o tym filmie na który rzekomo czekamy ["obcy w oknie"], ponieważ w moim meilu odniosłem sie również do tej historii - przede wszystkim do fałszywych filmów jakie można było zobaczyć w sieci).

Okazało się, iż ekipa autorów programu "Łowcy UFO" ("UFO Hunters" - jest o nich temat na VRP) również sprawdziła dla mnie owe nagrania i nie znaleźli nic szczególnego. Także jeśli chodzi o materiał Davida... nic tam nie ma.

Pozdrawiam
Brian


Także wychodzi na to, iż nie ma tam nic szczególnego - według Briana i ekipy Łowców UFO. Postaram się jeszcze skontaktować z przedstawicielami "UFO Hunters" i zdobyć od nich więcej informacji ;)

P.S. Kto wie, może czas nawiązać tego typu "kontakty" ... ;)
  • 0



#8

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kto wie, może czas nawiązać tego typu "kontakty"

No pewnie, ze tak ! :) uwazam to za dobry pomysl. Co do meila to musze przyznac, ze zaspecjalnie to mnie niepokrzepil.. bo na tych nagraniach moglbym przysiasc ze cos widzialem.. chyba ze to moja wybujala wyobraznia platala mi figle :P no ale.. sam juz nie wiem..Ciekawe jak wygladal ten film z obcym w oknie..W kazdym razie wielkie dzieki Cinex za te informacje - jak cos bedziesz jeszcze wiedzial na ten temat to napisz, bede wdzieczny :) Pozdrawiam !
  • 0

#9

Deviss.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wow... Filmik wygląda na prawdę na prawdziwy. Aż ciężko w to uwierzyć.
  • 0

#10 Gość_xoenx

Gość_xoenx.
  • Tematów: 0

Napisano

wprost nie mogę uwierzyć w to, co napisał Brian(że nic tam nie ma).
jest parę elementów, które mnie zastanawiają(profil na yt, gdzie części się znajdują, choćby, gość był zdecydowanie ODLEGŁY od szukania rozgłosu(po absurdalnych komentarzach przypadkowych poszukiwaczy sensacji, którzy chyba oczekiwali, że obcy wyskoczy przed kamerę oświetlony latarką od spodu i krzyknie "booo") po prostu dał umrzeć tematowi, szczerze mówiąc chciałbym z nim pogadać).

zasysam wszystko(oba+1) do przeróbki. zakładając, że nie zobaczę w negatywie, czy mocnym zbiciu gammy i innych operacjach kosmity, COŚ tam jest, to widzę nawet bez przeróbki.
i zdecydowanie mi się to coś nie podoba.

upd: jeśli ktoś się będzie nudził, zapiszcie flv z cache, przeróbcie 1 filmik z pomocą flvtoavi z kodekiem xvid i 2przebiegami, potem podczas odtwarzania włączcie w ffdshow przetwarzanie/processing(auto + msplayer) oraz warpsharp, sharpen(z xsharpen), i pobawcie się levelami jasności zwalniając odtwarzanie..... od około -5:50 zaczyna się ..coś - taka metoda na szybkie ciarki na plecach.
oceny własne na tym etapie pominę, trzebaby się pobawić innym softem...ale mam wrażenie, że i nazwa serii, nazwa wątku i dział zamieszczenia tu na forum jest kompletnie chybiony, ale rzecz jest zdecydowanie zdolna przerazić(jeśli to nie żart).

bardzo bym chciał wiedzieć, gdzie mieszka ów pan(miasto, okolice lasu...).

Użytkownik xoenx edytował ten post 20.10.2009 - 09:32

  • 1

#11

Bliss.
  • Postów: 213
  • Tematów: 35
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

edit: Burnago
I po co ten cytat całego postu który znajduje się powyżej?

@up

jak możesz to wrzuć ten filmik obrobiony bo ja widzę wyłącznie ciemność z jednym jaśniejszym punktem :/
koło obróbki filmów nawet nie byłam w pobliżu więc liczę na ,,gotowca" ;)
  • 0



#12

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przyjrzałem się dokładnie temu filmowi jeszcze raz -i wydaje mi się, że jest tam 2 szaraków, bardzo blisko kamery oraz chyba jeszcze jeden, spacerujący nieco dalej pod źródłem światła. Wygląda jakby Obcy badali tego gościa (?). Gwałtowne i jakby nienaturalne (co nie znaczy że nieprawdziwe) ruchy robią te postacie, co może wyjaśniać że są jakiś metr-dwa od kamery.

Przerobię film i zobaczymy co to da. Ale już teraz wygląda na prawdziwy.
  • 0



#13

Oomek.
  • Postów: 138
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

http://hbccufo.org/v...le_Sighting.wmv

Plik usunięty z serwera, ma ktoś kopię ?

A co do tego materiału na Youtube to po rozjaśnieniu widać tylko pełzające artefakty kompresji.
W takim szumie, jak ktoś ma dobrą wyobraźnie, można się dopatrzeć nawet Matki Teresy w Bikini.
  • 0

#14 Gość_xoenx

Gość_xoenx.
  • Tematów: 0

Napisano

nie chcę się mądrzyć, ale z jakichś względów znajduję ten post interesującym.
--------
miałem dziś napisać, co widzę(linia czasowa), ale...dziś, gdy na to patrzę ponownie, widzę kompletnie co innego, niż wczoraj.
i nie wiem co widzę, i nie wiem, co napisać.
wczoraj oglądałem po kolei w tę i wewte po kolei fragmenty i doszedłem do wniosku, po obejrzeniu czwartego filmiku, obrazującego wnętrze pomieszczenia, że to, co mi się początkowo zdawało chyba było błędnym wrażeniem.

jestem prawie pewny jednego - w pierwszej częsci widać autora, który PODNOSI RĘKĘ do pionu(czego nie rozumiem) i ją opuszcza, i na pewno jakiś czas potem widać, jak autor przewraca się z boku na bok(stąd prawdopodobnie ta osobliwa fala cienia w centralnej części ekranu), najdziwniejszy jest jak dla mnie prawy dolny kwadrat całości(głownie cz.3cia) i prawie centrum obrazu(cz.1rwsza - lekko na prawo i do góry - jaśniejsza, chaotycznie ruszająca się momentami plama).
lewą stronę myslę można sobie darować, bo
trzeba sobie wyobrazić tą przestrzeń, na którą się patrzy względem tego, co widzimy tu(choć gość źle pokazuje położenie kamery):
http://www.youtube.com/user/VikeReport
nazwa: Alien Abduction Or Entity Clip reenactment
pozostałe trzy to kolejne fragmenty materiału.

ciekawa rzecz.
filmik nr3, okolice 6tej minuty - lekkie tęczowe błyski w obrazie i jednocześnie - pojawia ten mały świecący punkt w dolnej prawej części ekranu od tego momentu coś się tam dzieje aż do końca nagrania.
zastanawiam się, czy ten świecący punkt to nie odbłysk światła na gałce szfulady wcześniej przesłonięty czymś (nogą autora/ inną postacią), co się przesunęło. coś jakby początkowo nachyla się nad łóżkiem, czy też moze raczej..nasuwa się na nie, po czym mamy serię dziwnych chaotycznych ruchów, których nie rozumiem(dziwaczne szamotanie się), po czym "tęcza", błysk i w końcu śnieg.

powiem szczerze - nie wiem, co myśleć, zastanawiają mnie przyczyny, dla których brian zlikwidował materiały tego człowieka(mówię też o fotkach ufo, jakie podobno ta osoba wcześniej mu przesłała).

------
jeśli ktoś znajdzie ten pierwszy, pierwotny materiał(nie yt cięte kawałki), niech da znać, mimo starań nie mogę go znaleźć, a bardzo chciałbym go obejrzeć. rzecz na yt to koszmarnie skompresowany materiał z analogowej kamery....i ten analog mógły powiedzieć więcej.

natrafiłem na to opis tego, co widzi w materiale(jakby nie rzec własnym) autor tego nagrania i z zaskoczeniem przyznam, że okazuje się, że jego interpretacja częściowo się pokrywa z moją, choć człowiek dodaje rózne szczegóły, które na materiale z yt po prostu są niemożliwe do ujrzenia(on oglądał KASETĘ z kamery na tv po zabawie z jasnością i kontrastem).

(przepraszam za wielokrotne edity posta)

przy okazji - polecam pobawić się kmplayerem, lub vlc media playerem, kmplayer ładnie choć niewystarczająco pozwala podbić jasność, a oba playerki dają możliwość ciągłego odtwarzania materiałów gdy jednocześnie przytrzymując lewy button myszy na linii czasowej przesuwamy mysz - łatwiej widać zmiany w obrazie.

podsumowując, niby nic, ale "gut feeling" mówi, że może jednak coś.

np. takie coś:
Dołączona grafika

dobranoc :)

Użytkownik xoenx edytował ten post 20.10.2009 - 23:51

  • 0

#15

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Potajemnie nagrany moment uprowadzenia?




http://www.youtube.com/watch?v=UUHUmBxNZ7o



Powyższe nagranie wideo przesłane zostało do serwisu UFO Digest przez jednego z czytelników. Widać na nim UFO, które wylądowało na ziemi, widać też serię wyraźnych obrazów ukazujących Szaraka. Wygląda na to, że Obcy wchodzą oraz wychodzą ze spodka, najwyraźniej podczas pewnej misji badawczej. Jeden z nich wygląda jakby nosił skafander, drugi natomiast chodzi swobodnie bez zabezpieczenia. Na nagraniu prawdopodobnie widać również przyciemnione wnętrze statku oraz moment uprowadzenia, co czyni je jednym z pierwszych ukazujących sam moment porwania.

Miejsce, w którym nagranie to zostało wykonane pozostaje nieznane, jednak czytelnik, który go dostarczył wierzy, że nagrano je gdzieś na terenie tajnej instalacji w Północnej Ameryce. Słychać również krzyki prawdopodobnie przerażonych ludzi, którzy prowadzeni są na pokład statku w celu wykonania pewnego typu eksperymentów. Możliwe, iż słychać również mowę Obcych, wraz z ich oporządzeniem.

Czy wideo to zostało uchwycone w pewnym rodzaju tajnej rządowej oraz/lub obcej instalacji oraz wyniesione przez pracownika? Co bardziej interesuje badaczy UFO, to kim są porywani ludzie, którzy najwyraźniej przeraźliwie krzyczą. Wielu badaczy UFO wierzy, że ludzie są regularnie uprowadzani oraz używani w pewnych naukowych celach.

Najwyraźniej osoba, która to nagrała nie ujawniła jeszcze swojej tożsamości.
Czy nagranie to jest prawdziwe i czy stanowi dowód na to, iż odwiedzają nas Obcy?

„All News Web” apeluję do czytelników, by ktokolwiek, kto może zidentyfikować jakiś element nagrania zgłosił się do redakcji.


Autor: Michael Cohen
Tłumaczenie: Dawid B. - AlienGrey dla: www.paranormalne.pl

www.ufodigest.com


adnotacja:
Gdyby nagranie to kiedyś zniknęło z YouTube, leży ono na moim dysku w dwóch kopiach.
Plik Uprowadzenie#1.flv
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych