Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piekielna diatryba i zapomniane przykazania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak zwany satanizm podwórkowy (czarne msze itd.) wymyślił sam Kościół Katolicki (dla zainteresowanych - www.satan.pl).


Eeee no jasne, a kościoły i cmentarze bezczeszczą, a potem zamalowywują odwróconymi pentagramami i"AVE SATAN" księża żeby zgonić na biednych satanistów.



zaś KK, reprezentując starą religie, zaczyna ich tracić. Nie pozostaje mu wiec nic inego, jak oczerniać konkurencyjne filozofie i religie, które, choć głoszą dobro itd. przyczyniają sie od ubytku wagi tacy co niedziele...



Satanizm jest niewątpliwie jedną z nich. Poza tym KK traci na liczebności ale zyskuje na wartości bo odchodzą od niego ludzie słabi i podani na ruchy mas czyli panuje moda na odchodzenie od kościoła to odchodzą żeby być fajnym w otoczeniu. Spotkałem paru takich i co najciekawsze po jakimś czasie uważali to za własną niewymuszoną decyzję i tylko chwalili się jacy to są fajni. Przykre ..... . Takich ludzi żadna religia nie potrzebuje.
  • 0

#32

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z tym że ludzie, którzy rezygnują z wiary tylko dlatego że taka jest moda są słabi. Co innego, to jednak ludzie, którzy starają się szukać prawdy i nie wierzyć we wszystko co im mówią - to o takich ludzi każda religia powinna zabiegać, a nie nazywać ich niegodnymi, czy też słabymi.

Księża nie bezczeszczą cmentarzy, ale to bez wątpienia oni (i w pewnym stopniu media) są winni tego, że inni to robią. To księża wykreowali wizerunek satnisty, który rozwala wszystko co mu podejdzie pod rękę. Ludzie, którzy nie mają o satanizmie pojęcie tak się właśnie zachowują, tylko dlatego że nie wiedzą jak można inaczej.
  • 0

#33 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

Eeee no jasne, a kościoły i cmentarze bezczeszczą, a potem zamalowywują odwróconymi pentagramami i"AVE SATAN" księża żeby zgonić na biednych satanistów.

Ech... Jak już było wspominane wcześniej, ci ludzie nie są prawdziwymi satanistami. To są chuligani (a tych wokół nas niemało) którzy szukając okazji do "dobrej zabawy" i zaszpanowania przed kolegami, uciekają się to tych niecnych "zabaw" :D

Poza tym KK traci na liczebności ale zyskuje na wartości bo odchodzą od niego ludzie słabi i podani na ruchy mas czyli panuje moda na odchodzenie od kościoła to odchodzą żeby być fajnym w otoczeniu.

Wiesz, może i taka moda panuje ale ja mogę zapewnić że dobrowolnie zrezygnowałem z KK. I to nie była pochopna decyzja, ale poparta analizą faktów historycznych, tekstów biblijnych, nauk Jezusa, etc. I myślę, że z tych wszystkich którzy odeszli od tego wyznania jest więcej takich jak ja...
I jeszcze coś dodam: KK nie zyska na wartości, dopóki diametralnie się nie zmieni i nie zacznie postępować według nauk Jezusa.
  • 0

#34 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

I jeszcze coś dodam: KK nie zyska na wartości, dopóki diametralnie się nie zmieni i nie zacznie postępować według nauk Jezusa.


Ale to właśnie się dzieje! Ludzie bezmyślnie podają przewinienia dawnych papieży(najczęściej średniowiecznych) i krucjaty. Ale nie pomyślą, że to miało miejsce 1000 lat temu i nie bez powodu nazywa się je wiekami ciemnymi. Różnicajest widoczna nawet pomiędzy Beniem, a papieżami sprzed 100 lat.
  • 0

#35

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Świetny artykuł. :) Jaki w rzeczywistości jest satanizm, wiedziałem już od dawna dzięki stronie www.satan.pl
Szkoda jednak, że ludzie nie potrafią dostrzec jak jest naprawde.
  • 0

#36

bolobolo.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak zwany satanizm podwórkowy (czarne msze itd.) wymyślił sam Kościół Katolicki (dla zainteresowanych - www.satan.pl)

Przyznaję rację autorowi tych słów.
Z tego co wiem to ruch satanistyczny wyrósł z sekt chrześcijańskich z początków chrześcijaństwa. Były to odłamy chrześcijaństwa, które inaczej pojmowały naukę Chrystusa i zostały wyjęte poza nawias "prawdziwej wiary". W tym sensie stwierdzenie, że sam KK stworzył satanizm jest prawdziwe. Prawdziwe jest też stwierdzenie, iż KK stworzył satanizm "podwórkowy", ponieważ to sami księża kreowali taki a nie inny obraz satanizmu. Dla ludzi nie mających dostępu do edukacji i możliwości komunikowania się z prawdziwymi satanistami (mówię tu o stanie rzeczy sprzed kilkuset lat) wydawało się to prawdą i jeżeli chcieli odejść od nauk KK robili to co ksiądz im nieświadomie podsunął. Co do dyskusji na temat religii i wiary w Boga to moja sygnaturka mówi całą prawdę o moich przekonaniach.
  • 0

#37

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Satanizm jest niewątpliwie jedną z nich. Poza tym KK traci na liczebności ale zyskuje na wartości bo odchodzą od niego ludzie słabi i podani na ruchy mas czyli panuje moda na odchodzenie od kościoła to odchodzą żeby być fajnym w otoczeniu.

leze
ciuchy marki DT sprawia, ze bedziesz F@JNY! :lol
ludzie poprostu widza, ze mozna z tego idiotyzmu sie wycofac.. tez jestem tym faktem ucieszony. no i ciesze sie, ze moja mama mnie nie zmusza do chodzenia do kosciola. zle mnie wychowuje! zło i...
  • 0

#38

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Po pierwsze ciekawa sprawa, że satanizm cieszy się tu większym "powodzeniem" niż chrześcijaństwo... No cóż. Może rzeczywiście zbliżają się dni końca?
Po drugie, sataniści, ci "filozoficzni" są dla mnie ludźmi z którymi nie chciałbym mieć do czynienia głównie z powodu ich egoizmu. Ta filozofia stawia danego człowieka na pierwszym miejscu. Ma robić to co jest mu potrzebne do szczęścia i nie przejmować się losem innych. Ponieważ dużo tu "wielogęstościowców", to przyrównam satanistę do idealnego STS.
Ciekawe jak tutejsi "oświeceni" do tego podchodzą? Pewnie i dla nich KRK jest dalej złem wcielonym, a sataniści to grzeczni ludzie którym należy się szacunek.. Ehhh..
  • 0

#39

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

satanizm cieszy się tu większym "powodzeniem" niż chrześcijaństwo

Bowiem satanizm jest bardziej sensowny niż chrześcijaństwo.

sataniści to grzeczni ludzie którym należy się szacunek

A co, twoim zdaniem są niegrzecznymi chłopczykami, co jedzą koty?
  • 0

#40

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co jest bardziej sensownego w sataniźmie?
Egoizm? Hedonizm?
Satanista widząc rannego człowieka przy drodze może przejść i powiedzieć "fajnie, że mnie to nie spotkało" i pójść dalej. Nie czuje potrzeby pomocy, bo niby po co? No chyba, żeby tamten mógł mu zapłacić na przykład..

Sataniści nie mają MORALNOŚCI. Liczą się dla nich tylko ich własne potrzeby.
To jeszcze gorsze niż jedzenie kotów.
  • 0

#41

snemies.
  • Postów: 645
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co jest bardziej sensownego w sataniźmie?
Egoizm? Hedonizm?
Satanista widząc rannego człowieka przy drodze może przejść i powiedzieć "fajnie, że mnie to nie spotkało" i pójść dalej. Nie czuje potrzeby pomocy, bo niby po co? No chyba, żeby tamten mógł mu zapłacić na przykład..

Sataniści nie mają MORALNOŚCI. Liczą się dla nich tylko ich własne potrzeby.
To jeszcze gorsze niż jedzenie kotów.



Pomoc drugiemu człowiekowi w takiej sytuacji zależy jak działa sumienia danego człowieka, sumienie ma każdy niezależnie od tego w co wierzy. Pomoc innemu człowiekowi to też coś co tak na prawdę robi się dla siebie, dla satysfakcji, dla uznania, może dla wdzięczności. Taka jest ludzka natura i tyle. Każdy człowiek jest egoistą.
  • 0

#42

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

egoizm jest w nas od zawsze, takie prawa natury. jedni sie z tym nie kryja, inni walcza (nawet z dobrymi skutkami) i musze przyznac, ze jak ktos zasluguje wg mnie na cos - to potrafie rzucic wszystkim i mu pomoc. a jesli nie to niech sie.. tzn poszuka pomocy gdzie indziej. i dodam, ze niektorzy katolicy moga postapic tak samo jak napisales, nie pomoc rannemu. a satanista moze pomoc akurat. to nie od filozofii/religii zalezy tylko od czlowieka.. to nie sa sztywne reguly ktorych trzeba przestrzegac zeby zyc wiecznie :)
  • 0

#43

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Snemis--> To przykre, że uważasz każdego człowieka za egoistę.
Ja bym raczej pomógł takiemu człowiekowi martwiąc się o niego a nie zastanawiając czy mi podziękuje itp...

A sumienie to coś co wymaga drogowskazu. Jeśli drogowskazem jest satanizm mówiący, że najważniejszy jesteś Ty, to to sumienie będzie bardzo, ale to bardzo ułomne.
  • 0

#44

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Satanista widząc rannego człowieka przy drodze może przejść i powiedzieć "fajnie, że mnie to nie spotkało" i pójść dalej.

Katolik widząc rannego człowieka przy drodze może powiedzieć że taka jest wola Boża i pójść dalej. Może także powiedzieć - szkoda że to nie ja - byłbym wkońcu w raju.
  • 0

#45

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Satanista widząc rannego człowieka przy drodze może przejść i powiedzieć "fajnie, że mnie to nie spotkało" i pójść dalej. Nie czuje potrzeby pomocy, bo niby po co? No chyba, żeby tamten mógł mu zapłacić na przykład..


Indoctrine, wiesz z powodzeniem słowo satanista można zastapić słowem "Ksiądz". Ja satanistą nie jestem, ale rozumiem i nie potepiam. Ktoś wybrał taką droge, niech nią idzie.

A kolega Aton nie rozumie czegoś takiego jak propoaganda...co do satanizmu podwórkowego działał on tak.

1. Ksiądz w kościele z ambony jedzie satanistów - trzeba ich jakoś zohydzić w oczach wiernych owieczek, więc
- nie myją (fuj!)
- Chodzą w czarnych ciuchach
- Słuchają agresywnej muzyki (głownie jakies deathmetale i inne "niepokojące nazwy")
- Mordują zwierzęta, by złożyć je w ofierze.
- Odprawiajaczarne msze na cmentarzach, uprawiają na nich orgie sexualne, porywają dzieci, beszczeszcza hostie (zwykłe argument używane już przeciwko żydom w średniowieczu)

Starsze pokolenie jest oburzone czymś takim, brzydzi się i boi satanizmu.
Młodszych zaś, w okresie buntu, to pociaga - iść pod prąd, przeciw KK i rodzicom...
I potem słyszy się o satanistach, cmentarzach i orgiach.

odnośnie www.satan.pl - polecam dział Varia i "krąg odrzuconych" ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych