Skocz do zawartości


Zdjęcie

Steven M. Greer o oficjalnym kontakcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#16

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaraz zaraz... przecież jest G8, a nie G7 ta nazwa przestała obowiązywać w 1976 roku, jeśli się nie mylę


G8 to siedem najbogatszych państw+Rosja. G7 to chyba już bez Rosji. Tak mi się wydaje.
  • 0

#17

Badzio.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobrze Ci sie wydaje
  • 0

#18

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

(...)
różnica w tym wypadku pomiędzy entuzjastą i sceptykiem jest taka, że ten pierwszy bierze wszelkie dane za wiarygodne bez uprzedniej analizy, a gdy się myli(np. ten obiekt faktycznie był samolotem, a nie pojazdem kosmicznym) to ciężko mu się przyznać do błędu, milczy lub próbuje nadal popierać swoją teorię mimo tego, że fakty są przeciw niemu. Ten drugi jednak patrzy z dystansu, woli przeanalizować daną sprawę, a w razie czego do błędu się przyzna.
(...)

I właśnie takie myślenie jest błędne :P
To, że ktoś wierzy w UFO, nie znaczy, że każdy film zdjęcie i inne takie uznaje za prawdziwe i blablabla - jak to tam napisałeś :P

dj_cinex : Do rzeczy ... do rzeczy (czyt. filmu i jego treści) a nie o wierzeniach w UFO. Następne posty nie na temat będą usuwane.

Nie bij :)

Again dj_cinex : Ja ? Bić ... no co ty... pełnie tylko swoje obowiązki :)
  • 0



#19

Man_in_black.
  • Postów: 83
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy nie zbyt piękne, żeby...
  • 0

#20

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Obyś nie miał racji :/
  • 0



#21

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet gdyby zrobili pokaz przed Białym Domem znalazła by się grupka osób które nadal byłyby sceptykami i w to nie wierzyły. Na tym forum zapewne powstałby temat "Czy ujawnienie pozaziemskiej inteligencji było mistyfikacją?". Temat byłby bogato ilustrowany i dowodził że statki obcych to tak naprawde makiety rządu UeSAńskiego :>
  • 0

#22

stb.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Santeri - albo, że tych statków tak naprawdę nie było i zostały dodane komputerowo "live" do transmisji - ad. 9/11 :P
  • 0

#23

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A może Meksyk??
W Meksyku jest najwięcej obserwacji - chyba :)

1 Czerwca 1994 całe miasto (Meksyk) stanęło, ludzie zatrzymywali się na ulicach, by patrzeć w niebo, może Meksykanie są przygotowywaniu psychicznie do ujawnienia UFO, albo może Meksyk będzie miał sporą rolę do odegrania w ujawnieniu..
  • 0



#24

waldii.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na końcu konferencji 2005 jest pokazany napis na skale iż wiedza narodzi się w Meksyku więc wszystko możliwe ;) .
Myślicie ,że to wszystko prawda?Temat bardzo ciekawy tylko zastanawia mnie dlaczego jedno z państw chciało by się wyłamać(chodzi o jakieś zagrożenie czy może żeby utrzymać morale obywateli).No i zakładając ,że taka sytuacja miała miejsce kontakt wydaje się zbliżać dużymi krokami i jest nieunikniony.Na potwierdzenie tych słów wydaje się oczywistym wyścig państw(Francja,W. Brytania,Chile)w doinformowaniu obywateli.
  • 0

#25

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nawet gdyby zrobili pokaz przed Białym Domem znalazła by się grupka osób które nadal byłyby sceptykami i w to nie wierzyły.

Klasyczny tekst. Poki co, nic takiego sie nigdy nie wydarzylo, wiec przestan pisac trywializmy.

Na tym forum zapewne powstałby temat "Czy ujawnienie pozaziemskiej inteligencji było mistyfikacją?". Temat byłby bogato ilustrowany i dowodził że statki obcych to tak naprawde makiety rządu UeSAńskiego smile2.gif

I tu trafiles w ciekawy punkt. Takie tematy sa wlasnie domena entuzjastow, bo to nic innego jak teoria spiskowa. Krotko mowiac, predzej ufomaniak powinien zalozyc taki temat niz sceptyk :D ale niech zgadne, nigdy nie zalozy, bo jest wybiorczy. Widzi teorie spiskowe tylko tam, gdzie chce widziec.
  • 0

#26

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pozatym ci sceptycy czekaja na te chwile tak samo jak Ty i tak samo sie doczekac nie moga, wiec czemu sceptycy mieliby miec inne miny niz entuzjasci ? ja jestem sceptykiem, a cieszylbym sie bardzo gdyby takie cos sie stalo.

Powiedziałbym bez żadnego przekąsu, że zatwardziały entuzjasta nie będzie czekał w niecierpliwości niżeli niejeden sceptyk, przecież entuzjaści są święcie przekonani. Czasem mam watpliwości do szczerego zaangażowania entuzjastów... ;)
  • 0

#27

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

eh... już tyle przepowiedni, fotomontaży, domysłów i "ujawniania się obcych w najbliższym czasie" widziałm że nie uwierze póku nie zobacze :/
  • 0

#28

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Znalazłem pełne wystąpienie z którego pochodzi fragment z postu nr 1 w tym temacie.

UFO Disclosure Project - Dr. Steven Greer - Hidden Truth Forbidden Knowledge

Kto jest zainteresowany... zapraszam do oglądania...
  • 0



#29

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A może Meksyk??

Też jestem tego zdania.
Wszystko za tym przemawia.Mają najwięcej udokumentowanych informacji na ten temat.
Mają wiedzę i jawnie o tym mówią.
  • 0



#30

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a Meksyk to kraj z grupy G7?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych