Skocz do zawartości


Zdjęcie

Steven M. Greer o oficjalnym kontakcie


  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Od jakiegoś czasu na przeróżnych forach internetowych (czyt. zagranicznych) można zobaczyć dyskusje na temat pewnego filmiku jaki znajduje się na YouTube. Jest to fragment z przemowy jaką wygłaszał dr Steven M. Greer (główny założyciel projektu "Disclosure Project") , która miała miejsce w Los Angeles (11.02.07) podczas Conscious Life Expo.

Steven M. Greer and G7 Nation Disclose ET Existence

(link do YouTube)





Steven M. Greer mówi, iż jeden z krajów grupy G7 złożył propozycję projektowi Disclosure Project aby ten wspomógł ten kraj w ujawnieniu informacji o istnieniu obcych form życia. Owe ujawnienie byłoby publiczne i miałoby prezentować ujawnienie się pojazdów latających wraz z eskortą militarną kraju, który podjąłby się tego zadania i kontakt z przedstawicielami tegoż oto kraju.

Co wy na to ? :P

Więcej na temat Disclosure Project - Projekt Ujawnienie : Click

Edit : Na drugiej stronie znajduje się link do pełnego wystąpienia z którego pochodzi ten fragment
  • 0



#2

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

(...)
Co wy na to ? :P
(...)

Że chyba muszę kupić kamerę, najlepiej taką, nagrywającą obraz w FullHD, żeby upamiętnić tę chwilę :D

Ale tak na serio;
USA, Kanada, Japonia, Francja, WB, Niemcy, Włochy, Rosja - G7, grupa 7 najbogatszych krajów na tej planecie ;)

Jak znam życie, to cały plan zostałby zrealizowany na obszarze USA, najpewniej przed białym domem.
A do tego, zwłaszcza w usa, zawód psychologa byłby bardzo opłacalny, gdyby doszło do ujawnienia..
  • 0



#3

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

oby to sie powiodlo! chyba kazdy z nas czeka na ta chwile

ja bym chcial zobaczyc miny sceptykow :D
  • 0

#4

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ja bym chcial zobaczyc miny sceptykow grin.gif

niestety chyba zobaczymy jak to zwykle bywa milczenie entuzjastow, gdy przez kolejne miesiace nic sie nie wydarzy. Mam przypomniec ujawnienie ufo w kwietniu 2007 ? tez wszyscy pisali "chcialbym zobaczyc miny sceptykow" :P Pozatym ci sceptycy czekaja na te chwile tak samo jak Ty i tak samo sie doczekac nie moga, wiec czemu sceptycy mieliby miec inne miny niz entuzjasci ? ja jestem sceptykiem, a cieszylbym sie bardzo gdyby takie cos sie stalo.
  • 0

#5

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Boże,sole trzeźwiące proszę ;] toż to by była historyczna chwila,kto wie czy nie najważniejsze wydarzenie w historii ludzkości!

EDIT-Aha,wg mnie ten kraj to albo Francja,albo Wielka Brytania.Oby jak najszybciej i życze z całego serca powodzenia tym,którzy przygotowywują ten projekt!
  • 0

#6

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nom, byłaby :)
  • 0

#7

freaky_styley.
  • Postów: 63
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

rowniez obstawiam Francję lub UK, które przeciez postanowily ujawnic archiwa na temat obserwacji NOLi.
  • 0

#8

tom3k.
  • Postów: 127
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe i - pewnie jak wszyscy - byłbym za ujawnieniem.
Swoją drogą skoro nagranie pochodzi sprzed ponad czterech miesięcy, to coś prócz gadania powinno być poczynione.
Co do sceptycyzmu w sprawie kosmitów/zjawisk UFO...różnica w tym wypadku pomiędzy entuzjastą i sceptykiem jest taka, że ten pierwszy bierze wszelkie dane za wiarygodne bez uprzedniej analizy, a gdy się myli(np. ten obiekt faktycznie był samolotem, a nie pojazdem kosmicznym) to ciężko mu się przyznać do błędu, milczy lub próbuje nadal popierać swoją teorię mimo tego, że fakty są przeciw niemu. Ten drugi jednak patrzy z dystansu, woli przeanalizować daną sprawę, a w razie czego do błędu się przyzna. Przechodziłem przez obie fazy, jeżeli o UFO chodzi i dużo lepsza jest ta druga postawa - i dla zdrowia i dla otoczenia. Jak to się ma do tematu? Ano ma.
Chętnie bym zobaczył latający spodek lądujący na trawniku Białego Domu, wszędzie kamery i dużo ludzi, prezydent wita się z przedstawicielem/ami obcej rasy, wszystko przebiega w miłej atmosferze, a my(jako ludzkość) dostajemy wszelkie istotne informacje i technologie od naszych nowych kolegów. W przeciągu kilkunastu lat obraz świata się diametralnie zmienia, wszyscy żyją długo i szczęśliwie...dobra, rozpędziłem się. :)
Istotną przeszkodą dla takiego scenariusza jest to, że już było trochę ludzi przepowiadających rychły kontakt(vide wspomniany okres listopad 06 - kwiecień 07) z obcą rasą, ale zwykle po terminie kontakt z nimi się umywał, brak słowa wyjaśnienia etc.
Mimo wszystko nadal mam nadzieję, że Disclosure Project jest w stanie dokonać takiego przełomu, nie wyglądają oni na nasz rodzimy PCh czy na ludzi pokroju pisarzy-ściemniaczy...choć mogę się mylić.
Ale spełnienia swojego i każdego innego pozytywnego scenariusza związanego z kontaktem życzę sobie i wam wszystkim, bo już nieco męczące jest gdy tego typu temat ucicha, ponieważ okazał się kłamstwem.
  • 0

#9

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a tak to brzmi 'pisanie' to co mowi Steven.

''There is a major country in the world - G7 Country - that has decided to do this with us and has invited us to become the primary contactee to precipitate an event with these extraterrestrial vehicles with the full support of their air force, space command, everything, land and meet the leadership of this country with us facilitating this so that this can than be proximally disclosed to the world, and thats what we are doing eminent - what we are working on eminently.''
  • 0

#10

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

że ten pierwszy bierze wszelkie dane za wiarygodne bez uprzedniej analizy, a gdy się myli(np. ten obiekt faktycznie był samolotem, a nie pojazdem kosmicznym) to ciężko mu się przyznać do błędu, milczy lub próbuje nadal popierać swoją teorię mimo tego, że fakty są przeciw niemu...


Oj z tym bym się nie zgodził (w 100%). Oczywiście są i tacy jak piszesz, ale można to odnieść, że oceniasz w ten sposób wszystkich "entuzjastów". Myślę, że nie każdy tak do tego podchodzi (przykład - JA :P ).

Swoją drogą skoro nagranie pochodzi sprzed ponad czterech miesięcy, to coś prócz gadania powinno być poczynione...


Co jak co, ale taki "event" (o ile to prawda) nie zorganizuje się na "raz, dwa...". Zapewne jakieś tam "potajemne pracę" są w toku, ale jak dla mnie "efekt końcowy" nie musi się odbywać dziś, jutro... czy za 3 miesiące... poczekam sobie nawet gdyby to miało trwać dłużej (czyt. lata) ;)
  • 0



#11

tom3k.
  • Postów: 127
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj z tym bym się nie zgodził (w 100%). Oczywiście są i tacy jak piszesz, ale można to odnieść, że oceniasz w ten sposób wszystkich "entuzjastów". Myślę, że nie każdy tak do tego podchodzi (przykład - JA :P ).


Fakt. Tutaj też się zagalopowałem. Nie miałem zamiaru uogólniać, po prostu na różnych forach(niekoniecznie tym) miałem okazję czytać dyskusję ludzi, których zachowanie można opisać mniej więcej tak jak to zrobiłem.

Co jak co, ale taki "event" (o ile to prawda) nie zorganizuje się na "raz, dwa...". Zapewne jakieś tam "potajemne pracę" są w toku, ale jak dla mnie "efekt końcowy" nie musi się odbywać dziś, jutro... czy za 3 miesiące... poczekam sobie nawet gdyby to miało trwać dłużej (czyt. lata) ;)


Także mogę poczekać, ale nie więcej niż kilka lat(pomińmy na razie też ten 2012 rok). Mam tylko nadzieję, że nie jest to granie na zwłokę "może komuś wcześniej się uda pokazać publice taki pojazd, wtedy dołączymy się do czyjegoś sukcesu przypisując go częściowo sobie".
  • 0

#12

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Fakt. Tutaj też się zagalopowałem. Nie miałem zamiaru uogólniać...


Najważniejsze, że wiemy o co ci chodziło ;) (P.S. Uważaj... takich o których mówiłeś znajdziesz i tutaj... ale my [czyt. moderator team] dbamy o to, ażeby nie było "konfliktów" z takowymi userami ;) ).

Wracając do filmiku (bo to jest głównym tematem tej rozmowy - małe przypomnienie gdyby ktoś znów miał zamiar się zagalopować i pisać o jaszczurach czy innych NOL'istych tematach ;) ) ... ciekawe o który kraj może chodzić. Wasze typy są prawdopodobne, ale tak do końca to sam nie wiem na który rejon bym stawiał. Może to przyjdzie z czasem, jakiś kraj będzie może starał się powoli uchylać rąbka tajemnicy...

Do czasu jakiegokolwiek potwierdzenia... nie ma czym się "podniecać" :)
  • 0



#13

Fox Mulder.
  • Postów: 67
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie czaję o czym wy mówicie pisząc "poczekam sobie kilka lat". Macie jakieś inne wyjście?? Jak się nic nie wydarzy to zaczniecie się upominać czy co?
  • 0

#14

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chodzi o to, że nie latamy i nie krzyczymy "Łał... w końcu, tyle na to czekałem... bla bla...to już lada dzień..." - tylko traktujemy to jako news (póki co) i spokojnie czekamy na "rozwój wydarzeń", który może przyjść dziś, jutro, za rok, pięć lat...
  • 0



#15

kumpelos.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaraz zaraz... przecież jest G8, a nie G7 :P ta nazwa przestała obowiązywać w 1976 roku, jeśli się nie mylę
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych