Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chyba mam małpe w domu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
264 odpowiedzi w tym temacie

#16

Mangel.
  • Postów: 85
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oglądałem ten program, rybaka pozbyto się przy pomocy medium. Co do kamer i półapek, mam wrażenie że to bydle (czymkolwiek jest) ma krztyne inteligencji. Jak już pisałem nie pojawia się dwa razy w tym samym miejscy a poza okresami kiedy leże nieruchomo pojawia się tylko w pustych pokojach. Zupełnie jakby chodził wewnątrz ścian i wychodził dopiero kiedy nikogo nie ma w pokoju, albo kiedy wydaje mu się że nikogo nie ma. Jedzenie i klatka to zły pomysł z dwóch prostych przyczyn:

1) Moja rodzinka wysłałąby mnie na badania gdybym zmajstrował coś takiego (kiedyś wujek zabierał mnie na polowania więc potrafiłbym załorzyć nie jedną półapke)
2) Mam w domu psa, co mam z nim zrobić? Zamknąć czy oddać na czas gdy ja będe się baiwł w łowce duchów?

Ja naprawde chce się tego tylko pozbyć, nie wnikam co to jest i skąd się bierze.
  • 0

#17

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wybacz ale nie do konca wierze (kilka rzeczy mi nie pasuje w opowiesci), sam jak wspomniales masz podejscie sceptyczne do wielu rzeczy, ale na wszelki wypadek wez sobie ustaw kamery jakies czy cos w domu, skombinuj jakis aparat i rob zdjecia wszystkiemu-poprostu, a ja Cie zapewniam, ze nic na nich nie bedzie :)
  • 0

#18

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mangel daj sobie spokój z wdawaniem się w polemiki, tu już tak jest ze jak chcesz coś sensownego się dowiedzieć to wszyscy (lub niektórzy) zamiast napisać ci coś z sensem, piszą pierdoły i negują to co widziałeś na własne oczy, bo w końcu wiedzą lepiej.
Ludzie jak chcecie coś z sensem napisać to piszcie a nie marnujcie człowiekowi czasu na te denne polemiki. Amen
  • 0

#19

Mangel.
  • Postów: 85
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ech, dzięki tym co mnie jeszcze nie wyśmiali.

Chyba wiem o co wam chodzi, jest tylko jedne problem. To nie pijawia się w satłych godzinach i w stałych miejscach. Nie spaceruje mi po mieszkaniu przez długie godziny a pokazuje się na sekunde czy dwie. w 7/8 przypadkó nawet ich nie widze bo pojawiają się w pustych pokojach. Wtedy mój pies warczy, ja biegne ale zanim dobiegne już znika albo trafiam na sam koniec. Ten aparat musiałbym chyba mieć w źrenicy bo nawet nie zdążyłbym go podnieść do oczu. Kamery zamontować moge, tylko jak to rodzinie wyjaśnić? już teraz nie jestem w zbyt dobrych stosunkach z mamą. Może sobie coś ubzdurać i znó mi się opberwie a kamer zamontowac nie pozwoli.

Jak dla mnie to jest pat.
  • 0

#20

Szarlej Darknes.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W jakiej dzielnicy wrocławia mieszkasz ?

I proponuje zrobić tak - przeszukać szafy i wszelkie miejsca gdzie to może sie ukrywać.
  • 0

#21

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wyczaiłes którędy to wchodzi ??
Okno, Drzwi , Strych, Piwnica...
  • 0

#22

Demigod.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro mówisz, ze ty i cała twoja rodzina widzicie to "coś", to dlaczego boisz się reakcji matki?
  • 0

#23

Mangel.
  • Postów: 85
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo moja matka to typowa przedstawicielka klasy śreniej, nie zastanawia się nad niczym. Jeśli coś widzi a tego nie rozumie to albo to np pies, albo przewidzenie, i nic jej nie obchodzi że inny też to widzą. Moja siostra twioerdzi ze to zabawne i śmieje się z tego więc nikt tego powarznie nie traktuje. Tylko ja mam się wychylić i powiedzieć że wierze? Zaraz będzie że nienormalny jestem, jak jużm mówiłem moja rodzicielka i ja nie jesteśmy w dobrych stosunkach.
  • 0

#24

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro mówisz, ze ty i cała twoja rodzina widzicie to "coś", to dlaczego boisz się reakcji matki?


swietne pytanie

skoro ona tez to widzi, nie bedzie miala nic przeciwko kamerom

a kamere ustw w pokoju na noc i nagrywaj, tak wiesz "na farta", a pozniej znowu
  • 0

#25

Mangel.
  • Postów: 85
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, spróbuje nagrywać, mam tylko jeszce jedno pytanie. Gdzie najlepiej ustawić kamere? Bo mam do dyspozycji (porzyczenia) tylko jedną.

Ale fakt że będe to nagrywał nie znaczy że przestaje szukać sposobu na usunięcie tego, ciągle czekam na jakiś w miare konkretny plan dziania.
  • 0

#26

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok. jako ,ze sama to widziałam to się wypowiem. Zaznaczę tylko, że mi to małpy nie przypominało, bardziej zdeformowanego człowieka z wadą postawy i rudą sierscią. Chociaż na 100% stwierdzić nie mogę ,że to była sierść, za daleko siedziałam, ale to coś było całe rude, od stóp do glów.

Pierwsza moja teoria jest taka, że dom Mangela moze byc tu i tam. Tzn. biorąc za pewnik, że te istoty pochodzą z innego wymiaru. Jego mieszkanie moze byc tutaj, w tym czasie i miejscu i jednoczesnie tam, gdzies indziej, tam gdzie te małpy żyją (zakładając, że to są małpy). Przez jakieś wahania czasoprzestrzenne jego dom może przechodzić na stronę tych małp. Być jednocześnie tu i tam.

Druga teoria jest taka, że te małpy są na tyle inteligentne, że znajdują jakis sposob na przedostanie się do mieszkania Mangela za pomocą fal, wibracji bądź załamania czasowego.

Trzecia z teorii jest mniej prawdopodobna...mianowicie czarownice używały zwierząt (kotow, psów, kruków, hybryd, bądź zwierząt nieznanych) jako istot, które przemieszczają się w czasie i przestrzeni do załatwiania spraw, które wiedzmy im zleciły. Jako, że same czarownice przemieszczac sie w czasie nie potrafiły. Niektore czarownice osierociły swoje zwierzątka, które same musiały sobie radzić. I to być moze one odzwiedzają teraz dom Mangela.

Czwarta teoria jest taka, że gdzieś w pobliżu zamieszkania Mangela mają siedzibe małpy nawiałe z ZOO bądź jakiś nieznany zachowany gatunek albo coś podobne do małpy.

Piąta teoria zakłada, że te istoty są stworzone lub przywolane przez Mangela. Nie wiem skąd i nie wiem jak, ale wiadome jest, ze Mangel kocha historie, więc moze te stwory są czyms w rodzaju myslokształtow.

Szosta teoria - Mangel, jego matka, siostra, pies i ja mamy zwidy i widzimy dokładnie to samo.
  • 0

#27

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, spróbuje nagrywać, mam tylko jeszce jedno pytanie. Gdzie najlepiej ustawić kamere? Bo mam do dyspozycji (porzyczenia) tylko jedną.


co to za pytanie to chyba tylko ty wiesz jak masz umeblowany pokój
i ktorędy to włazi
  • 0

#28

Mangel.
  • Postów: 85
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I tu jest kot pogrzebany, bo problem jest w tym że nie wiem jak to włązi. Prawdopodobnie wogóle nie włązi a tylko się pojawia. Nie podbiera żarcia co noc i nie śpi na kocyku, jednym słowem zachowuje się jak zwykły dziki zwierz który przechodzi sobie przez mój dom jak zebra przez prerie.
  • 0

#29

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może to jest to?
Tajemnicze małe stworzenie sfilmowane kamerą video

Dołączona grafika
A tu cały filmik: biegnaca_istota.wmv :P
Chociaż tu to "coś" jest bardzo malutkie... Ale tak mi się skojarzyło, jak przeglądałem ten temat. ;)
  • 0

#30

Szarlej Darknes.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepiej chyba tak, zeby kamera obejmowała cały pokój. Nagraj to i wrzuc filmik, wtedy bedziemy zastanawiali się co dalej.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych