Skocz do zawartości


Zdjęcie

2007.06.23 Nocne Spotkania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1

Gehenna.
  • Postów: 4
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,
czy posiada ktoś tą audycje ja niestety nie miałem czasu jej słuchać jedyne co znalazłem to pierwsze 12minut owej audycji http://www.sendspace.com/file/7tgqdb Jeżeli ktoś nagrywał to prosze o udostępnienie.

Pozdrawiam

#2

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy ktoś nagrał całą audycje???

prosze dajcie linka :(

#3

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To była ciekawa audycja... słuchałem do końca ... z lekką przerwą na niekontrolowaną drzemkę pomiędzy 1 a 2 w nocy ;) Sam bym posłuchał co mnie ominęło... :) Czekamy na "wybrańca" który nam to umożliwi...



#4

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bo tez ...... z nautilusa nie umieją jej nagrać czyste......, wiadomo ze ludzie chcą posłuchać ale nie koniecznie miedzy 24-3 w nocy takie przełomowe audycje a ci se jaja robią

#5 Gość_relu84

Gość_relu84.
  • Tematów: 0

Napisano

Niestety, również nie posiadam całej audycji, ale zdecydowaną jej większość ;)
Z przyczyn technicznych musiałem przerwać nagrywanie kilka minut po 2:00.

Na razie moje nagranie musi wystarczyć ;)
Również czekam na całość, gdyż (o ile dobrze pamiętam), było później coś ciekawego o Hitlerze i chyba Napoleonie, jeszcze przed opowiadaniem o przypadku Santi Dewi.

http://www.filefacto...om/file/a6f1bb/
(22MB, ogg vorbis, 32kHz, ~32kbps)

ps - moje nagranie zdaje się kończyć w bardzo ciekawym momencie :P Niestety, nie wiem o czym była dokładnie mowa, gdyż byłem w trakcie przenoszenia się z odbioru internetowego na klasyczny odbiornik radiowy :P


ps2 - instrukcja do Filefactory ;) Serwis może być nieco nieczytelny, trza kliknąć "Download for free with FileFactory Basic", następnie przepisać kod, po czym "Click here to begin your download".

#6

Two_M.
  • Postów: 6
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to jest nie wesoło ja też nie nagrałem Dlaczego NAUTILUS sie tym nie zajmuje :l

#7

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak. I znowu ja nie mogłem spać żeby spać mógł ktoś! Mam nagraną audycję prawie całą ale bez pierwszych 10 minut. Dlaczego? Ano czekałem sobie na częstotliwości na której nadawana była jedynka w moim województwie dotychczas a tu się okazuje, że radio PR radośnie ją sobie zmieniło (censored). W miarę szybko sprawdziłem nową częstotliwość nadawania i przełączyłem na nią. Stąd brak pierwszych 10 min. nagrania. Reszta nagrana bez przerywników (mp3). Jeśli chcecie tą moją wersję to piszcie tu a udostępnię link w przypadku dalszego i duuużego zainteresowania.

#8

sebo.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Udostępnij, proszę.

#9

Fox Mulder.
  • Postów: 67
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzie można słuchać tych audycji? Na jakiej stacji? I kiedy to leci?

#10

sebo.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polskie Radio 1. Pierwsza w miesiącu noc z soboty na niedziele - 00:07 - 03:00. ; )

#11

Gehenna.
  • Postów: 4
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

2007 ja również bardzo proszę udostępnij :)

#12

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cierpliwości. Niewykluczone, że zmienię wersję na inną, którą właśnie sprawdzam. Jeśli okaże się, że jest cała i dobrej jakości to podam do niej link po prostu. Jeśli natomiast okaże się, że nie spełnia wymogów to jednak podam tą o której pisałem wcześniej - sprawdzoną (bez 10 min. na początku, niestety).

#13

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Skoro jedna osoba nie ma początku audycji a druga końca to niech ktoś połączy obie i będzie całość :)

#14

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I już jest! Link do audycji PR1 Nocne Spotkania Roberta Bernatowicza 24.06.2007 Wędrówka dusz - Reinkarnacja. Goście audycji: NORMAN - jasnowidz, Piotr Jaskulski (FN), Mikołaj Jastrzębski (FN).

Pełna wersja
mp3
Czas 2:04 h
Rozmiar 104,5 MB
Jakość świetna - sprawdzone.
(To nie jest moja wersja).
Link podał jeden z czytelników na stronie FN w komentarzach, audycja ta jest przez niego zarchiwizowana. Również THX!



#15

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hehe i oto chłopaki chodzi, grunt to się zgrać, dzięki wielkie :D


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych