Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co zrobicie , jezeli do 2012 i w 2012-13 absolutnie NIC sie nie stanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#61

Galkas.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli do roku 2012 nie stanie się ZUPEŁNIE nic , będę kompletnie zawiedziony bo to w co wierzyłem legnie w gruzach......

#62

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem. do Machy "A nie mówiłem? i będę żyć dalej.

#63

Besia.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja zrobię imprę, a potem pójdę się uczyć :P :P :P W sumie już wiele razy miał być koniec świat (jak już kilka razy w tym temacie o tym wspomniano) i jakoś nigdy specjalnie nie panikowałam z tego powodu. I podobnie jest tym razem ;) Będzie co ma być...

Jeśli jednak miałby być koniec świata i udałoby się przeżyc jakimś ludziom na świecie, to nie chciałabym się znaleźć wśród nich...

#64

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego nie? Czy nie wspaniale było by być zapamiętanym jako ten, który odratował ludzkość? :] Ja nie miałbym nic przeciwko xD A i życie mi miłe, więc chciałbym w razie czego przeżyć.

#65

Robert32.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli nic sie nie stanie zapomne o tej dacie, lub w ogole przestane interesowac sie zjawiskami paranormalnymi. Na pewno nie uwierze w zadne kolejne proroctwa.

ps witam na forum ktore obserwuje juz od pewnego czasu, jednak dopiero dzis zdecydowalem sie zarejestrowac ;)

#66

Chorus777.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapewne nic szczególnego nie zrobię. Nabiorę dystansu do tego typu ,,przepowiedni" . :/

#67

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A Geryl by powiedzial w tym temacie "podlicze kase i przeprowadze sie do cieplych krajow".

#68

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"I wymyślę następną przepowiednię, itp."

Ja bym się cieszył gdyby nic się nie stało, to by znaczyło że albo dostaliśmy szansę na dalszy rozwój, lub po prostu te wszystkie przepowiednie to cały kit :D .

#69

SilverBlue.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eeej, ja już nie wierzę i tak. Miało być tyle końców świata i co? Jajo. Nie było.
A na wypadek, gdyby się jakiś trafił, to wolę żyć pełnią życia, i tyla ;p

#70

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym bardzo chciał żeby coś się zmieniło. By było chociaż ciekawie. Jednak nie jestem co do tego przekonany. Staram się żyć tu i teraz, więc trudno mi powiedzieć co będę robił za kilka lat. Odpowiem w 2012r. :P

#71

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będę już po studiach i prawdopodobnie będę rozkręcał się na jakiejś ciepłej posadce :D
I oczywiście od czasu do czasu poczytam o jakimś ufo, duchach, teoriach spiskowych, itp. :P

#72

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja będe zawiedziony jak w 2012 nie będzie EURO w Polsce i na Ukrainie, a reszta zssie

btw ja też bede po studiach, jezeli pojde na politechnike Częstochowską to w 2012 skończe studiować własnie oO



#73

~Diego.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie mysle nawet o tym, ze moze nic sie nie wydarzyc, niedlugo zrobie sobie tatuaz z data 21.12.2012 i mam nadzieje ze warto bedzie ta date sobie wytatuowac, bo inaczej bylbym mocno zawiedziony w 2013 :) Zostalbym z tatuazem nic nie znaczacym na reszte zycia :)

#74

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pójdę na piwko :)

#75

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak nic się nie stanie, to sobie pomyślę, że miałem rację i dalej będę narzekał, że zimno :3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych