Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co zrobicie , jezeli do 2012 i w 2012-13 absolutnie NIC sie nie stanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#46 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

nie przyjmujac do wiadomosci ze to cale zjawisko ORBS to kupa kurzu itd. w dodatku przeanalizowana na wylot,

Skąd ta pewność?
Wygłaszasz tak kategoryczne tezy nie poparte niczym.
Może to i kupa kurzu, a może całkiem co innego.
Nie będę się o to spierać, bo tak naprawdę nikt nie może być niczego pewny. (zresztą nie ma to dla mnie tak istotnego znaczenia)
Jedyne co pewne w naszym życiu cielesnym to fakt, że się ono kiedyś skończy, i że trzeba płacić składki ZUS, wszystko inne jest w sferze domysłów.
Jeśli jesteś takim sceptykiem, to skąd się wziąłeś na tak dziwacznym (jak dla Ciebie) forum?
Każdy ma prawo do swoich teorii, tym bardziej na takim forum, i nie ruszają mnie Twoje uwagi, ani sarkazm.
Moim zdaniem jesteś osobą konserwatywną, niewolniczo przywiązaną do tez lansowanych przez oficjalne – skostniałe - gremia naukowe.
Jeśli masz jakieś dowody na poparcie swoich twierdzeń, to je przytocz.
Ja nie udowadniam, iż zjawiska ORBS, czy też RODS są jakąś rzeczywistością, tylko zakładam, iż z czymś takim możemy mieć do czynienia.
Otwartość umysłu polega na przyjmowaniu i analizowaniu zaobserwowanych zjawisk, a nie negowaniu a priori, wszystkiego jak leci, na zasadzie"tego nie ma, to nie może istnieć bo nauka tak przewiduje"
To jest – dopiero – wg mnie zaściankowość i beton naukowy.

#47

Eagle947.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeśli nic się nie stanie. stracę wiarę w proroctwa i będę żył dalej

#48

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja urządze impreze na miare imprez wydawanych przez Paris Hilton. :D I bedzie cool, krejzi, dżezi i git. Mozecie czuć sie zaproszeni ^^

#49

Terweten.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli w 2012 roku nic się nie stanie to będę lekko zawiedziony.
Myślę, że nadal będę interesował się rzeczami paranormalnymi, i odwiedzał to forum (jeżeli będzie istniec).

#50

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmmm no coś na pewno się stanie w 2012, w końcu EURO jest organizowane w Polsce i zapewne zakończy się to tragedią :D Ale tak serio-nic nie zrobię, ciąć się nie będę, w końcu to tylko proroctwa i jedynie potwierdzę swoje zdanie, że takie rzeczy po prostu nie istnieją... :)

#51

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wygłaszasz tak kategoryczne tezy nie poparte niczym. Może to i kupa kurzu, a może całkiem co innego.

Poparte zdrowym rozsadkiem, logika i badaniami, chocby laboratorium Fuji, co na forum sie juz pojawilo, ale to nie temat na takie rozmowy.

Otwartość umysłu polega na przyjmowaniu i analizowaniu zaobserwowanych zjawisk, a nie negowaniu a priori, wszystkiego jak leci, na zasadzie"tego nie ma, to nie może istnieć bo nauka tak przewiduje" To jest – dopiero – wg mnie zaściankowość i beton naukowy.

Otwartosc umyslu polega na obiektywnym analizowaniu faktow przy uzyciu rozumu, a nie z gory zalozonej wiary. Moja opinia na temat orbowe wywodzi sie na podstawie wielu obserwacji i przeczytanych analiz, doswiadczen jak robienie zdjec cyfrowka w miejscach gdzie wywolalem kurz itd. a nie z gory zalozonej wiary, nawet nie szukajac racjonalnego wyjasnienia, nie chcac go przyjac do wiadomosci, no bo przeciez fajniej jest wierzyc w cos podniecajacego prawda ?

#52

Radar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co zrobicie , jezeli do 2012 i w 2012-13 absolutnie NIC sie nie stanie


nic nie zrobię :x bo to mało było juz przepowiedni co się nie sprawdziły

wiem, ta jest 'wyjątkowa' ale i tak nie nie rusza

#53

oops.
  • Postów: 86
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

w 2012 w ten dzien "zaglady" wyjde z kumplami na dwor poczekamy troche i jak nic sie nie stanie to strzelimy po browarku i bedziemy zadowoleni z tego ze mozemy dalej zyc

#54

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będę szczęśliwy że mogę dalej żyć... ;)

#55

Shapiro.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja się ukryje w piwnicy i jak nic się nie stanie to wyjdę :P

#56

Mithras.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli nic się nie stanie to pójde sobie na pewną "górkę" do lasu z zakupionym wcześniej piwem i popatrze na zachód słońca :D .

#57

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mithras świetny pomysł chyba też tak spróbuję... Tylko gdzie u mnie są takie górki :hmm:

#58

Shapiro.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyjdź sobie na jakiś kopiec jeśli nie ma u ciebie żadnych górek :)

#59

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wejdę na dach od bloku i będę podziwiał wspaniały zachód Słońca :)

#60

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Można i tak xD Tylko skąd wiesz, że Twój blok będzie instniał kolejnych pięc lat? :D

Tak na serio, to mi ulży :E Nie wiem jak wam, ale jestem bardzo zadowolony z swojego życia - rozwijam się, poznaję świat, mam 16 lat, nie chcę jeszcze zwijać tutaj interesu xD Staram się o tym nie myśleć, ale jeśli ta przepowiednia się sprawdzi, to będzie najgorszy okres dla ziemi od 11 tysięcy lat :/

Pozdrawiam
Olek.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych