Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co zrobicie , jezeli do 2012 i w 2012-13 absolutnie NIC sie nie stanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Już kilka końców świata na paranormalne.pl przeżyłem więc nic się nie stanie jak przeżyję kilka następnych :)

Sam się zastanawiam czy jakoś nie zarobić pieniędzy na tym całym 2012 - już widzę niektórych robiących w gacie przed tą datą więc może kupią jakieś Amulety Mocy :D

#17

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To tak w ramach przypomniania:

http://www.paranorma...topic=1491&st=0

:D

#18

shadow-95.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ech. Ten cały kalendarz majów się skończył, bo im się pisać nie chciało.

#19

Mikus31.
  • Postów: 43
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak w 2012 nie będzie końca to się zastanowię co dalej. A poza tym to miał być koniec w 2000 i wcześniej i wcześniej.

#20

stb.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Już nawet zapomniałem, że ten wątek o komecie miał aż tyle podstron :) .

Wtedy trafiłem na to forum, a cała afera budziła uśmiech na mojej twarzy... z resztą odnośnie 2012 jest podobnie :) .

Pewnie podobnie jak w przypadku komety, to ci co wierzyli stwierdzą, że dobrze, że pojawiła się taka przepowiednia, bo wielu ludzi zastanowiło się nad sobą... zmieniło się na lepszych.. itd. itp. :)

"Eurycide
"Jesli znajdzie sie choc jedna osoba, ktora po lekturze tego tematu zmieni cos w sobie na lepsze albo zainteresuje sie swiatem od tej drugiej strony to uznam to za sukces. Milo mi i ciesze sie ze sledziliscie ten watek praktycznie bez przerwy od poczatku maja. Ilosc wpisow i ilosc odslon tej strony przejdzie na pewno do historii serwisu smile1.gif Duzo jeszcze przed nami, co najmniej 6 lat smile1.gif wiec jeszcze powrocimy z rownie elektryzujacym tematem... kto wie... Jesli ktos z was zrobil cos dobrego dla innych, albo nawet dla samego siebie pod wplywem wydarzen zwiazanych z SW-3 to plan zostal zrealizowany smile1.gif""

Czekamy do 2012 r. i stwierdzenia, że "plan został zrealizowany" :) .

#21

Nik4ND3R.
  • Postów: 100
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Będziecie potrzebować nawet około 1000 lat waszego czasu aby zrozumieć zmiane"

Będzie czy nie będzie - całe życie walczymy by przetrwać (praca, rodzina, przyjaciele, dom, hobby) - tak więc będę żył jak teraz. Będę się starał służyć innym. Bo tak. A 21 12 2012 usiąde sobie ciepło ubrany na dworze, zapale ognisko i będę smażyć kiełbaski razem.. hmm może znajde miłość mego życia :P Jak będzie szła śmierć... dla mnie to pojęcie nie istnieje. Jestem nieśmiertelny :] Ale kiełbaski będą napewno :D

#22

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W razie czego proponuje archiwizować nasze wypociny, bo po 2012 forum znika (mamy czas) ;)



#23

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie bedzie zadnych obcych , przebiegunowan , zmian etc.....
Ja wtedy chyba nigdy juz nie przeczytam nic paranormalnego ;p



weź to pod uwagę ze na Paranormalne.pl było juz kilka końców Świata... :rotfl:

#24

wesoly NYC.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli ktos ma watpliwosci co do 2012 niech zobaczy co Terrence Mckenna mial do powiedzenia na ten temat.

Teoria Mckenny tzw. "Timewave Zero"


#25

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli ktos ma watpliwosci co do 2012 niech zobaczy co Terrence Mckenna mial do powiedzenia na ten temat.

Teoria Mckenny tzw. "Timewave Zero"



mozesz to przetłumaczyc..?? bo kumam tylko Francuski :cafe:

#26

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Będę sobie żył dalej, ale co poniektórzy pewnie doświadczą mniej lub bardziej głębokiego "kryzysu wiary".



#27

Grafik NPN.
  • Postów: 71
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja wygodnie rozeprę sie w fotelu, zaznacze 3/4 osób na skype i nacisne "dzwoń" - a gdy juz sie wszyscy podłączą powiem "A NIE MÓWIŁEM BARANY" :) :) :) (nie chcialem nikogo urazic -barany to tak pieszczotliwie :) )

#28

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja wtedy włącze paranormalne.pl ( o ile będzie istniało ) żeby popatrzyć na licznik aktywnych osób i jak sceptycy bluzgają na tych którzy jeszcze pare lat/miesiecy temu wierzyli w 2012, i odwrotnie - zawiedzione twarze i emoty zwolenników kalendarza majów.
x[



#29

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O co wam chodzi, chcecie i nie to, których ma przepowiednia zadowolić. Przecież każdy rozwinięty duchowo wie, że swoją świadomością możemy zmienić i może zmienimy skoro świadomość ludzka w tej materii się zmieniła i zmienia. Ja spodziewam się tylko dobrego, i będę robił to, co będę mógł. No i pozdrawiam PTR i witam po wojsku, temat jego rzeczywiście przejdzie do historii. Kometę widać z jej odłamami, ja ją obserwuję i czekam chyba w 2012r wróci. Oj będzie się działo. Bądźcie dobrej myśli fataliści. Pozdrawiam.

#30

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Metody jak bylo w wojsku? :P


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych