Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nierealny świat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Fox Mulder.
  • Postów: 67
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odrazu przepraszam jeśli umieściłem temat w złym miejscu, ale nie miałem pomysłu gdzie to dać. Otóż mam taki problem. Czasami zdarza mi się takie coś że świat wydaje mi się nieprawdziwy. To jest coś takiego jakbym oglądał obraz ze swoich oczu w telewizji i kompletnie nie miał wpływu na to co robię, lub jakbym miał na to minimalny wpływ. Przestaję czuć ciepło, chłód, dźwięk jest jakby z głośników, a to co widzę wydaje się jakby ktoś puszczał to w TV. Wtedy wszystko robię odruchowo, tak jakbym nie miał na to wpływu. Zawsze gdy idę i zdarza mi się to, boję się że się wywrócę. Pierwszy raz zdarzyło mi się to w kwietniu zeszłego roku, trwało około 10 minut i było bardzi silne. Bardzo źle się czułem. Potem tego nie odczuwałem, aż od około dwóch tygodni zdarza mi się to prawie codziennie. Nie jest tak silne jak tamto i trwa od kilku sekund do minuty. Często zdarza mi się to kiedy schodzę po schodach. Oczywiście cykam się że spadnę. Mam wrażenie jakbym tracił skupienie nad tym co robię. Nie wiem co to może być.

#2

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Opętał Cie szatan!!
A teraz poważnie..
Wiesz, co to jest instynkt samozachowawczy?
Możliwe że Twoje cykanie (ale tak jak świerszcz w trawie? ), sprawia, że do 'akcji' wchodzi właśnie ten instynkt..
Ja to miałem za dziecka, wtedy sobie tłumaczyłem że ktoś czyta w moich myślach..

#3

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skrzypu jemu o cykanie chodzilo ze sie boi :P Ile masz lat? bo ja mialem w okresie 14-15 lat podobnie :) wydaje mi sie ze to taki okres dojrzewania

#4

Fox Mulder.
  • Postów: 67
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam 16 lat. No świerszczy jeszcze nie słyszę :P

#5

Dreamer.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może po prostu to jakaś choroba? Może np problemy z błędnikiem, co tłumaczyłoby zachwianie równowagi i "przytłumione" słyszenie...

#6

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

kreci Ci sie w glowie wtedy? poprostu slabo Ci sie robi no.. typowe to jest w tym wieku

#7

Fox Mulder.
  • Postów: 67
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ponczak, to o czym Ty napisałeś to mam swoją drogą. To to występuje u mnie jak wstaję np. z fotela czy z łóżka. Ale to o czym pisałem jest czymś innym. Nie kręci mi się w głowie tylko obraz jest taki dziwny, jakby z TV. I ostatnio mam to nawet częściej niestety.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych