Skocz do zawartości


Zdjęcie

Próba budowy gej-bomby


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#16

Shadow.
  • Postów: 77
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czego to ci amerykańcy nie wymyśla. Nie maja co robić tylko budować dziwaczne bomby? Jakby to wyglądało że ich przeciwnicy "bawią" się ze sobą a oni spokojnie wykonują swoje zadanie bez obaw o nie przyjaciela.
  • 0

#17

Leshni@K.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale ej.. co na to żony tych męźczyzn, którzy mieliby być w tym wojsku.. przyjeżdza mąż, żona stęskniona, a ten jej oświadcza,ze jest homoseksualistą :P Albo, ze zdradził ją.. z facetem.. I żeby nie bylo..podaje tylko taki przykład.. a tolerancyjna jestem jak najbardziej :P

Ja sobie nawet nie wyobrażam, że taka bomba miałaby mieć dłuższe działanie :P
Ale fakt, głębiej to się nad tym nie zastanowiłem...
  • 0

#18

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale ej.. co na to żony tych męźczyzn, którzy mieliby być w tym wojsku.. przyjeżdza mąż, żona stęskniona, a ten jej oświadcza,ze jest homoseksualistą Albo, ze zdradził ją.. z facetem.. I żeby nie bylo..podaje tylko taki przykład.. a tolerancyjna jestem jak najbardziej


wojna to pieklo....

ej ten pomysl jest tak samo bez sensu jak zrzucanie stonek.... nie ma takiego "leku" ktory zmienia orientacje czlowieka....
  • 0

#19

pietrov.
  • Postów: 81
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm myśle, że takiej możliwości nie ma.
IMO działałoby to w ten sposób (jak już zresztą zostało napisane wcześniej przez panią cisz)

Chyba chodzi tylko o zwiększenie libido. A że kobiet na polu walki jak lekarstwo, chlopcom by się po tylkach dostalo.

Zmiana orientacji chyba możliwa nie jest, gdyż jest to tylko i wyłącznie sprawa psychiczna (a przynajmniej tak to rozumiem).
  • 0

#20

Maru.
  • Postów: 160
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A gdyby przyjąć tak scenariusz ze ta "eksplozja uczuć" wymknęłaby się nam z kontroli? :D swoją drogą ja bym do kobiety nie strzelił, czyli analogicznie gej do geja też nie ;)
  • 0



#21

Danki.
  • Postów: 360
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a gdyby ktoś odpalił taką bombe na środku miasta? jak potem chłopacy będą sie tłumaczyć swoim dziewczynom :P
  • 0

#22

Maru.
  • Postów: 160
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

na pewno doprowadziłoby to do zmniejszenia przyrostu naturalnego w danym mieście :D
  • 0



#23

nic_wiedząca.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastanawia mnie jedno. W jaki sposób ta bomba by działa? Hmm... Raczej działałaby przed pewien określony czas, a nie jak wywnioskowałam z niektórych wypowiedzi, że do końca życia.
  • 0

#24

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

pfff... no to się pośmiałam :P ja bym na coś takiego nie wpadła :D gej-bomba... hehe
  • 0

#25

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Broń hormonalna? Prawie jak "Bomba M" w Seksmisji...
  • 0



#26

asdqwe.
  • Postów: 77
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moim zdaniem mozliwe to to jest, ale troche mnie dziwi ten pomysl...


Zmiana orientacji chyba możliwa nie jest, gdyż jest to tylko i wyłącznie sprawa psychiczna (a przynajmniej tak to rozumiem).


z tego co slyszalem orientacja zalezy od ilosci danych hormonow w ciele,
a dopiero pozniej od psychiki
  • 0

#27

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pomysł co najmniej dziwny.Nikt chyba nie pomyślał,że ci żołnierze(potencjalni geje) mają przecież swoje rodziny,żony,dzieci i że po takim "niesmacznym" eksperymencie nie będą już zainteresowani ogniskiem domowym.To raczej większa krzywda dla kobiet i dzieci tych wojaków,niż dla nich samych.

Masz rację, mniejszą krzywda dla rodzin jest ojciec bez nóg, bez rąk niż sprawny gej.
  • 0

#28

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

np. z lasu beda wybiegać wilki,lisy i rzucać sie przypadkowym przechodniom na ręce nogi i gwałcić.


Sie nie spotkałem żeby lis gwałcik kogokolwiek, nie interesuje sie jakoś szczególnie hormonami, ale wydaje mi sie że one kopulowałyby między sobą (jeśli wqle).

A zastanawialiście się, nad wymierającymy gatunkami? Można by je ożywić :D
  • 0

#29

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hehee :P Uśmiałem się. Ogólnie pomysł napewno lepszy od zabijania przeciwników, ale sam napewno nie chciałbym paść ofiarą tej bomby. :P
  • 0

#30

fifi.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niech lepiej zrobią hetero-bombę i zastosują na wszystkich zboczeńcach :]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych