Skocz do zawartości


Zdjęcie

2007-2012 Wizje Szamana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
268 odpowiedzi w tym temacie

#61

le secret.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok, to bierzemy kamerę i lecimy kręcić, kto ze mną? :P
  • 0

#62

czolo27.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak to przeczytałem o mało w gacie nie zrobiłem. Reptilianie? chetnie ich poznam i ogłoszenie obcych to pewnie ameryka to zrobi. I ujawnią wszystko o strefie gdzie jest najbardziej strzeżona na świecie. Chyba naprawdę będzie jatka.
  • 0

#63

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja już po prostu wychodzę ze skóry jak o tym słyszę. Nie mogę się doczekać przekonania się czy to prawda, czy nie :D

Zastanawiam się nad tymi reptilianami, rozmawiałem z kilkoma osobami, które podobno mają z nimi kontakt i mówią, że reptilianie nie są wcale tacy źli. No cóż przekonamy się w 2012 ;)
  • 0



#64

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ma ktos kontakt z bogiem z twoich znajomych?
chetnie poznam aliena
  • 0

#65

Blant Man.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastanawiam się nad tymi reptilianami, rozmawiałem z kilkoma osobami, które podobno mają z nimi kontakt i mówią, że reptilianie nie są wcale tacy źli. No cóż przekonamy się w 2012 ;)


Jasne a potem przyleca i wszyskich zerżna jak leci.
Udawać miłego to każdy mozę.... :roll:
  • 0

#66

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

powiem tak, nie wierze w ani jedno słowo co pisze ten jakis szaman.. to powiem wam jest bajka.. Ja mysle ze zadnej wojny nie bedzie bo kazdy wie czym by ona sie skonczyla "koncem swiata" i nikt by nie przezy..

Wojna Chin z USA byl niedawno taki artykuł, mowil on o tym ze, nasza planata jest przeludniona, to postanowili zmniejszyc liczbe ludnosci na swiecie, lecz wojna napedzala gospodarke, wiec Chiny i USA wzbogadza sie na tej wojnie. Cos takiego ten artykul mowil.

2012 data jak kazda inna, ja mysle i uwazam ze w tym oto roko, stanie sie cos wielkiego, nie koniec swiata, ogobalne ocieplenie czy inne bajki, stanie sie cos wyjatkowego ze swiat zmini sie na dobre.
  • 0

#67

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://www.kinoinfo.pl/pliki/DOAP.doc"]http://www.kinoinfo.pl/pliki/DOAP.doc[/url]

słyszeliście o tym filmie data domniemanej śmierci BUSHA przypada na pażdziernik tego roku,może oto chodzi z tą przepowiednią szamana o prezydencie USA :P
  • 0

#68

Dzideks.
  • Postów: 48
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wlasnie mi sie przypomnialo ze w czasie wojny rosja przechwycila 11 walizek z bomba (nie jestem pewien czy atomowa i niepamietam czy na pewno az 11) a pozniej ja posprzedawala terrorystom. jakis czas temu sie niby przyznali do posiadania jej...
  • 0

#69

pieczywo.
  • Postów: 65
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wojna Chin z USA byl niedawno taki artykuł, mowil on o tym ze, nasza planata jest przeludniona, to postanowili zmniejszyc liczbe ludnosci na swiecie, lecz wojna napedzala gospodarke, wiec Chiny i USA wzbogadza sie na tej wojnie. Cos takiego ten artykul mowil.

Ja tez czytalem o tym, ze ta wojna jest juz dawno zaplanowana na rok 2008 wlasnie w celu zmniejszenia polulacji ludzkiej, bo przeludnienie to teraz najgorszy problem naszej planety. Mozesz podac linka do tego artykulu?
  • 0

#70

Dzideks.
  • Postów: 48
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wlasnie sie dowiedzialem cos od kolegi o tym wirusie... niby jakis czas temu o nim czytal. ze to ma byc jakis zmutowany i przez dlugi czas ma nie byc na niego leku.
wpierw ma zaatakowac

USA

a potem kanade
i ameryke
polodniowa

i tak dalej

Warto poczytac o tym tylko jeszcze niemam zadnej pewnej informacji o nim ale postaram sie znalezc
  • 0

#71

Maar.
  • Postów: 26
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://www.tvn24.pl/2065955,12691,0,0,1,wideo.html"]http://www.tvn24.pl/2065955,12691,0,0,1,wideo.html[/url] co do roku 2007 i Huraganu , ale juz powoli Nowy York tonie ;)
  • 0

#72 Gość_Nibru

Gość_Nibru.
  • Tematów: 0

Napisano

witajcie

pozwolę sobie stanać w obronie tego szamana
ponieważ posty typu "jarał zielsko" czy "wrzucał grzyby" są na poziomie nie powiem kogo.

Szamani poprzez wejscie w trans doznają duchowego opuszczenia ciała,
i ja jestem pewien ze posiadają więzi na "tamtym świecie" (teraz moznaby wejsc w temat o oobe i poczytac)
ale nic nie szkodzi wejsc w google i poczytać o ich obrzędach.


NAJISTOTNIEJSZE co chciałem dodać to to, że wchodząc w ten trans nie po kupieniu skuna na dyskotece
tylko korzystają z tego co dała im matka natura - A może wymyślmy im jakieś prawo które będzie zabraniało
rośnięcia grzybów w lesie?

Od pokolen "wrzucają grzyby" i czy słyszał ktoś o wysokim wskazniku narkomani czy umieralnosci wsród szamanów??
Nie! - bo korzystają z tego co dała im ziemia.
mało tego dożywają długich lat a nie konczą pod mostem jak to ma miejsce z nami.
  • 0

#73

Mały Czesiu.
  • Postów: 79
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepowiednia Szaman hmm jak to pięknie brzmi czyż nie?Tylko jedno , skąd wiadomo ,że to jest szaman ?Może myślę
archaicznie ale tacy rasowi szamani odcinają sie od spraw społecznych a nawet mieszkają z dala od ludzi , więc skąd taka
znajomość aktualnej polityki światowej?Skąd znajomość nazwy rasy ,która przedstawiona jest przynajmniej według wielu
źródeł jako "ta zła".Zauważcie to ,ze nazwę rasy ,która ma niby nas uratować w przepowiedniach nie ma,a dlaczego ?
Bo w innych źródłach nie ma tej nazwy sprecyzowanej,raz są dla nas dobrzy nordocy ,raz plejadanie a raz kasjopejanie.
  • 0

#74 Gość_Nibru

Gość_Nibru.
  • Tematów: 0

Napisano

Mały czesiu wyciągasz zbyt pochopne wnioski

Przepowiednia Szaman hmm jak to pięknie brzmi czyż nie?Tylko jedno , skąd wiadomo ,że to jest szaman ?


np z tąd
http://www.sedonashamanicschool.com/
więcej google..

list


tutaj http://www.nautilus....articlesid=1092
mozna poczytac list (polaka) który uczestniczył w wykładach dotyczących nauk Wed na przestrzeni lat 1990 - 1991 Mayapur w Indiach.

wstawiłem to ponieważ te przepowiednie pokrywają sie czesciowo z Tymi wizjami szamana.






Smierci od wirusa w USA - może chodzic o http://pl.youtube.co...h?v=LqKzg39xQrw
juz było opisywane na forum, admin zdaje sie to wstawiał.
  • 0

#75

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wypełnione:

Trzesienie ziemi w Alasce
Smierci od wirusa w USA
Proba zabojstwa prezydenta w USA


Ladd :omfg: trzęsienia ziemi na Alasce to normalka :mlotek:
a już w 2006 było wiadome, że wirus HIV najpopularniejszy jest właśnie w USA....tylko tam jest najwięcej osób zarażonych tą chorobą. Poza tym wirusów jest od cholery....i tysiące ludzi umiera na jakieś wirusy :/

Poczekamy, zobaczymy co stanie się z prezydentem...Faktem jest, że szykowano lub szykuje się (nie wiem dokładnie) zamach na Putina.

Nibru- LOL a patrzyłeś na date utworzenia dokumentu? 2006!na samym początku filmiku leci rok.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych