Skocz do zawartości


Zdjęcie

2007-2012 Wizje Szamana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
268 odpowiedzi w tym temacie

#31

REAKTOR.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najbardziej katastrofalne wydarzenia w tym roku bedą mieć miejsce w sierpniu i wrześniu.Jestem pewien,że wielka wojna na bliskim wschodzie wybuchnie w sierpniu,wydarzą sie wtedy również inne bardzo wielkie kataklizmy,może własnie huragan w Nowym Jorku ale nie jestem tego pewien czy pojawi sie własnie tam.Jednak przepowiadanie huraganów na sierpień i wrzesien jest bez sensu bo zawsze wtedy własnie występują bardzo silne huragany na Atlantyku,to sie wstrzymam od jakichs większych prognoz.Opieram sie na wieloletnich swoich własnych analizach i interpretacjach proroctw,przepowiedni,a przede wszystkim astrologii i numerologii.Nie bede sie rozpisysywał na temat dalszych przyszłych wydarzen,akurat dostałem telefon i musze wyjść więc kończe.Zajrze ponownie dopiero w sierpniu,bo i tak na razie nie pojawią sie przychylne mi posty.

DO ZOBACZENIA W SIERPNIU...
  • 0

#32

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co bierzesz, ze masz tak standardowe pomysły ? :D
  • 0

#33

WASYL.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W sierpniu mam urodziny i jak przegniemy z alkoholem to będzie prawdziwy armagedon ,a co do wizji szamana to powinni również podać co owy szaman zażywa za specyfiki !!!!
  • 0

#34

Wyspa.
  • Postów: 103
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawe te wizje szamana... mysle ze mogą sie sprawdzic :P
  • 0

#35

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Wiecej zmian klimatycznych

46* C w grecji ( na krecie według kuzynki 49*C), śnieg w australii .

Trzesienie ziemi w Alasce

Tam stale są trzęsienia :
http://earthquake.us.../quakes_all.php
  • 0

#36

Metatron.
  • Postów: 256
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież czerwony księżyc to zwykłe zaćmienie. Echhh
  • 0

#37

REAKTOR.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

WAR PREPARATIONS AND WAR STRATEGY IN THE MIDDLE EAST[english]
http://www.financial.../2007/0622.html
  • 0

#38

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawe co będzie w następnym roku :P Jak przyznają, że UFO istnieje, to zaczynam się poważnie przygotowywać do 2012.
  • 0



#39

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Każda taka przepowiednia jest pisana tak zdawkowo i ogólnie że da się to przypasować do czegokolwiek. Dziwi mnie że znajduje się tak dużo ludzi którzy wierzą w takie rzeczy jak 2012. A najgorsze że nawet jeśli nic się nie stanie to i tak powiedzą że się stało tylko nie zauwarzyliśmy.
  • 0

#40

Alibebe.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

błahahaha jak nie wierzysz w 2012 to po co sie udzielasz na tym forum i po co dziwisz sie ze niektorzy wierza ? oraz po co sie rejerstrowales, my takich nie chcemy jak masz zamiar pisac swoje smuty to na www.zal.pl
  • 0

#41

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Alibebe, nie będziesz decydował o tym, jakich użytkowników chcemy na forum. To forum nie jest twoje, więc nie stawiaj takich wymagań!
  • 0

#42

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Alibabe, zejdz troche z tonu, zwlaszcza ze jestes nowym uzytkownikiem na tym forum. Kazdy ma swoje zdanie i ma prawo je wypowiedziec. To forum nie jest tylko o 2012, ktos moze nie wierzyc w 2012, ale moze wierzyc w duchy itd. Druga sprawa, co to znaczy "my takich nie chcemy" ?
  • 0

#43

MarioMistrz.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale będzie buba w tym 2012 roku. Szykujcie sie bo zostało niewiele czasu. Chciałbym zobaczyć minę wszystkich niedowiarków. Te przebiegunowanie jest potwierdzone przez niezależnych naukowców. Nie tych co pracują dla mediów i mydlą wam oczy. Gonić takie farmazony, że aż uszy bolą. Na ocieplenie klimatu tylko w niewielkim stopniu wpływa człowiek. A ci pseudo naukowcy twierdzą, że za sprawą człowieka klimat się zmienia. Głównie wszystko przez ten cykl słoneczny opisywany przez P.Geryla

Fenix: kilka słów poprawionych :)
  • 0

#44

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Alibebe, Percepcja jest tu dłużej niż ty i ma trochę więcej do powiedzenia. Zresztą jak już wcześniej mówili, ty nie powinieneś oceniać kogo my tu chcemy, a kogo nie. Bo jeśli tak, to ja nie chce takiego typu ludzi jak ty. Który każdy przejaw "inności" od razu chce eliminować...

Każdy ma prawo wierzyć w co chce i wypowiadać swoje poglądy. Od tego jest demokracja...

Koniec OFF TOPU...

Wydaje mi się, że głównym momentem dla tego wszystkiego będzie publiczne uznanie istnienia UFO.
  • 0



#45

Drazharm.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No faktycznie zagrożenie w roku 2012 jest realne. Tak samo jak o erupcji wulkanu w parku Yellowstone, oraz III Wojnie Światowej mówi Kod Biblii.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych