Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obca Istota


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#46

MarOsr.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,
Tak to ja wysłałem wiadomość na gadu-gadu Prayer-owi, chciałem dowiedzieć się kilku szczegółów dotyczących jego obserwacji, spotkania. Rozpoczęliśmy bardzo ciekawą, intrygującą i burzliwą wymianę zdań, poruszyliśmy wiele ciekawych tematów, zadaliśmy wiele pytań pozostawionych niestety bez odpowiedzi, zjawisko UFO na świecie nasila się coraz to bardziej, widywanych jest coraz to więcej obiektów niewiadomego pochodzenia, ba - nawet po kilkanaście, kilkadziesiąt sztuk w jednym miejscu, widywane są obce istoty przyglądające się nam - ludziom - pytanie czy naszą obecnością zaskakujemy ich przy ich badaniach? - Oni muszą być w tym dokładnym miejscu ponieważ nie mogą spacerować po naszej planecie od tak, to tak jak wysłać sondę na marsa bez dokładnego planu jej lotu.. obce istoty mają dokładny cel i misje którą muszą wykonać dokładnie w tym a nie innym miejscu i nie mogąc się ujawnić z niewiadomych nam przyczyn, zbierają to coraz więcej informacji o nas i o całym naszym świecie, wszystkiego jest coraz to więcej i więcej, fenomen nasila się z każdym rokiem, czy coś ma się nie długo wydarzyć? tego nie wie nikt lub garstka osób na ziemi.. Możecie pisać co chcecie, ja i tak uważam że to co opisał Prayer jest prawdą.
Pozdrawiam
MarOsr.
  • 0

#47

MoonlightShade.
  • Postów: 73
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja osobiście wieżę Prayer'owi, jeżeli chodzi o istotę wykluczam bezdomnego, czy też chorego psychicznie, który wybrał się na mały spacer po malowniczej okolicy ;) raczej byście o kimś takim wiedzieli choćby ze względów bezpieczeństwa poza tym władze by się kimś takim na pewno zajęły (przytułek, szpital) jeszcze dochodzi brak kawałka trawnika, bo po co komuś trawa ? Moim zdaniem to był kosmita, którego zaskoczyliście przy badaniach/pobieraniu próbek (?), takie przypadki się zdarzają. Proponuję Ci Prayer (jeżeli dasz radę) pojechać do tamtej miejscowości raz jeszcze i urządzić "polowanie" na kosmitę ponadto popytać ludzi z tamtych okolic czy takie spotkania im się nie zdarzały i oczywiście sprawdzić czy trawa w tamtym tajemniczym miejscu odrosła.

Pozdrawiam.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych