Skocz do zawartości


Zdjęcie

Patryczek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#76

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Paweł   - odważna, samodzielna, wolna dusza. Wierny przyjaciel, pomocny kolega. Prawdomówny i uczciwy. W miłości subtelny i prawy. W pracy sumienny wykonawca powierzonych zadań. Dokładnie planuje przedsięwzięcia. Materiał na inżyniera lub informatyka. Choć niezbyt ambitny - odnosi zwycięstwa również nad sobą. Bywa kapryśny!

Lubię swoje imię...A opis DOKŁADNIE pasuje - to ja.


Znaczenie imion


:brawo: :brawo: :brawo:

Jeszcze zapominiałeś o jednym przymiotniku: SKROMNOŚĆ...

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

mam kilku kolegów i znajomych którzy mają na imię Paweł. Opis do nich pasuje... zwłaszcza ten inżynier...

#77

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Marcin - to imię pochodzi z łaciny, a utworzone zostało od Marsa, boga wojny. Człowiek o tym imieniu posiada twórczy umysł, jest dobrym organizatorem, może być trybunem ludu, bowiem zdobywa wielki autorytet. Na dobro jego imienia pracuje także żona, dzieci oraz tradycja rodowa. Marcin jest oddany rodzinie, kocha żonę, dobrze wychowuje dzieci. Jest skromny, lubi spokój, przebywa wiele na łonie natury. Posiada skromną osobowość, charakter ułożony, może za bardzo zamknięty w sobie. Nie jest w stanie siłą narzucać innym swojej woli. Udziela rad i pomocy materialnej innym.


Jak o mnie chodzi, to też pasuje :rotfl: (no może poza rodziną i żoną, bo jeszcze nie mam :rotfl: )



#78

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No ja wiem, że od imienia, ale może jakiś powód był ?? :rotfl:

Powod... hmmm... juz nie pamietam czy jeszcze w podstawowce bylo Mart, czy zaczelo sie od gimnazjum... w kazdym badz razie po francusku Marta, czyta sie Mart (czyta, bo pisze sie inaczej)... Albo poprostu jednej z kolezanek tak ciezko bylo wymawiac 'a' xP...

i edit:

Marta jest niezależna, o ciekawej osobowości. Uparcie darzy do celu. Osiąga sukcesy dojść szybko. Zwalcza wszelkie przeszkody. Wszystkie Marty od dziecka maja dobrze określone zainteresowania, wiedza kim chciałyby zostać, gdy dorosną i zwykle wybierają praktyczne zawody, w których można zarówno być użyteczna dla innych, jak i osiągnąć wymierne wyniki. Można zaufać jej zdrowemu rozsądkowi. Potrafi sobie narzucić dyscyplinę. Dobrze się sprawdzają w trudnych warunkach, kiedy trzeba sobie radzić w życiu przy pomocy skromnych środków. Umie zrozumieć ludzka niedolę i podnieść na duchu. W miłości Marty Są wierne.

Yyyyy... ja zgodzilabym sie z:
- ciekawa osobowoscia of kors ;D
- hmmmm, no i te zainteresowania chyba tez... juz od dziecka chcialam isc na medycyne [;
- zdrowy rozsadek chyba tez
- 'umie zrozumiec niedole ludzka i podniesc na duchu' - zawsze do mnie wala ze swoimi problemi, wiec i nad psychologia sie ostatnio zastanawialam :rotfl:



#79

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeszcze zapominiałeś o jednym przymiotniku: SKROMNOŚĆ...



Ja nie zapomniałem, tak było napisane :rotfl:



#80

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Marcin   - to imię pochodzi z łaciny, a utworzone zostało od Marsa, boga wojny. Człowiek o tym imieniu posiada twórczy umysł, jest dobrym organizatorem, może być trybunem ludu, bowiem zdobywa wielki autorytet. Na dobro jego imienia pracuje także żona, dzieci oraz tradycja rodowa. Marcin jest oddany rodzinie, kocha żonę, dobrze wychowuje dzieci. Jest skromny, lubi spokój, przebywa wiele na łonie natury. Posiada skromną osobowość, charakter ułożony, może za bardzo zamknięty w sobie. Nie jest w stanie siłą narzucać innym swojej woli. Udziela rad i pomocy materialnej innym.


Jak o mnie chodzi, to też pasuje :rotfl: (no może poza rodziną i żoną, bo jeszcze nie mam :rotfl: )


No ... w wiekszości bym sie zgodził ... ale ... mam tez takich qmpli o tym imieniu (Marcin) co ja i wiele z tych rzeczy tu podanych u nich niewystepuje :rotfl:



#81

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

.

#82

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Robert - jest człowiekiem energicznym, inteligentnym, dobrym organizatorem. Umie dobrze obserwować świat i ludzi. To dobry znawca psychiki ludzkiej. Ma uzdolnienia kierownicze, służy chętnie ludziom. Z wyglądu jest osoba, która przyciąga innych, zachęca do kontaktów i głębokiej przyjaźni. Jest oddany żonie lub partnerce i swoim dzieciom. Kocha tradycję, szanuje rodziców, lubi przebywać w domu. Nie przepada za wyjazdami. Jest wielkim patriota. Lubi jak ktoś go chwali - to go mobilizuje.

W większości się zgadza (szczególnie z tą psychiką - wpasowało się w kontekst moich studiów), ale polemizowałbym nad "nie przepada za wyjazdami" bo te wprost uwielbiam :) Dzieci nie posiadam...jeszcze :) Partnerce jestem wierny..to chyba oczywiste...a z wyglądu..hehe, zależy jakie foto bym umieścił...choć to już nie te czasy, gdy pani katechetka mnie z krzyżykiem ścigała. :rotfl:



#83

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zaprawdę powiadam Wam, Martusie to cudowne kobiety... :)

Marek - to imię również jest z łacińskiego i wywodzi się od imienia boga Marsa. Marek posiada dużą indywidualność twórczą, kocha sztuki piękne, potrafi odnieść duże sukcesy literackie. Jeżeli nie poświęci się tej dziedzinie sztuki, to odniesie powodzenie w naukach matematycznych. Jest skryty, lojalny, spokojny, pracowity. Potrafi w każdej sytuacji odnaleźć się, wyjść cało z każdej opresji, bowiem jest pewny siebie. Lubi bardzo wolność myśli i swobodę działania, - nie znosi gdyby ktoś narzucał mu swoje ramy organizacyjne. Ceni kontakt z przyrodą, lubi wygodne życie, smaczne potrawy, modne ubiory. Ma skłonności do zagłębiania się w tajemnice życia, śmierci i wiary. Może być dobrym mężem, wzorowym ojcem, szanowanym obywatelem.

Co się zgadza, to pogrubiłem. Na męża się poprostu nie nadaję, a na ojca to już w ogóle :]



#84

kassia13.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Katarzyna - osoba o tym imieniu godna jest podziwu, szacunku i uznania. Jest, bowiem szlachetna, prostolinijna, stała w przekonaniach, pracowita, skrupulatna. Nie znosi osób dwulicowych, krętaczy i kłamców. Ma duże uzdolnienia artystyczne oraz dar opanowania wiedzy, dlatego może odegrać poważna rolę w życiu naukowym. Osoba kulturalna, oddana domowi, mężowi i kochająca dzieci całym swym dobrym sercem. Lubi przyrodę, podziwia sztuki teatralne, daje przykład jak zdobywać wiedzę.



Mniej więcej się zgadza :D

#85 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

napiszcie mi cos o Dominiku :)

#86

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dominik

W przekonaniach jest konserwatywny. Posiada umysł o szerokich horyzontach, otwarty na wszystko, krytyczny w stosunku do niepewnych sytuacji. Człowiek ten woli wcześniej palcem dotknąć, niż pózniej cały się poparzyć. Lubi dociekać prawdy. Osoby te są tak bardzo przeświadczone o słuszności swojego postępowania, że gdy ktoś chciałby choć odrobinę powątpić, popadają w nastrój melancholii. Niekiedy taka sytuacja potrafi wytracić ich zupełnie z równowagi.

A tutaj masz fun wersję muhad, coś w tym stylu o którym mówił =[dj_cinex]= 8)

Dominik - frajer, wpieprza czekoladę kilogramami i zapycha kibel. :>

#87

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To trzecie to prawda :rotfl:

#88 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

bueheheh ale smieszne Legal :o

Silent dzieki za info :) z tym dociekaniem prawdy to by sie zgadzalo ale eszta to chyba raczej nie :)

#89

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma sprawy muhad 8)

#90

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A Patryk znaczy szlachetnie urodzony


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych